رفتن به نوشته‌ها

دانش برنامه آموزش بورسای دانشمندان اکنون در دسترس است

MOORESTOWN ، N.J.، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – ابتکار معلمان Knowles امروز از در دسترس بودن برنامه برای کمک هزینه تحصیلی دانشمندان 2021 خبر داد. از طریق کمک هزینه تحصیلی دانشمندان ، a برنامه پنج ساله، Knowles در تلاش خود برای توسعه مهارت های تدریس و رهبری از کلاس ، از اوایل کار ، ریاضیات دبیرستان و معلمان علوم پشتیبانی می کند. آخرین مهلت درخواست دادن برای کمک هزینه تحصیلی دانش بنیان 2021 است 11:59 p.m. PST بر 18 ژانویه 2021.

از معلمان جدید با وسعت و عمق دانش محتوا در فیزیک ، شیمی ، زیست شناسی یا ریاضیات و تعهد به توسعه ویژگی های یک معلم خوب دعوت می شود تا برای کمک هزینه تحصیلی دانشمندان اقدام کنند. یاران تدریس Knowles به طیف گسترده ای از مزایا که تقریباً ارزش آن را دارد ، دسترسی دارند 150،000 دلار، از جمله کمک هزینه کمک های مالی برای توسعه حرفه ای ، مواد درسی و مجوز هیئت ملی؛ مشاوره از معلمان جانباز و مربیان معلم؛ حمایت از ابتکارات معلم به رهبری؛ و عضویت در یک جامعه در سراسر کشور با بیش از 450 آموزگار علوم و ریاضیات.

“بسیاری از معلمان آغازین با انزوای حرفه ای و وقت کافی برای کار با و یادگیری از همکاران مبارزه می کنند. دانشکده آموزش دانش Knowles یک منبع ارزشمند را فراهم می کند – جامعه ای از متخصصان هم فکر با آنها که معلمان جدید می توانند برای بهبود تمرین تدریس خود و یادگیری دانش آموزان همکاری کنند. ،” اظهار داشت نیکول ژیلسپی، رئیس جمهور و مدیر عامل ، ابتکار معلمان Knowles.

“کمک هزینه تحصیلی دانشمندان تأثیرگذارترین تجربه کار در زمینه تدریس من بوده است. از یادگیری مبتنی بر پروژه گرفته تا بحث در کلاس دانش آموزان محور ، پیشرفت حرفه ای ارائه شده توسط Knowles به طور مستقیم و توسعه حرفه ای خارج از کشور Knowles تأمین شده است که به من این امکان را داده است تا تغییرات اساسی را در این زمینه انجام دهم. آموزش ، “اظهار داشت شانون موری، دانشی ، همکار ، 2015 کوهورت. “ارزشمندترین قطعه یاران دانش بنیان جامعه بوده است. من می دانم که همیشه می توانم یک دوست مهم را پیدا کنم تا به من کمک کند تا از طریق یک ایده کار کنم یا به من فشار آورد.”

هر سال ، دانشمندان تقریباً 35 معلم جدید ریاضی و علوم دبیرستان را انتخاب می کنند که پتانسیل توسعه دانش محتوا مورد نیاز برای تدریس ، شیوه های تدریس نمونه ای و ویژگی های یک رهبر معلم را به عنوان اعضای گروه خود در زمینه تدریس نشان می دهند.

بازدید کنید https:// njohurlesteachers.org/shmlesfellowship برای کسب اطلاعات بیشتر

کارمندان Knowles به تازگی 34 معلم جدید را برای پیوستن به گروه همکار خود در آموزش 2020 انتخاب کردند. گروه همگانی امسال شامل یک استراتژیست بازاریابی ، مشاور فناوری ، یک رنجر پارک فصلی ، مهندس مواد ، نویسنده منتشر شده ، یک فارغ التحصیل دکتری در محیط زیست و تکامل ، یک جانباز نیروی هوایی ایالات متحده و سه نفر با تجربه تدریس بین المللی است. در ماه های آینده ، شرح حال برای هر یک از اعضای گروه جدید به www. شناlesteachers.org/our-people اضافه خواهد شد.

درباره ابتکار معلمان Knowles

ابتکار معلمان Knowles یک سازمان غیرانتفاعی است که از شبکه ملی ریاضیات و معلمان علوم که همکاری می کنند ، رهبران نوآورانه در جهت بهبود آموزش برای همه دانش آموزان در ایالات متحده. ما در تلاش هستیم تا یک سیستم آموزشی ایجاد کنیم که توسط معلمی اداره شود که مجهز به حل مشکلات دشوار و پاسخ به چالش های محلی باشند تا بتوانیم به همه دانش آموزان کشورمان خدمت کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.shmlesteachers.org مراجعه کنید.

تماس با رسانه
آبون فریمن
ابتکار معلمان Knowles
856.608.3237
[email protected]

SOURCE ابتکار معلمان Knowles

لینک های مربوطه

http://www.ognlesteachers.org

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.