رفتن به نوشته‌ها

Ascent Aerospace دستگاه تولید افزودنی با فرمت بزرگ را نصب می کند

سرمایه گذاری Ascent در این دستگاه در تابستان سال 2019 اعلام شد تا مزایای تولید افزودنی را به بخش ابزارهای هوافضا منتقل کند. Ascent Aerospace با بهره گیری از تخصص گسترده خود در زمینه ابزار برای طراحی سریع و ساخت راه حل های افزودنی ، ابزارهایی مانند قالب های تماس با دمای پایین ، جیگرها ، دستگاه های برش و موارد دیگر را سریعتر از همیشه به بازار خواهد آورد. وسایل حفاری و همچنین دستگاه های نگهدارنده خلاء.

دستگاه LFAM دارای یک منطقه ساخت و ساز پیشرو در صنعت می باشد و در بخش های هوافضا ، خودرو ، دریانوردی ، انرژی و سایر بخش ها به مشتریان ارائه می دهد که می توانند از ابزارهای کامپوزیت چاپی در مقیاس بزرگ بهره مند شوند. با تلفیق این فناوری با تخصص داخلی Ascent در زمینه ابزار سازی و قابلیت های مهندسی سنتی آن ، امکان ساخت مجتمع ها و قالب های آماده تولید با زمان قابل توجهی چرخش امکان پذیر خواهد بود. در مقایسه با ابزارهای فلزی سنتی کاهش یافته است. طیف گسترده ای از مواد سازگار با LFAM ، مانند ABS ، پلی کربنات ، نایلون و PESU ، به آسنت اجازه می دهد تا راه حل هایی متناسب با نیاز و مشخصات مشتری ایجاد کند.

Ascent Aerospace در اوایل ماه ژوئن برای راه اندازی مجازی دستگاه LFAM میزبان وب زنده خواهد بود. برای دیدن تصاویر دستگاه در عمل ، مشاهده یک ارائه توسط مدیر محصول و موارد دیگر ، امروز در وبینار ثبت نام کنید. برای ثبت نام در این رویداد ، اینجا را کلیک کنید. اطلاعات تکمیلی در مورد وبینار به زودی ابلاغ می شود.

درباره Ascent Aerospace

Ascent Aerospace یک عرضه کننده منحصر به فرد و مشهور جهان در سیستم های تولید و مونتاژ خودکار برای صنایع هوافضا ، دفاعی و فضایی است. Ascent به عنوان بزرگترین گروه ابزار در صنعت ، خط کاملی از قالب و ابزار مونتاژ مورد نیاز برای بازار تولید هوافضا تولید می کند ، از جمله بزرگترین قالب های Invar که تاکنون برای صنعت هوا فضا ساخته شده است. Ascent به عنوان یک تأمین کننده اتوماسیون و مجتمع سیستم های تولید ، با مشتریان خود همکاری می کند تا پروژه خود را توسعه داده و آن را از مهندسی فرآیند گرفته تا ساخت و نصب انجام دهد تا اطمینان حاصل شود این یک راه حل موثر و سودآور است. برای اطلاعات بیشتر به www.ascentaerospace.com مراجعه کنید.

مخاطب را فشار دهید
ماریسا بنت – مدیر بازاریابی
[email protected]
تلفن. : + 1-586-464-4122
www.ascentaerospace.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1170369/Ascent_Additive_Manustrution_Machine_Installation.jpg

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/591555/Ascent_Aerospace_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.ascentaerospace.com

SOURCE صعود هوا فضا

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.