رفتن به نوشته‌ها

بنیاد مرک از آمدن جوایز شناخت رسانه ای “اقامت در خانه” به کشورهای آمریکای لاتین خبر می دهد

دکتر راشا کلیج ، مدیر اجرایی بنیاد مرک وی توضیح داد: ما قاطعانه اعتقاد داریم که رسانه شریک اصلی در افزایش آگاهی از موضوعات حساس و فشرده مانند کروناویروس است. جوایز شناخت رسانه “” در خانه بمان “ آنها برای تشویق رسانه ها به حساسیت جوامع ما معرفی شده اند که این دوره آزار دهنده ناشی از ترس از کرونا برای همه دشوار است – از نظر جسمی و روحی. در حالی که اکثر کشورها با یا بسته شدن کامل یا حرکت محدود روبرو هستند ، مردم نمی دانند چگونه این وضعیت را اداره کنند. دوری جسمی مسئولیت اجتماعی ما و تنها راه كنترل كرونوی است. با این حال ، تمرین آن شجاعت و نظم و انضباط زیادی لازم است. “

بنیاد Merck این جوایز را با همکاری بانوان اول آفریقایی در سراسر کشور اهدا کرد آفریقا (اولین بانوان آفریقایی از سراسر آفریقا) به زبان های عربی ، انگلیسی ، فرانسوی و پرتغالی. جوایز نیز برای کشورهایی از این کشور راه اندازی شده است خاورمیانه و آسیا. وی افزود: “امروز ما بسیار امیدواریم که جوایز خود را به کشورهای آمریکای لاتین تقدیم کنیم ، به امید ایجاد یک همکاری موفق با جوامع رسانه ای درست مثل آنچه در آفریقا انجام دادیم.” راشا کلیج.

این جوایز برای همه روزنامه نگاران از سکوهای چاپی ، آنلاین ، رادیویی و چندرسانه ای از همه کشورهای آمریکای لاتین قابل دسترسی است. بیش از یک برنده در هر گروه انتخاب می شود. خلاق ترین و اثرگذارترین رسانه های رسانه ای که هدف آنها آگاهی و حساسیت جوامع نسبت به این موضوع نگران کننده است بطور منظم واجد شرایط دریافت این جوایز خواهند بود.

بنیاد مرک از قبل تحویل این جوایز در کشورهای آفریقایی را آغاز کرده است ، آسیا و خاورمیانه.

جزئیات:

روزنامه نگاران از سیستم عامل های چاپی ، آنلاین ، رادیویی و چندرسانه ای می توانند شرکت کنند

ثبت نام می تواند تا 31 آگوست 2020 انجام شود

ثبت نام ها می توانند به ایمیل ارسال شوند [email protected] همراه با جزئیات (از جمله نام ، جنسیت ، کشور ، رسانه ، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه) و یادداشت به عنوان پیوست.

بیش از یک برنده در هر گروه انتخاب می شود

دسته بندی

تلویزیون

رادیو

چاپ شده

برخط

جایزه در

پول (تا)

1000 دلار

1000 دلار

1000 دلار

1000 دلار

مخاطب رسانه ای:
مهاک هاندا
مدیر ارتباطات
+ 91-9310087613
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1170047/Merck_Foundation_awards.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1170046/Merck_Foundation_Logo.jpg

منبع بنیاد مرک

منبع بنیاد مرک

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.