رفتن به نوشته‌ها

Glemser Technologies و Arria NLG مشارکت استراتژیک را اعلام کردند

وی گفت: “همکاری با آریا برای فراهم کردن راهی برای اتوماسیون گزارشگری پزشکی و نظارتی ، یک انتخاب طبیعی بود.” ری گلیمر، مدیر عامل شرکت. NLG ضمن افزایش مقیاس پذیری و کارآیی ، وقت و هزینه زیادی را در شرکت ها صرفه جویی می کند. فناوری انقلابی آریا راهی خواهد کرد که مشتریان ما داروهای نجات دهنده زندگی را به بازار عرضه می کنند. “

بیش از 30 سال ، Glemser برای مشتریان در بخش علوم زندگی کار کرده است و به آنها کمک می کند تا از کیفیت محصولات خود اطمینان حاصل کنند ، رعایت نظارتی را بهبود بخشیده و کارایی عملیاتی را نیز بهبود می بخشند. Glemser چالش های منحصر به فرد پیش روی شرکتهای دارویی را می شناسد. تهیه دارو به بازار می تواند یک روند دشوار ، وقت گیر و گران باشد. شرکتهای داروسازی به دلیل کارآیی و ایمنی داروهایشان دائماً در قبال تنظیم کننده ها ، دولت ها و مصرف کنندگان پاسخگو هستند. آنها در حالی که در بودجه خود باقی می مانند ، تحت فشار مداوم هستند تا شفافیت ، پاسخگویی و نوآوری در روند تولید دارو را افزایش دهند. از طریق کاربرد استراتژیک فن آوری ، Glemser متعهد شده است تا به مشتریان خود در مدرن سازی فرایندهای تولید داروی خود کمک کند.

با خودکار کردن برخی از خسته کننده ترین گزارش ها ، مانند گزارش های ایمنی بالینی (CSR) ، گزارش های مربوط به انطباق ، تشخیص عوارض جانبی و سایر گزارش های نظارتی ، شرکت ها می توانند در هزینه خود صرفه جویی کرده و ویرایشگران پزشکی خود را از کار آزاد کنند. خسته کننده که مستعد خطای انسانی است. آنها با نوشتن گزارشات سریعتر ، می توانند یافته های خود را سریعتر به مراجع نظارتی ارائه دهند. بهبود دقت در مراحل اولیه فرایند گزارش منجر به رعایت بهتر و تصویب سریعتر نظارتی می شود.

وی گفت: “ما با توجه به وقایع کنونی در سرتاسر جهان ، در یک زمان بسیار مهم هستیم که توانایی شرکت های داروسازی برای افزایش راندمان و سرعت خود در بازار از هر زمان دیگری مهمتر است.” شارون دانیلزمدیرعامل آریا. “همکاری ما با Glemser روشی برای سرعت بخشیدن به تصمیم گیری و زمان تأمل برای این شرکت ها است که می کوشند سریعتر بیماران نجات بخش زندگی را به بیماران ارائه دهند. “

اطلاعات بیشتر

درباره ARRIA
Arria رهبر جهانی در تولید خودکار متون زبان طبیعی (NLG ، برای تولید زبان طبیعی) است که داده های ساختاری را به زبان طبیعی تبدیل می کند. با تشکر از الگوریتم ها و روش های مدل سازی ، نرم افزار Arria روند انسانی تجزیه و تحلیل داده ها و ارتباطات متخصص را تولید می کند – به صورت پویا داده ها را به داستان های نوشتاری یا گفتاری تبدیل می کند – با سرعت دستگاه و در مقیاس بزرگ.

Arria بیشترین غلظت تخصص NLG را در جهان دارد و دارای 28 حق ثبت اختراع در زمینه حق انحصاری در حال رشد است. گروه در حال رشد سریع مشتری های بزرگ بین المللی آریا ، از جمله بانکداری ، خدمات مالی ، بیمه ، داروسازی ، کالاهای مصرفی ، اخبار و رسانه ها – در حال حاضر مستقر است گزارش خودکار مبتنی بر NLG در سازمانهای جهانی با استفاده از پلتفرم استودیوی NLG Aria. برای اطلاعات بیشتر به www.arria.com مراجعه کنید.

مخاطب رسانه ای: لیندسه مانا
معاون ارشد ، توسعه تجارت و مشارکت ها
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1170187/Arria_NLG_Glemser.jpg

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1164169/Arria_NLG_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.arria.com

SOURCE Arria NLG

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.