رفتن به نوشته‌ها

Glemser Technologies و Arria NLG همکاری استراتژیک را اعلام کردند

وی گفت: “مشارکت با آریا یک انتخاب بدیهی بود تا بتوانیم مشتریان خود را به صورت خودکار در ایجاد گزارش های پزشکی و نظارتی به طور خودکار انجام دهیم.” ری گلیمر، مدیر عامل. “با NLG ، شرکت ها می توانند در عین افزایش مقیاس پذیری و کارآیی ، وقت و هزینه زیادی را پس انداز کنند. فناوری دستیابی به موفقیت Arria باعث تغییر در راه مشتریان ما داروهای نجات بخش زندگی به بازار می شود. “

بیش از 30 سال است که گلیمر با اطمینان از کیفیت محصول ، ساده کردن رعایت قانونی و افزایش راندمان عملیاتی ، به دنبال مشتریانی در زمینه علوم زندگی است. گلیمر چالشهای منحصر به فردی را که شرکتهای داروسازی باید با آن روبرو شوند درک می کند. ورود دارو به بازار می تواند یک روند دشوار ، پرهزینه و طولانی باشد. شرکتهای دارویی موظفند به طور منظم گزارش دهند و از تنظیم کننده ها ، دولت ها و مصرف کنندگان در مورد اثربخشی و ایمنی محصولات دارویی خبر دهند. آنها دائماً تحت فشار قرار می گیرند تا از شفافیت ، پاسخگویی و نوآوری بیشتر در فرایند تولید داروهای خود اطمینان حاصل کنند و در عین حال به بودجه نیز توجه داشته باشند. با استفاده استراتژیک از فن آوری ، Glemser به مشتریان خود کمک می کند تا این فرایند را مدرن کنند.

اتمام برخی از گزارش های پر وقت ترین ، مانند به عنوان مثال ، گزارشهای ایمنی بالینی (CSR) ، گزارشهای مربوط به انطباق ، گزارشات مربوط به عوارض جانبی و سایر گزارشهای نظارتی به شرکتها کمک می کند تا در هزینه ها صرفه جویی کرده و روزنامه نگاران پزشکی را از کار خسته کننده ای که بیشتر مستعد خطای انسانی است ، رها سازند. گزارش سریعتر بدان معنی است که گزارش به تنظیم کننده تسریع شده است. بهبود صحت در شروع فرآیند گزارش دهی منجر به رعایت دقیق تر مقررات و مصوبات نظارتی سریعتر می شود.

وی گفت: “با توجه به وقایع جهانی امروز ، ما در یک لحظه مهم قرار داریم که توانایی شرکتهای داروسازی برای افزایش کارآیی آنها و رسیدن سریعتر به بازار از همیشه مهمتر است.” شارون دانیلز، مدیر عامل توسط آریا. “همکاری ما با Glemser سرعت بخشیدن به تصمیم گیری و بینش برای شرکتهایی است که می خواهند درمان پس انداز زندگی را سریعتر در دسترس بیماران قرار دهند.”

بیشتر بدانید

درباره ARRIA
Arria شرکت پیشرو تولید بین المللی زبان (NLG) است که داده های ساخت یافته را به زبان طبیعی تبدیل می کند. این نرم افزار با استفاده از الگوریتم ها و مدل سازی همانند سازی می کند آریا دن فرآیند انسانی تجزیه و تحلیل حرفه ای و ارتباط داده ها و تبدیل آنها با سرعت دستگاه و در مقیاس بزرگ به زبان نوشتاری و گفتاری

Arria دارای بزرگترین تخصص NLG در جهان با سبد رو به رشد است 28 NLGثبت اختراعات اصلی گروه در حال رشد به سرعت از مشتریان بزرگ شرکت های بزرگ بین المللی خود شامل بانک ها ، ارائه دهندگان خدمات مالی ، شرکت های بیمه ، شرکت های داروسازی ، شرکت های کالاهای مصرفی و همچنین آژانس های خبری و رسانه ای است که با استفاده از پلت فرم استودیوی NLG Arria در سازمان های جهانی خود از گزارش گیری خودکار تحت کنترل NLG استفاده می کنند. برای اطلاعات بیشتر به www.arria.com مراجعه کنید.

مخاطب: لیندسه مانا
معاون ارشد رئیس جمهور ، توسعه مشاغل و مشارکت ها
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1170187/Arria_NLG_Glemser.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1164169/Arria_NLG_Logo.jpg

لینک های مربوطه

http://www.arria.com

SOURCE Arria NLG

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.