رفتن به نوشته‌ها

1 از 3 درخواست تور خانگی اکنون برای تورهای ویدیویی است

SEATTLE، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – (NASDAQ: RDFN) – طبق گزارش Redfin (یک نسخه سوم درخواست های مربوط به تور خانگی که هفته گذشته توسط مشتریان انجام شد ، مربوط به تورهای گپ تصویری تحت نظارت نمایندگان بود.www.redfin.com) ، کارگزاری املاک و مستغلات دارای فناوری. طبق اخبار جدید ، در هفته اول مارس کمتر از 1 درصد است گزارش توسط ردفین علاوه بر این ، از پیشنهادهایی که هفته گذشته امضا شده بود ، 12٪ توسط مشتریانی که به خانه بازدید کرده بودند ، امضا شده اند که از طریق ویدئو ، دو برابر سهم هفته قبل ، و نزدیک به صفر در ابتدای ماه مارس امضا شده اند.

از اوایل ماه مارس ، ردفین بوده است اجرای طیف گسترده ای از اقدامات در پاسخ به coronavirus ، از جمله اینکه به صاحبان خانه اجازه می دهیم با یک کلیک بر روی Redfin.com و برنامه های iOS و اندرویدی این شرکت ، تورهای گپ تصویری با هدایت عاملان را درخواست کنند. سایر ویژگی های فن آوری اخیر و اقدامات ایمنی Redfin برای کمک به امنیت مشتریان و کارمندان عبارتند از:

  • Redfin.com بزودی نقشه ای را راه اندازی می کند که نشان می دهد کدام خانه ها در اختیار دارند پیاده روی مجازی در دسترس است و به مشتریان این امکان را می دهد تا نتایج جستجو را فیلتر کنند تا فقط مواردی را که می توانند به صورت سه بعدی مشاهده شوند ، نشان دهند. ما می دانیم که مشتریان می خواهند به سرعت خانه هایی پیدا کنند که بتوانند به صورت واقعی از آنها بازدید کنند. تاکنون در ماه آوریل ، ما شاهد بازدید از این مسیرهای پیاده روی بیش از دو برابر ماه قبل هستیم.
  • بر 4 آوریل، این شرکت شروع به خلبانی خانه های باز ویدئویی زنده از طریق زوم در سه بازار: پورتلند ، یا، بوستونو اوکلاهما. ردفین در آخر هفته گذشته 10 خانه باز ویدیوی زنده برگزار کرد که همزمان در دسترس چند خانه دار نیز قرار گرفت و قصد دارد به زودی این سرویس را به بازارهای اضافی نیز برساند.
  • بر 27 مارس، ما منتشر کردیم ردیاب آنلاین برای صنعتی که نقشه های ایالتی و کلانشهرها را در خانه و محل های پناهندگی در مکان نقشه می کند ، منظور آنها از املاک مسکونی و محل املاک و مستغلات “خدمات اساسی” در نظر گرفته شده است.
  • بر 19 مارس، ما یک تیم پاسخگویی COVID-19 در سطح شرکت ایجاد کردیم که نظارت بر کلیه دستورات دولت ایالتی و محلی و راهنمایی برای کارکنان خود را برای اطمینان از مطابقت با نامه و روح قانون انجام می دهد.

“بودن در شهری مثل پورتلند در جایی که بسیاری از مردم می خواهند زندگی کنند ، من مدتهاست که برای مشتریان خارج از شهر تورهای گپ ویدیویی انجام می دهم. ” پورتلند ، یا عامل دانیل بروکس. “بزرگترین تفاوتی که امروز شاهد آن هستیم این است که مردم قبلا، پیش از این زندگی در پورتلند هم اکنون از آنها درخواست می کنم. من فکر می کنم ساکنان محلی مدت ها پس از پایان این بیماری همه روزه بیشتر در تورهای ویدیویی و خانه های باز مشغول به کار هستند. وقتی مردم یکی از آنها را انجام دهند ، می فهمند که دیدن یک خانه بدون رانندگی در سطح شهر چه راهی راحت است. “

بسته شدن دیجیتال با شرکتهای تابعه Redfin عنوان رو به جلو و Redfin وام مسکن در هفته های اخیر نیز افزایش یافته است ، زیرا مشتریان به طور فزاینده ای به فناوری روی می آورند تا معاملات خود را با خیال راحت ببندند. در پنج روز اول آوریل ، 10٪ معاملات که با عنوان Forward بسته شده اند بصورت الکترونیکی انجام شده است ، از متوسط ​​3٪ در ماه مارس و 1٪ در فوریه. در وام مسکن ردفین ، حدود 12٪ از بسته شدن ماه آوریل انتظار می رود که کاملاً مجازی باشد – دو برابر سهم ما در ماه مارس و در ماه فوریه از صفر.

برای مطالعه گزارش کامل در مورد چگونگی فعالیت مجازی در Redfin ، لطفاً مراجعه کنید:
https://www.redfin.com/blog/virtual-home-tours-drive-offers-during-coronavirus

درباره ردفین
ردفین (www.redfin.com) یک کارگزاری املاک و مستغلات با فن آوری است که با ارائه خدمات کامل خود با فناوری مدرن برای تعریف مجدد املاک و مستغلات به نفع مصرف کننده ، ترکیب می کند. Redfin که توسط مهندسین نرم افزار تأسیس شده است وب سایت کارگزاری شماره 1 کشور را در اختیار دارد و میزبان ابزارهای آنلاین به مشتریان از جمله تخمین Redfin، تخمین ارزش خودکار خانه با کمترین میزان خطای منتشر شده در صنعت برای خانه های ذکر شده. خریداران و فروشندگان منزل از داشتن خدمات کاملاً فناوری و با بهره گیری از فناوری املاک و مستغلات ردفین ، ضمن صرفه جویی در هزاران کمیسیون ، لذت می برند. ردفین بیش از 90 منطقه اصلی مترو را در سراسر ایالات متحده و آمریکا ارائه می دهد کانادا. این شرکت به مشتریان کمک کرده است که خانه هایی با ارزش بیش از آن خریداری یا بفروشند 115 میلیارد دلار.

برای اطلاعات بیشتر یا تماس با یک آژانس املاک و مستغلات محلی ردفین به این قسمت مراجعه کنید www.redfin.com. برای اطلاع از روند بازار مسکن و بارگیری داده ها ، به این قسمت مراجعه کنید Redfin Center Center. برای افزودن به لیست پخش مطبوعاتی ردفین ، ایمیل [email protected]. برای مشاهده مرکز مطبوعات ردفین ، اینجا کلیک کنید.

منبع Redfin

لینک های مربوطه

www.redfin.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید