رفتن به نوشته‌ها

LANES برای مدیریت ریسک ، بهینه سازی امنیت و برآورده کردن نیازهای انطباق ، مجوز HITRUST CSF را کسب می کند

لس آنجلس، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – شبکه لس آنجلس برای خدمات پیشرفته (LANES) اعلام کرد که بستر تبادل اطلاعات سلامت مستقر در منطقه (HIE) منطقه ای خود ، به ارزیابی معتبر HITRUST با گواهینامه مطابق با CSF 9.2 رسیده است. اعتباربخشی قابل توجه با مأموریت LANES برای تهیه یک برنامه جامع امنیت و حفظ حریم شخصی در جهت محافظت از تبادل اطلاعات بهداشتی محافظت شده (PHI) در دسترس شرکت کنندگان در اکوسیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر LA LA منطبق است.

اعلام شده است که به طور کلی در دسترس است اکتبر 2019، نسخه 9.2 از چارچوب HITRUST CSF استانداردهای حریم خصوصی و امنیتی جدید را با هم هماهنگ و هماهنگ می کند. صدور گواهینامه HITRUST اعتبار سیستم عامل LANES HIE را به درستی مدیریت می کند و استانداردهای کلیدی نظارتی و تعریف شده از صنعت را رعایت کرده است.

“با توجه به اینکه صنعت مراقبت های بهداشتی در معرض حملات سایبری مداوم و نقض داده ها قرار دارد ، ما امنیت را در اولویت اصلی حفظ PHI ارائه شده توسط شرکت کنندگان و همکاران ارائه دهنده HIE قرار داده ایم.” علی مدرسیمدیر عامل شرکت LANES. “ما به طور هدفمند امنیت را در بستر HIE معماری کردیم زیرا به جای آنکه بعداً به عنوان محصور درآید.

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی به منظور افزایش کیفیت هماهنگی مراقبت از بیماران ، بطور فزاینده ای با سیستم ها و شبکه های رایانه ای در ارتباط هستند. از آنجا که این متخصصان پزشکی به فناوریهای در حال تحول برای ذخیره ، انتقال و تبادل داده تکیه می کنند ، پیروی از آن به تدریج پیچیده تر برای پیمایش است.

HITRUST Alliance یک سازمان پیشرو در زمینه توسعه و صدور گواهینامه استانداردهای حفاظت از داده است. ایجاد چارچوب امنیتی مشترک HITRUST به سازمانها کمک می کند تا یک چارچوب کارآمد و نسخه ای را برای مدیریت الزامات امنیتی شکل گرفته از HITECH ، HIPAA و CMS علاوه بر سایر الزامات فدرال ، ایالتی و تجاری برای مدیریت ریسک فراهم کنند.

از سال 2007 ، HITRUST برنامه هایی را حفظ کرده است که از اطلاعات حساس محافظت می کند و ریسک اطلاعات را برای سازمان های جهانی در تمام صنایع و در کل زنجیره تأمین شخص ثالث مدیریت می کند.

گفت: “صدور گواهینامه HITRUST CSF معیار معیارهایی برای سازمان های مورد نیاز برای حفاظت از PHI است.” جین بهرنز، MSW ، دکتری ، FIP، مدیر ارشد امنیت اطلاعات در LANES. “HITRUST LANES را در سراسر 19 حوزه امنیتی و حریم خصوصی ارزیابی کرده است ، از حفاظت از اطلاعات تا حفاظت از نقاط پایانی گرفته تا مدیریت آسیب پذیری و کنترل دسترسی تا مدیریت ریسک. ما مفتخریم که بخشی از یک گروه نخبه از سازمان های بهداشتی و درمانی هستیم که به فراتر از آن و به دست آوردن HITRUST بسیار با ارزش می پردازیم. گواهینامه

درباره LANES
شبکه خدمات پیشرفته لس آنجلس (LANES) یک تبادل اطلاعات بهداشتی مستقر در جامعه (HIE) است که بیش از 500 سیستم بهداشتی ، بیمارستان و کلینیکی را در اختیار شما قرار می دهد که مراقبت از ساکنین آن را انجام می دهد. شهرستان لس آنجلس. HIE منطقه ای امن ، به پزشكان ، نگاهی جامع و جامع به تاریخچه پزشك بیمار 24/7 اعم از فرد در یك یا چند محل مراقبت های بهداشتی محلی می دهد – تصمیم گیری های آگاهانه ای در مورد كیفیت مراقبت ، مداوم و مداخلات به موقع. LANES داده های کلینیکی ، رفتاری و اجتماعی سلامت (SDoH) را برای پشتیبانی از سلامت جمعیت ، برنامه های دارویی دقیق و خدمات پزشکی فوری در مخزن پایدار خود جمع آوری و عادی می کند. ارائه دهندگان Medi-Cal می توانند برای دسترسی به LANES ، بودجه 2019 Cal-HOP را ضربه بزنند. با ما در ارتباط باشید توییتر و LinkedIn یا برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت LANES مراجعه کنید.

تماس با رسانه:

تماس LANES:

آنجلا جنکینز

برد هیبارد

آنجلا جنکینز و همکاران LANES

معاون رئیس جمهور از فروش و بازاریابی

303.877.0115

949.633.3900

[email protected]

[email protected]

SOURCE شبکه خدمات پیشرفته لس آنجلس

لینک های مربوطه

https://www.lanesla.org


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.