رفتن به نوشته‌ها

طیف MD از مدیرعامل سابق کلینیک کلیولند توبی کاستروبو به هیئت مشاوران MD طیفی استقبال می کند

دالاس، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – طیف MD امروز خبر داد توبی Cosgroveمدیرعامل سابق کلینیک کلیولند به هیئت مشاوران طیف MD ملحق شده است. دکتر Cosgrove به خاطر رهبری جهانی خود در تجربه بالینی ، تجربه بیمار و نتایج ، نوآوری و عملیات بین المللی مشهور است.

قبل از مدیرعامل کلینیک کلیولند ، دکتر Cosgrove نزدیک به 30 سال جراح قلب بود و به عنوان عضو تزئین شده نیروی هوایی ایالات متحده خدمت می کرد. اخیراً ، وی همچنین در نقش های مختلف دولتی ، از جمله به عنوان مشاور کمیسیون مراقبت از جانبازان در سال 2015 خدمت کرده است. دکتر Cosgrove به طور گسترده منتشر می شود ، مخترع در ثبت اختراعات بیشمار و عضو بسیاری از انجمن ها و سازمان های معتبر پزشکی است. دکتر Cosgrove به عنوان مشاور کلینیک کلیولند ، و همچنین تعدادی دیگر از شرکتها و ابتکارات بهداشت و درمان برجسته ادامه می دهد.

“من مدتی با طیف MD آشنا بوده ام و از رویکرد آنها برای پیش بینی بهبود زخم با استفاده از تصویربرداری پیشرفته چند طیفی و هوش مصنوعی تحت الشعاع قرار گرفته ام. من مشتاقانه منتظر هستم که برای کمک به Spectral MD در معرفی رهبران فکری نهادی و فردی مربوط به سوزش و نشانه های DFU و فرصت های جهانی ، “اظهار داشت دکتر Cosgrove.

فن Wenshengمدیر ارشد اجرایی و بنیان گذار MD Spectral اظهار داشت: “از آنجا که اخیراً به عنوان مدیر عامل MD Spectral MD را به عهده گرفتم ، یکی از اهداف من این است که با شفافیت بیشتری کار کنم و به عنوان تیمی در داخل شرکت و با ذینفعان اصلی تجارت ما باشیم. موفق باشید ، ما باید متخصصان بیشتری را در خارج از کشور برای کمک به ما در ماموریت خود در جهت بهبود نتایج در مورد تمرکز علائم قطع عضو ، سوزش ، CLI و DFU به ما کمک کنیم. ما مفتخریم که دکتر Cosgrove را به عنوان عضو هیئت مدیره Spectral MD از مشاوران به عنوان اولین قدم برای اجرای این هدف. “

درباره MD طیفی:

ما یک تیم متشکل از متفکران آینده دار هستیم که می خواهیم با “دیدن ناشناخته” با سیستم تصویربرداری زخم DeepView® ، انقلابی در مدیریت مراقبت از زخم ایجاد کنند.

www.spectralmd.com

[email protected]

منبع طیفی MD

لینک های مربوطه

http://www.spectralmd.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.