رفتن به نوشته‌ها

زمین USRA از موسسه فضایی برای پیوستن به پاسخ فضایی به COVID-19

کلمبیا ، م.، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – انجمن تحقیقات فضایی دانشگاه ها (USRA) امروز انتخاب دکتر میگوئل رومان ، مدیر زمین از موسسه فضایی (EfSI) و تیم تحقیقاتی وی را به عنوان دریافت کننده کمک هزینه از بخش علوم زمین ناسا اعلام کرد. هدف از این کمک مالی استفاده از داده های جمع آوری شده از ماهواره های مشاهده زمین برای بهبود درک اثرات بیماری COronaVIrus (COVID-19) در مناطق شهری است.

دانشمندان و همكاران دانشگاهي كه از بين چند طرح تحقيقاتي ارائه شده به ناسا انتخاب شده اند ، توانايي استفاده از مشاهدات زمين را براي حمايت از نظارت ، پاسخگويي و تلاش هاي بهبودي COVID-19 را مهار مي كنند. اطلاعات به دست آمده در دسترس تصمیم گیرندگان مطابق با اشتراک گذاری آزاد داده ها و اطلاعات ناسا قرار خواهد گرفت.

دکتر میگوئل رومان به عنوان محقق اصلی تیم تحقیقاتی مرمر سیاه ناسا فعالیت می کند. این گروه در حال تولید اطلاعات چراغهای با کیفیت علمی در شب هستند که از سیستم عامل های Suomi-NPP و NOAA-20 به دست می آیند – نسل بعدی ماهواره های مدار قطبی ایالات متحده. این مطالعه با استفاده از داده های مرمر سیاه برای ارزیابی تأثیرات اجتماعی ، اقتصادی و آبشارآمیز COVID-19 و سایر رویدادها و اثربخشی اقدامات انجام شده در سطح جامعه ، ملی ، منطقه ای و جهانی برای کاهش اثرات سوء آنها و ایجاد مقاومت بیشتر از طریق اقدامات پاسخ.

به عنوان مثال ، در حال حاضر حداقل اطلاعاتی در مورد چگونگی تأثیر استراتژیهای مختلف مهار بر مشاغل محلی و محلات و چگونگی واکنش شرکتها و شهروندان به اقدامات پیشگیرانه با هدف مهار وجود دارد. “تصمیم گیرندگان نیاز به اطلاعات دقیق ، به موقع و دقیق در مورد اختلالات اجتماعی و اقتصادی و بهبودی در هنگام بیماری همه گیر COVID-19 دارند.” کای-الکساندر کایزراقتصاددان ارشد در گروه مدیریت جهانی گروه بانک جهانی ، که در این پروژه همکاری می کند. “و آنها می خواهند بدانند كه چگونه بهتر استراتژی ها را برای كاهش شكاف های احتمالی آینده و تأثیرات آبشارگرانه بر جمعیت به طور منظم كمتر نماینده و كم تحریم آگاه كنند.”

از اوایل فوریه 2020، دکتر رومن و تیمش در حال تجزیه و تحلیل تصاویر شبانه جمع آوری شده توسط رادیو متر سنج تصویربرداری مادون قرمز قابل مشاهده در سوئیت Suomi-NPP و NOAA-20 برای رمزگشایی تغییرات در مشاغل شهری ، صنعت و الگوهای فعالیت حمل و نقل در طول همه گیری ، ارائه جدید بینش برای کاهش خطر و تلاشهای تاب آوری COVID-19 – سایپرز ، باشگاه دانش در نتیجه این تلاش ها ، تیم تحقیقاتی هنگامی که بزرگراه ها و مراکز تجاری به اطراف تاریک شدند ، می توانند علائم اولیه خاموش شدن را مشاهده کنند. هوبئی استان در مرکز چین.

طبق گزارش رسانه ها و وزارت امور خارجه ایالات متحده ، مقامات چینی سفرهای هوایی ، جاده ای و ریلی را در این منطقه به حالت تعلیق درآوردند و در اواخر محدودیت هایی برای سایر فعالیت ها قرار دادند. ژانویه سال 2020 در پاسخ به شیوع COVID-19 در منطقه. به گفته دکتر رومن ، “ما در حال کار بر روی تولید روتین داده های چند حسگر و ابزارهای تحلیل هستیم که مورد استفاده کاربردی ما را در استان هوبئیو آن را برای ارزیابی نحوه واکنش کشورهای مختلف و بخشهای اقتصادی به توصیه های مهار و مهاربندی COVID-19 واگذار کنید. “

پایش صریح مکانی ، که در زمان تقریباً واقعی در سطح خیابان موجود است ، همچنین برای شناسایی محل ارسال کمک و برای درک تأثیرات توزیع – به طور خاص “چه کسی” بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته است و “چه” ظرفیت افراد آسیب دیده ضروری است. جوامع برای مقابله. “ما پیش بینی می کنیم دسترسی سریع به محصول سنگ مرمر سیاه ناسا نه تنها برای بیماری همه گیر COVID-19 بلکه برای بهبود سایر نیازهای نظارت بر خطر حیاتی باشد. آمریکای لاتین و کارائیبگفت: ” کیتی تیلور، مدیر اجرایی بنیاد توسعه پان آمریكا (PADF) و همكار این پروژه. “یافته های حاصل از این تجزیه و تحلیل بدون شک نظارت بر خطر در سطح ملی و جوامع سطح محلی را برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر و بهبود سیستم های هشدار اولیه در منطقه تقویت می کند.”

درباره USRA

انجمن تحقیقات فضایی دانشگاهها (USRA) در سال 1969 بنا به درخواست آكادمی ملی علوم ، بنا به درخواست دولت آمریكا تأسیس شد ، یك شركت غیرانتفاعی است كه برای پیشبرد علم ، فن آوری و مهندسی مرتبط با فضا منشور می شود. USRA مؤسسات و تسهیلات علمی را اداره می کند و سایر برنامه های مهم تحقیقاتی و آموزشی را نیز با بودجه فدرال انجام می دهد. USRA جامعه دانشگاه را درگیر می کند و از رهبری علمی داخلی ، تحقیق و توسعه ابتکاری و تخصص در مدیریت پروژه بهره می برد. اطلاعات بیشتر در مورد USRA در www.usra.edu در دسترس است.

درباره زمین از موسسه فضایی

Earth USRA از مؤسسه فضایی (EfSI) با اتصال بنیادی خود به آژانس های فضایی ، بخش خصوصی ، دولت ، گروه های اجتماعی و رهبران خیرخواهانه ، سرعت بخشیدن به مشاهده مشاهدات زمین به دنیای واقعی را تسریع کرده است و دارای یک نمونه کار منحصر به فرد از جهانی نزدیک به واقعی است. داده های زمانی و سیستم های اطلاعاتی که پاسخگویی و نیازهای بازیابی طولانی مدت را برآورده می کنند ، همانگونه که در موارد استفاده مختلف متمرکز بر بلایای اصلی ، از جمله زلزله ، سیل ، و خرابی برق در طولانی مدت مشهود است.

تماس با روابط عمومی:
سوریا فرخی، دکتری
[email protected]
410-740-6224؛ 443-812-6945

منابع انجمن تحقیقات فضایی دانشگاه ها

لینک های مربوطه

http://www.usra.edu

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.