رفتن به نوشته‌ها

Bank of India برای استفاده از فناوری REL-ID Uniken برای تأمین امنیت کلیه کانالهای بانکی اینترنتی و تلفن همراه خود در سطح جهان

– یک راه حل قابل اعتماد برای مقیاس ساخته شده ، REL-ID Uniken از آن اطمینان کرده است 8.2 تریلیون دلار در معاملات و 5.5 میلیارد فعل و انفعالات به روز

REL-ID RBI و سایر دستورالعمل های قانونی پیرامون حمایت از دارایی های بانکی دیجیتال را با راه حل های امنیتی تضمین می کند. Solution یک سکوی ایمن با پیشرفته ترین برنامه های محافظت در برابر نرم افزار ارائه می دهد

– REL-ID هر وکتور اصلی کلاهبرداری و نقض را از بین می برد – اعتبار سازش ، تعویض سیم کارت و تشخیص تهدید نقطه نهایی

PUNE ، هند، 19 مه سال 2020 / PRNewswire / – بانک از هند در پیشبرد امنیت کانال های دیجیتال خود و حفظ امنیت مشتریان به عنوان اولویت خود پیشرو بوده است. پلت فرم ایمن REL-ID طی سالها توسعه یافته است تا جامع ترین مجموعه فن آوری های محافظت ، تشخیص و تصحیح را در فضای امنیتی / محافظ برنامه تلفن همراه ارائه دهد. در تلاش برای تأمین ابتکارات دیجیتالی خود ، Bank of هند برای تأمین امنیت کانال های بانکی دیجیتال و تلفن همراه خود در سطح جهان ، تصمیم گرفته است تا REL-ID یونیکن را گسترش دهد.

گزارش اخیر نشانگر افزایش تعداد کلاهبرداری ها در Rajya Sabha به نقل از 1،367 کلاهبرداری گزارش شده در FY 2016-17 ، 2،127 در FY 2017-18 ، و 1.477 کلاهبرداری در FY 2018-19 با توجه به دستگاه خودپرداز / کارت بدهی ، کارت اعتباری و معاملات بانکی اینترنتی. علاوه بر این ، براساس سند چشم انداز RBI 2021 ، سیستم های پرداختی مانند UPI / IMPS احتمالاً متوسط ​​رشد سالانه بیش از 100٪ را ثبت می کنند. با توجه به این ، بانک ذخیره از هند (RBI) همچنین دستورالعملهایی را به عنوان اقدامات امنیتی و کاهش ریسک برای پرداخت های دیجیتالی صادر کرده است ، و REL-ID Uniken RBI و سایر دستورالعمل های قانونی پیرامون حفاظت از دارایی های بانکی دیجیتال را با راه حل های امنیتی تضمین می کند.

آقای. بیمال گاندی، مدیرعامل ، شرکت Uniken می گوید: “شرکت های موبایل و دیجیتالی با همکاری نزدیک با مشتریان ، شرکا و کارمندان خود ، دائماً در حال گشودن گزینه هایی برای پیشبرد رقابت هستند. شرکت ها امکان دسترسی یکپارچه به برنامه های سازمانی را از طریق اینترنت فراهم می کنند و غالباً ملاحظات امنیتی برنامه ها و داده های خود را مهار می کنند. REL-ID تنها راه حلی است که به طور ارگانیکی با استفاده از اثر انگشت دستگاه ، اثر انگشت برنامه ، مدیریت هویت کاربر ، تشخیص بدافزار ، تأیید هویت چند عاملی ، کانال ایمن و امضای دیجیتالی رمزنگاری ، را در یک راه حل واحد ارائه می دهد. “

رشد دیجیتالی شدن ، خطر کلاهبرداری آنلاین را افزایش داده است. با توجه به تغییر چشم انداز حمله و پیشرفت در فن آوری های امنیتی (پروتکل امنیتی / مکانیسم های رمزنگاری / استفاده از یادگیری ماشین برای اسکن بدافزارهای مبتنی بر امضاها و غیره) ، امروزه شرکت ها (بخصوص بخش BFSI) در تلاش هستند تا آنچه را که به نظر می رسد رقیب باشند ، برآورده سازند. اولویت های. مشتریان اکنون خواستار تعامل بهتر ، امنیت و عملکرد بیشتر در کانال مورد نظر خود هستند. در همین حال ، شرکت ها با چشم انداز تهدیدهای روبرو روبرو هستند که با حمله به سرعت در حال توسعه ، مشتریان ، کارمندان و زیرساخت های مهم آنها را هدف قرار می دهد.

درمورد اعلامیه ، آقای. رجش کومار رام، مدیر کل و CIO ، بانک هند گفت: “امنیت داده ها هنگام صحبت برای موسسات مالی و بانک ها بسیار مهم است. بانک جهانی با راه حل اطلاعاتی و محافظت در برابر تهدید در کلاس جهانی یونیکن ، Bank of هند در حفظ سوابق نقض داده های صفر و حفظ اعتماد مشتریان موفق بوده است. طی ده سال گذشته با Uniken ، ما امنیت محکم را در اطراف کانالهای خود ایجاد کرده ایم هند و با انتصاب مجدد آنها مطمئناً همتای جهانی کاملاً ایمن داریم.

فناوری کلاس جهانی Uniken به آنها کمک کرده است تا از فضای امنیتی سایبر در کشور استفاده کنند و همچنین برای اولین پلت فرم امنیتی omni-channel برای مشتری خود جایزه بگیرند. Uniken توسط گارتنر “فروشنده مهمی در هویت و مدیریت دسترسی” شناخته شده است. در بین “10 فروشنده برتر مدیریت دسترسی به هویت” توسط OWI (یک هویت جهانی) یک شرکت تحقیق و استراتژی هویت مستقل نامگذاری شده است. همچنین Uniken در تجزیه و تحلیل 14 صفحه ای از راه حل های مدیریت تأیید اعتبار تعریف شده توسط Forrester به عنوان شرکت هایی که “ساده سازی و استانداردسازی پردازش اعتبار برای برنامه ها ، کاهش هزینه های عملیاتی تأیید اعتبار ، و بهبود تجربه احراز هویت با به حداقل رساندن اصطکاک نشان داده شده است.

درباره Uniken:
با نام واقعی آن ، Uniken در زمینه امنیت دیجیتال پیشگام است. محصولات REL-ID پرچمدار Uniken یک سیستم عامل پیشرفته ، از نوع اول است که با از بین بردن کلیه امکانات نقض داده و کلاهبرداری ، ارتباط بین مشتریان و مشاغل را تضمین می کند. یک راه حل اول همراه ، REL-ID به طور موثری از مشتریان ، شرکت ها و کل اکوسیستم در برابر طیف گسترده ای از خطرات مانند حملات هویتی ، حملات دستگاه و حملات شبکه محافظت می کند. Uniken به دلیل محصولات پیشگام خود جوایز و شناختهای مختلفی از جمله Gartner Cool فروشنده را در مدیریت هویت و دسترسی (2018) و رهبر صنعت Forrester Now Tech در راه حل های مدیریت تأیید اعتبار (2018) دریافت کرده است. مفتخر به عنوان اولین شرکت امنیتی از هند جهانی شدن و دستیابی به شناخت قوی تحلیلگر صنعت در سراسر صفحه.

در حالی که سیستم های سنتی بر کاهش خطرات متمرکز هستند ، بستر امنیتی Uniken برای حذف همه تهدیدات احتمالی طراحی شده است. یونیکن تا به امروز بیش از 5/5 میلیارد تعامل داشته و تاکنون هیچ موردی از هویت سرقت شده ، نقض داده ها یا خسارت مالی مشاهده نشده است.

تمرکز Uniken روی مفهوم نقص صفر چیز اصلی است که به سیستم عامل امنیتی خود مشخصات مخرب می بخشد. کارشناسان امنیتی اظهار داشته اند که تمام سیستم های امنیتی در برابر نوعی تهدیدات امنیتی آسیب پذیر هستند. اعتقاد بر این است که سیستمی که 100٪ ایمن باشد هرگز نمی تواند ساخته شود. با این حال ، REL-ID Uniken ثابت کرده است که این فرضیات اشتباه است و داده های زیادی برای پشتیبانی از ادعاهای خود دارد.

بازدید کنید www.uniken.com

تماس با رسانه:
گریم رو
[email protected]
+44 7909 447255

SOURCE Uniken Inc

لینک های مربوطه

http://www.uniken.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.