رفتن به نوشته‌ها

HITEC نسخه 2020 HITEC 50 را اعلام کرد ، لیستی که به رهبران اصلی فن آوری اسپانیایی در آمریکای لاتین ، اسپانیا و پرتغال ادای احترام می کند

شیکاگو، 19 مه 20 / PRNewswire-HISPANIC PR WIRE / – HITEC ، پیشروترین سازمان جهانی برای رهبری تجارت و فناوری در بالاترین سطح ، امروز اسامی برندگان نسخه 2020 لیست HITEC 50 را اعلام کرد.

وی ادامه داد: در این زمان های بی سابقه ، ما مفتخریم که به 50 رهبر بزرگ فناوری قاره آمریکا ادای احترام می کنیم که در پیشرفت یک بخش سهیم بوده اند که در نهایت ، این سیاره را قادر می سازد تا در ارتباط باشیم و در دنیایی زندگی کنیم که تماس جسمی در آن باشد. محدود ، با این حال ، ما هنوز بیش از هر زمان دیگر با جهان ارتباط برقرار کرده ایم و فناوری موتور محرک اتصال به ما بوده است. ما مفتخریم که کار این رهبران بین المللی فناوری را بشناسیم. ” عمر دویکرئیس جمهور HITEC

لیست HITEC 50 ، از سال 2011 گردآوری شده ، برجسته ترین متخصصان اسپانیایی اسپانیایی در بخش فناوری در آمریکای لاتین ، اسپانیا و کشور پرتغال به منظور تجلیل از رهبری و دستاوردهای خود. موفقیت های افتخارات در تغییر چشم انداز فن آوری بین المللی و فعالیت های مربیگری و توسعه حرفه ای آنها ارزیابی می شود.

“لیست HITEC 50 نمایانگر گروهی از رهبریهای فناوری است که ما به عنوان یک جامعه بین المللی ، هنگامی که نیاز به الهام ، نوآوری و تأثیر داریم در دیدگاههای خود داریم. این افتخار است که از نام های رهبری که لیست HITEC 50 را تشکیل می دهند نام ببریم و ادای احترام کنیم. وی گفت: “دسترسی جهانی HITEC به سراسر ایبرو-آمریکا”. گیلرمو دیاز ، جونیور، رئیس HITEC و مدیرعامل Kloudspot، Inc.

در اینجا می توانید لیست کاملی از رهبران HITEC 50 را ببینید.

لیست HITEC 50 – اهداف در آمریکای لاتین / Ibero-America:

  • افراد با استعداد را بشناسید و دستاوردهای آنها را برجسته کنید.
  • ارتقاء مشاغل و رشد حرفه ای عضویت ما.
  • روابط تجاری استراتژیک را ترغیب و تقویت می كنیم كه رشد كامل صنعت ما را تشویق می كند.

درباره HITEC:
HITEC با هدف افزایش نمایندگی اسپانیایی در صنعت فناوری که فاقد تنوع کافی است ، یک سازمان جهانی از رهبری اجرایی سطح بالا است که مشاغل خارق العاده ای را در دنیای محاسبات دنبال کرده است. شبکه پیشگامان HITEC به کل قاره آمریکا می رسد و به شکل گیری رهبری های اجرایی و فناوری ، تیم های رهبران ، شرکت ها و الگوهای نقش اختصاص یافته است که در جهانی محکم تر است که به طور مداوم در حال تغییر ، افقی تر و متمرکز بر محاسبات است. این رهبری های بین المللی شامل شخصیت های اجرایی در رأس شرکت های فهرست شده جهانی 1000 و همچنین چهره هایی در راس برخی از بزرگترین شرکت های فناوری متعلق به اسپانیایی در سراسر قاره است. HITEC رشد و مشاغل و حرفه ای را برای عضویت در آن فعال می کند و رهبری اسپانیایی را در عرصه فناوری نسل بعدی به برجسته ترین رده های اجرایی می رساند.

منبع شورای اجرایی فناوری اطلاعات اسپانیایی

منبع شورای اجرایی فناوری اطلاعات اسپانیایی

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.