رفتن به نوشته‌ها

شرکت Tres Solutions با Danelec Marine برای تسریع در استفاده از داده ها و IoT در حمل و نقل دریایی شریک است

این همکاری با هدف ادغام هماهنگ پلت فرم جمع آوری و انتقال اطلاعات کشتی به ساحل DanelecConnect با پلتفرم Tres Tres Vessel Analytics (TVA) انجام می شود ، که به عنوان ارائه دهنده برنامه های معتبر شخص ثالث عمل می کند.

Danelec داده ها را از حسگرهای درون هیئت مدیره جمع آوری کرده و پردازش اولیه این داده ها را قبل از انتقال به یک پایگاه داده ابری امن انجام می دهد. Tres از این داده قابل اعتماد به اشتراک گذاشته شده در زمان واقعی در نرم افزار پشتیبانی و تصمیم گیری مالیات بر ارزش افزوده خود استفاده می کند تا مشتریان ، فعلی و آینده را قادر سازد تا بهره وری انرژی کشتی های خود را بهبود بخشند ، میزان انتشار آنها را کاهش دهند و فعالیت های خود را بهبود بخشند.

گفت: “این همکاری دو رهبر را در دیجیتال سازی دریایی گرد هم آورده است.” آرون هولتونمدیر عامل شرکت Tres Solutions. وی گفت: “این بخش با مشتریانی که اکنون به دنبال سیستم عامل های متصل هستند ، در حال پیشرفت است. با همکاری با Danelec ، ما قادریم بسیاری از موانع پذیرش گسترده IoT را توسط مشتریان خود برطرف کرده و راه را برای ارائه راهکارهای جدید و کارآیی محور برای مشتریان خود هموار سازیم. “

از آنجا که این صنعت بیشتر و بیشتر از برنامه های مبتنی بر IoT برای بهره برداری کامل از پتانسیل داده ها استفاده می کند ، Tres و Danelec در ارائه ابزارهای جدید به شرکت های حمل و نقل متمرکز شده اند تا به آنها در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنند. بی سر و صدا تر شده و انرژی و راندمان محیطی آنها را افزایش می دهد.

گفت: “ما خوشحالیم که از راه حل های سه گانه به اکوسیستم یکپارچه در حال توسعه در حال گسترش ما استقبال می کنیم.” کاسپر جنسنمدیر عملیات شرکت Danelec Marine. وی گفت: “این صنعت به سرعت در حال پیشرفت است و تعداد زیادی کشتی دیگر در سال های آینده به سیستم های IoT مجهز خواهند شد. ما معتقدیم که همکاری ما با Tres به ما کمک می کند تا صنعت را به روشی هوشمندانه و کارآمد تبدیل کنیم. “

درباره راه حل های ترس

Tres یک شرکت پیشرو است که در زمینه نرم افزار و تجزیه و تحلیل دریایی تخصص دارد. این راه حل های دیجیتالی را برای بهینه سازی عملکرد کشتی ها ارائه می دهد که به مشتریان خود این امکان را می دهد تا کیفیت داده های خود را بهبود بخشند ، در هزینه خود صرفه جویی کنند ، میزان انتشار آنها را کاهش دهند و فعالیت های خود را بهبود بخشند. سکوی اصلی آن ، Tres Vessel Analytics (TVA) محبوب ترین سیستم مدیریت و بهینه سازی عملکرد در بازار است. این هواپیما در نزدیک به 300 کشتی در سراسر جهان مستقر شده است.

خدمات Tres شامل دسترسی به مرکز عملکرد Tres و متخصصان شرکت داخلی است که برای بهبود گزارشگری و پشتیبانی از ابتکار عملكرد مداوم ، با خدمه و تیم های ساحل همکاری نزدیك دارند. بستر نرم افزاری و خدمات این شرکت به مشتریان این امکان را داده است که 2 تا 14 درصد در سال پس انداز کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد Tres ، به وب سایت ما www.tressolutions.com مراجعه کرده و یا برای ما بنویسید [email protected].

درباره Danelec Marine

در دانمارک مستقر در دانمارک ، پیشرو در تولید کنندگان ضبط داده های سفر (VDR) ، سیستم های ارتباطی داده از کشتی به ساحل و نمودار الکترونیکی و سیستم های نمایش اطلاعات (ECDIS) است. Danelec یکی از اولین شرکتهایی بود که VDRs و VDRs Simplified (S-VDRs) را به بازار عرضه کرد تا شرایط اولیه حمل و نقل IMO را برآورده کند.

امروزه بیش از 6000 کشتی مجهز به VDR یا S-VDR هستند که توسط Danelec Marine طراحی و ساخته شده اند. این شرکت دارای مغازه های تعمیراتی با پرسنل آموزش دیده کارخانه در بیش از 50 کشور جهان و دارای مراکز تعمیر معتبر در نقاط استراتژیک در سراسر جهان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقاط قوت Danelec ، به www.danelec-marine.com مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1169028/TVA_Dashboard_Powered_by_DC.jpg

لینک های مربوطه

https://tressolutions.com

SOURCE Tres Technology Solutions، LLC

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.