رفتن به نوشته‌ها

Huobi و سازمان ملل متحد با مجازات سازمان ملل ، کمپین خیریه مشترک COVID-19 را راه اندازی کردند

سنگاپور، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – خیریه Huobi ، بستر خیرخواهانه و بستر خیریه مبتنی بر blockchain از گروه Huobi ، امروز با ابتکار مشترک با مرکز دارایی همکاری های جنوب و جنوب (FCSSC) ، یک سازمان بین المللی غیرانتفاعی در وضعیت ویژه مشاوره اعلام کرد. ECOSOC سازمان ملل. برای حمایت از تلاشهای امداد کورو ویروس در کشورهای جنوب و جنوب ، Huobi با همکاری FCSSC یک اقدام خیرخواهانه 15 روزه را با همکاری FCSSC آغاز کرده است. 143،000 دلار در ارزهای رمزپایه مانند Bitcoin (BTC) ، Huobi Token (HT) ، Tether (USDT) و HUSD.

این طرح جدید در حالی صورت می گیرد که موارد کروناویروس جهانی تأیید شده بیش از 4 میلیون نفر است. بسیاری از کشورهای جنوب و جنوب ، که به کشورهای در حال توسعه که عمدتاً در نیمکره جنوبی واقع شده اند ، اشاره دارند آفریقا، جنوب شرقی آسیاو آمریکای لاتین، به خصوص جمعیت آسیب پذیر دارند. زیرساخت های بهداشتی و درمانی نسبتاً شکننده این منطقه با گسترش همه گیر بیماری خطر بزرگی را ایجاد می کند ، و مناطق روستایی سیستم های بهداشتی و درمانی را که برای مقابله با هجوم موارد COVID-19 مجهز نیستند ، بارگذاری کرده اند.

اظهار داشت: همه گیر جدید کروناویروس به یک مشکل جهانی تبدیل شده است و باید همه کشورها به آن توجه کنند وو ژونگمدیر کل FCSSC. “این یک تلاش و اکتشاف سودمند است که از فناوری blockchain در همکاری و نظارت بین المللی رفاه عمومی استفاده شود.”

Huobi با همکاری با FCSSC ، هدف از تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز و تجهیزات محافظ شخصی (PPP) برای کارگران مراقبت مقدم و ساکنان در آن کشورها با منابع پزشکی کافی برای مقابله با بیماری همه گیر را فراهم کرده است. این کار خیریه با هدف جمع آوری بودجه کافی برای تهیه بین 300000 تا 500،000 ماسک صورت در مناطق آسیب دیده تأمین شده است.

Huobi پیشرو تلاشهای اهدای جهانی در بستر خیریه مرزی Bithelp است. برای شروع کار خیرخواهانه ، Huobi 17،711 HT ارزش تخمین زده شده است 69000 دلار USD — تقریباً نیمی از هدف افزایش یافته است. طی هفته آینده ، Huobi به شبکه و شبکه blockchain خود کمک می کند تا به جمع باقی مانده کمک کند. FCSSC برای اطمینان از ارسال منابع پزشکی به مناطق و مناطقی که بیشترین نیاز را دارند ، پشتیبانی عملیاتی و لجستیکی را ارائه می دهد.

گفت: “COVID-19 یک بحران بی سابقه سلامتی است که نیاز به همکاری جهانی در بخش های خصوصی و دولتی دارد.” سیارا سان، رئیس تجارت جهانی در گروه Huobi. “ما به عنوان یک مؤسسه جهانی دیجیتال پیشرو و blockchain ، ما می خواهیم نقش خود را انجام دهیم و اجتماع رمزنگاری و blockchain را در اطراف یک علت جهانی قرار دهیم که می تواند به نجات جان هزاران نفر کمک کند.”

کمپین فعلی سومین ابتکار عمل خیریه Huobi را از زمان آغاز به کار اوایل سال جاری نشان می دهد. در طول ووهان شیوع بیماری در اواخر ژانویه ، Huobi متعهد شد 1.4 میلیون دلار تهیه و اهدای صدها هزار ماسک پزشکی ، لباسهای محافظتی ، اکسیمترها و سایر لوازم پزشکی به بیش از 135 بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی جامعه در مناطق آسیب دیده. ماه گذشته ، Huobi اهدا کرد 50،000 دلار در HT به انجمن همکاری های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی اندونزی و چین برای خرید و توزیع لوازم پزشکی به بیمارستان های اندونزی.

درباره گروه Huobi

گروه Huobi یک شرکت پیشرو و بزرگ در سطح بالادست است. ایجاد شده توسط لئون لی در سال 2013 ، گردش مالی انباشته جهانی Huobi شرکت بیش از ایالات متحده است 3 تریلیون دلار. Huobi با افتخار خدمات ایمن ، ایمن و راحت تجارت و رمزنگاری رمزنگاری و مدیریت مدیریت دارایی را برای میلیون ها کاربر در 170 کشور ++ فراهم می کند.

درباره مرکز مالی برای همکاری جنوب-جنوب

مرکز مالی برای همکاری جنوب و جنوب (FCSSC) یک سازمان بین المللی غیرانتفاعی است که در آن ثبت شده و تاسیس شده است هنگ کنگ که در آوریل 2014. از سال 2017 ، FCSSC با ECOSOC سازمان ملل در وضعیت ویژه مشاوره قرار داشته است. FCSSC یک قطب جامع بین المللی برای دولت ها ، سازمان های بین المللی و بخش خصوصی برای ترویج و کمک به دستیابی به توسعه پایدار در کشورهای جهان جنوب است.

منبع خیریه Huobi

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.