رفتن به نوشته‌ها

جریک اعلام پرونده مالی نتایج Q1 2020 خود را اعلام کرد

FORT LEE ، N.J.، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – Jerrick Media Holdings، Inc. (OTCQB: JMDA) (“شرکت” یا “جریک”) ، یک شرکت فناوری و شرکت اصلی Vocal ، از تشکیل پرونده خود خبر داد 10-س برای پایان یافتن سه ماهه مالی 31 مارس 2020.

نکات برجسته مالی و عملیاتی

  • درآمد سه ماهه اول در کل 293،142 دلار. علاوه بر این ، شرکت تولید بیش از 44000 دلار در درآمدهای معوق ، مربوط به استهلاک سالانه Vocal + درآمد اشتراک. درآمد این سه ماه بیش از 8 برابر بیشتر از مدت مشابه سال گذشته بود که حاکی از ادامه رشد در طول سال و رشد کلی نمایی درآمدهای 2020 نسبت به سال 2019 است.
  • OpEx در سه ماهه اول سال 2020 بود 2،119،091 دلار در مقایسه با 2،773،445 دلار در سه ماهه چهارم سال 2019 ، نماینده کاهش 25 درصدی هزینه ها است.
  • همانطور که پیش بینی می شد ، کسب انتخاب فروشنده در سه ماهه سوم سال 2019 همچنان به درآمدهای خود ادامه می دهد و با موفقیت بیش از نیمی از درآمدهای سه ماهه اول این شرکت انجام شد. انتظار می رود که با انتخاب هم افزایی درآمد بیشتر ، انتخاب فروشنده فروشنده به رشد درآمد در سه ماهه های بعدی ادامه دهد. این شرکت در حال جستجوی اهداف آژانس های آینده است تا به بخش انتخاب فروشنده خود اضافه کند.
  • در اوایل Q1 2020 ، این شرکت سازندگان Challenges را معرفی کرد ، که اینها داستانی با مضمون هستند که ایجاد کنندگان را با شانس بردن جوایز نقدی و جوایز دیگر تحریک می کنند.

یک بحران جهانی مانند بیماری همه گیر 2020 COVID-19 فقط تأکید می کند که نقش سیستم عامل های دیجیتال در جامعه چه نقشی دارد ، زیرا ارگان های دولتی مشوق مسافت اجتماعی و محدود کردن سفر هستند و کارفرمایان به طور گسترده سیاست های کار از خانه را اجرا می کنند. این عوامل به کنار ، Vocal در محیطی وجود دارد که کل بازار قابل دسترسی (TAM) سکو از قبل بصورت نمایی در حال رشد بوده و در محیط فعلی ممکن است شاهد گسترش سریع تری نیز باشیم.

علاوه بر این ، شرکت توصیه می کند مقاله ای را که اخیراً منتشر شده است ، بخوانید رابی تال، رئیس جریك و وكال رئیس اطلاعات كاری ، كه در مورد چگونگی تأثیر همه گیری جهانی در جامعه خالقان ووكال تأثیر می گذارد ، بحث می كنند. علاوه بر این ، این مسئله تأکید می کند که چگونه Vocal’s North Star Metric (NSM) ، چقدر پول سازندگان کسب می کنند ، مهمترین موفقیت این سیستم عامل است. مقاله کامل مربوط به Vocal را بخوانید: https://vocal.media/res منابع/creating-during-covid-19-insights-from-vocal-s-data-science-team

بیانیه بندر ایمن

هر جمله ای که واقعیت های تاریخی نیستند و بیانگر یا بحث هایی در مورد ، انتظارات ، عقاید ، برنامه ها ، اهداف ، فرضیات یا رویدادهای آینده یا عملکرد آینده هستند (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “بیان می شوند”) نتیجه احتمالی ، “” انتظار می رود ، “” ادامه یابد “،” پیش بینی می شود “،” برآورد شده “،” قصد “،” برنامه “،” باور “و” پروژه “) ممکن است آینده نگر باشد و ممکن است شامل تخمین ها باشد و عدم قطعیت هایی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ معنوی با آنچه در اظهارات آینده نگر بیان می شود متفاوت می کند. ما هشدار می دهیم که عواملی که در اینجا توضیح داده شده است می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با آنچه در هر بیانیه آینده نگرانه ای بیان می کنیم متفاوت باشد و سرمایه گذاران نباید به چنین اظهاراتی آینده نگر اعتماد کنند. بعلاوه ، هرگونه اظهارات آینده نگر فقط در مورد تاریخ اعلام چنین بیانیه ای صحبت می کند ، و ما هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر برای بازتاب حوادث یا شرایط بعد از تاریخی که چنین بیانیه ای ارائه شده یا بازتاب آن نداریم وقایع یا شرایط پیش بینی شده یا غیرقابل پیش بینی هر از گاهی عوامل جدیدی ظهور می کنند و پیش بینی همه این عوامل برای ما امکان پذیر نیست. علاوه بر این ، ما نمی توانیم تأثیر هر یک از این عوامل را در نتایج عملیات خود یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عوامل ، ارزیابی کنیم که نتایج واقعی از نظر مادی از آنچه در هر بیانیه آینده نگر است ، متفاوت باشد. این بیانیه مطبوعاتی به طور کامل با اظهارات هشدار دهنده و افشای فاکتور ریسک موجود در پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ما واجد شرایط است.

درباره جریک

Jerrick Media Holdings، Inc. شرکت مادر و خالق پلت فرم Vocal است. این شرکت راه حلهای مبتنی بر فناوری را برای حل مشکلات جامعه خلاق ایجاد می کند. از طریق Vocal ، جریک فرصت های موجود در سکوی دیجیتالی و فضای کسب درآمد محتوا را شناسایی و استفاده می کند. از زمان راه اندازی در سال 2016 ، Vocal به خانه بیش از 600،000 سازنده محتوا و مارک های مختلف از هر شکل و اندازه تبدیل شده است و مخاطبان را در شبکه خود از اجتماعات کاملاً متعلق و اداره شده جذب می کند.

جریک: https://jerrick.media

جریک IR: https://investors.jerrick.media

بستر آوازی: https://vocal.media

ارتباط با سرمایه گذار: [email protected]

منبع Jerrick Media Holdings ، Inc.

لینک های مربوطه

https://jerrick.media

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.