رفتن به نوشته‌ها

FlowForma & MicrotechDPS برای پشتیبانی از منطقه APAC با ابزار اتوماسیون فرایند ، به نیروهای خود بپیوندید

MicrotechDPS ، شریک مایکروسافت ، طیف گسترده ای از راه حل ها و خدمات فناوری اطلاعات را برای شما در اختیار مشتریان خود قرار می دهد تا در کار روزانه شغل خود به آنها کمک کرده و تقویت کنند. MicrotechDPS به دنبال اضافه کردن یک راه حل اتوماسیون فرایند به لیست پیشنهادات خود ، به ابزار اتوماسیون فرآیند FlowForma رسید و به سرعت به دنبال تظاهرات برای کشف قابلیت های آن بود.

MicrotechDPS پس از مشاهده ابزار عملی ، اطمینان یافت كه برنامه اتوماسیون فرایند صحیحی را برای عرضه به مشتریان خود پیدا كرده است. ابزاری 3 در 1 که ترکیبی از فرم ها ، گردش کار و تولید اسناد است که می تواند در بالای Office 365 بنشیند اولویت ایده آل آنها بود. روش شناسی بدون کد و قابلیت های نمونه سازی سریع FlowForma اتوماسیون فقط باعث تصمیم گیری در مورد لاستیک می شود.

MicrotechDPS با داشتن سابقه طولانی در ارائه پروژه های اتوماسیون فرایند موفق ، می خواست با کمک به سازمان ها بتواند مهارت های خود را در این زمینه ترکیب کند و از هر مشتری پلتفرم Microsoft Office 365 موجود استفاده کند و از آنها استفاده کند. FlowForma اتوماسیون فرایند راه حل مناسبی برای آنها بود که بتوانند اتوماسیون فرایند را به کسانی که قبلاً SharePoint Online دارند ، یا در نظر دارند که به سمت آن حرکت کنند ، تحویل دهند.

مشارکت جدید بر تعهد FlowForma برای توانمندسازی پایگاه مشتری جهانی خود تأکید دارد ، با این شرکت که از انجام عملیات رمپ در این شرکت هیجان زده است استرالیا و کشورهای اطراف منطقه APAC. از مکالمات اولیه مشخص شد که هر دو FlowForma و MicrotechDPS دارای ارزشهای فرهنگی و تجاری مشابهی هستند ، به این معنی که مشارکت یک انتخاب آشکار و طبیعی برای هر دو طرف بود.

“ما از اینكه در كنار FlowForma مشغول كار هستیم برای ارائه خدمات به مشتریان خود ، بسیار هیجان زده ایم استرالیا و منطقه APAC با یک ابزار اتوماسیون فرایند قدرتمند ، برای اتوماسیون فرایندهای تجاری خود. از مکالمات اولیه ما به وضوح می توانستیم شباهت هایی را در پایگاه مشتری و صنایعی که با آنها سرو کار داریم ببینیم ، این یک تصمیم به اتفاق آرا بود. ” گفت جوئل استرز، مدیر کل ، MicrotechDPS.

اولیویا بوش، مدیر عامل شرکت ، FlowForma اضافه کرد: “از من ابراز خرسندی می کنم که MicrotechDPS را به عنوان یک شریک FlowForma اعلام کنم. ما واقعاً از فرصتهای بالقوه ای که این مشارکت می تواند برای ساخت و ساز ، مراقبت های بهداشتی ، دارایی و سازمان های عمومی در سراسر منطقه APAC به وجود آورد ، بسیار هیجان زده هستیم و به آنها کمک می کنیم تا دیجیتالی کردن فرایندها را انجام دهند و برای یک کاغذ آماده شوند. و جهان دوردست اجتماعی “

منابع پشتیبانی:

درباره FlowForma

FlowForma ، ارائه دهنده پیشرو ابزارهای اتوماسیون فرایند برای Microsoft Office 365® با رویکردی نوآورانه در توسعه محصولات برنده جوایز ، انقلابی در فضای سنتی BPM ایجاد کرده است که به کاربران این امکان را می دهد تا فرآیندهای هوشمندتر و سریع تر و با استفاده از پلت فرم آشنا SharePoint ، بدون هیچ گونه برنامه نویسی ، ایجاد و ساده سازی کنند.

FlowForma یک شریک طلایی مایکروسافت است که بیش از 150،000 کاربر در آن وجود دارد اروپا، آمریکا ، و آسیا. دفتر مرکزی این شرکت است دوبلین با دفاتر در لندن و بوستون و از ارزشهای خود برای نوآوری ، تکامل و دستیابی به کارمندان ، مشتریان و شرکای خود انگیزه می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا یک آزمایش رایگان 14 روزه ، به www.flowforma.com مراجعه کنید

درباره MicrotechDPS

MicrotechDPS که در سال 2004 تاسیس شد ، مجموعه کاملی از خدمات فناوری فناوری کسب و کار را ارائه می دهد. رویکرد جامع آن ، MicrotechDPS را با مدیریت چرخه چرخه سرمایه گذاری IT و چاپ یک شرکت ، از برنامه ریزی گرفته تا خرید تا نصب ، آموزش و پشتیبانی مداوم ، منحصر به فرد می کند. MicrotechDPS با یادگیری و درک کارهایی که انجام می دهند روابط طولانی مدت با مشتریان خود ایجاد می کند ، و سپس راه حل هایی را برای فعالیتی که منجر به مشاغل آنها شود مطابقت می دهد.

SOURCE FlowForma

لینک های مربوطه

https://www.flowforma.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.