رفتن به نوشته‌ها

گذرگاه هایی برای افتخار هفت جوایز استیویچ در جوایز کسب و کار آمریکایی در سال 2020 تقدیر شد

  1. راه حل طلا برای آموزش و پرورش مبتنی بر ابر: AGB OnBoard
  2. نقره ای برای بهترین تجربه کاربری
  3. نقره برای بخش خدمات به مشتریان سال
  4. نقره ای برای مدیریت ، ریسک و راه حل سازگاری
  5. برنز برای همکاری / راه حل شبکه های اجتماعی
  6. برنز برای سریعترین شرکت در حال رشد سال
  7. برنز برای کارآفرین سال (پارون چادا)

“ما مفتخریم که هفت استیوی را بدست آوریم® جوایز ، گفت: “Paroon Chadha ، بنیان گذار و مدیر عامل شرکت Passageways.” این شناخت شهادت شور و اشتیاق باورنکردنی تیمهای OnBoard و OnSemble ما برای ایجاد راهکارهای همکاری بصری است که در زندگی مشتریان مفید است. ما همچنان به ارائه بهترین محصولات و خدمات در سطح جهانی به مشتریان و شرکای خود اختصاص می دهیم. “

این جوایز شامل نظرات مثبت هیئت داوران از طیف وسیعی از صنایع و سوابق مختلف بود. چندین نفر درباره تیم موفقیت مشتری این شرکت اظهار داشتند: “معیارهای وفاداری و رضایت مشتری تأثیرگذار. نمره NPS شما +74 برجسته است.” سایر قضات با گفتن “محصول خارق العاده! محصولات این Passageways را تحسین می کنند! فکر می کنم ممکن است این یک تغییر دهنده بازی باشد!” و “به نظر می رسد AGB OnBoard ابزاری عالی است. مطالعات موردی و نظرات این موضوع را تأیید می کند.” هنوز قاضی دیگری با تمجید از بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، تأکید کرد: “پارون چادا یک کارآفرین بینایی است که دانش گسترده خود در زمینه بازار ابتکار عمل موفقیت آمیز را هدایت می کند. من از تعهد به خدمت به سازمان های مردم نهاد و پس دادن به جامعه تحت تأثیر قرار گرفته ام. هم.”

جوایز تجاری آمریکا به طور گسترده ای به عنوان برنامه برتر جوایز تجاری در نظر گرفته می شود ایالات متحده. تقریباً 4،000 نامزد از سازمانهای مختلف و تقریباً در هر صنعت امسال برای بررسی در طیف گسترده ای از دسته ها ارائه شد. بیش از 200 متخصص در سراسر جهان در روند داوری شرکت کردند تا برندگان جوایز استیوی امسال را انتخاب کنند.

درباره گذرگاه ها
Passageways در سال 2003 تأسیس شد و محصولاتی را ایجاد می کند که حاکمیت را بهبود بخشیده و کارمندان را به هم وصل می کند. OnBoard یک راه حل کامل جلسات هیئت مدیره است که با توانمندسازی مدیران و سرپرستان با ابزاری که برای تمرکز روی استراتژی در جلسه بعدی خود دارند ، می تواند نتایج جلسه را بهبود بخشد. OnSemb یک مجموعه داخلی و مشارکتی کارمند است که هدف از این کار توانمندسازی سازمانها با تعامل بیشتر ، افزایش بهره وری و بهبود همکاری است. درباره http://www.Passageways.com در مورد گذرگاه ها بیشتر بدانید.

درباره جوایز استیوی®
جوایز استی در هفت برنامه اعطا می شود: جوایز آسیا و اقیانوسیه استی ، جوایز آلمانی استیوی ، جوایز تجاری آمریکا®جوایز بین المللی کسب و کار®جوایز استیوی برای زنان در تجارت ، جوایز استیوی برای کارفرمایان بزرگ و جوایز استیوی برای فروش و خدمات به مشتریان. مسابقات جوایز استیوی هر سال بیش از 12000 مدخل از سازمان هایی در بیش از 70 کشور دریافت می کند. استیوها با افتخار از انواع و اندازه ها و افراد پشت سر آنها ، اجرای برجسته ای را در محیط کار در سراسر جهان می شناسند. درباره جوایز استیوی در http://www.StevieAwards.com بیشتر بدانید.

تماس با مطبوعات:
رشمی بیجی، [email protected]، 574.229.6491

معابر منبع

لینک های مربوطه

https://www.passageways.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.