رفتن به نوشته‌ها

گروه کریستال برای پشتیبانی بیشتر از ماموریت خود برای تحویل هوش مصنوعی به لبه ، به شبکه همکار NVIDIA می پیوندد

HIAWATHA ، آیووا، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – گروه کریستال ، طراح و سازنده برجسته سخت افزار رایانه با کارایی بالا ، امروز اعلام کرد که به عنوان یک شریک یکپارچه سازی راه حل های ترجیحی به شبکه همکار NVIDIA (NPN) پیوسته است. این همکاری قدرت Crystal Group را در ارائه قابلیت های محاسباتی تحول گرا مناسب برای محیط های استقرار یافته و مستقر ، کاتالیز می کند.

گروه کریستال مرز جدیدی را در استفاده از هوش مصنوعی برای دامنه گسترده برنامه های متنوع در حوزه های مختلف نشان می دهد. تخصص بی نظیر گروه کریستال به نفع صنعت خودرو ، زیر ایستگاه های Smart Grid و تولید و نظارت بر چاه های نفتی و وزارت دفاع ایالات متحده است ، زیرا تقاضا برای پردازش ویدیو ، بهره برداری سیگنال ها و قابلیت های جریان را شدت می بخشد.

ادغام GPU های NVIDIA در نمونه کارها سخت افزار رایانه ای با کارایی بالا و کارامد Crystal Group باعث می شود عملیات هوش مصنوعی ، قابلیت های تصویری با قدرت بالا و برنامه های فوق رایانه برای تجزیه و تحلیل از طریق petabytes داده ها و دستورات هوش خام از قدر سریعتر از آنچه ممکن است از طریق CPU های سنتی انجام شود. این GPU های قدرتمند نیاز به طراحی دقیق و در نظر گرفتن ویژگی های اندازه ، وزن ، حرارتی و دوام دارند که تخصص مهندسی گروه کریستال است.

“تبدیل شدن به یک شریک NPN از توانایی Crystal Group برای مهار GPU برای تحویل سریعتر محاسبه با کارایی بالا و قابل اعتماد در محیط های شدید و با شدت EMI پشتیبانی می کند.” باب هاگمعاون فروش و بازاریابی در گروه کریستال. “همکاری بین رهبران صنعت در سراسر صنایع بسیار حیاتی است ؛ ما حمایت های مشترک خود را از بازارهای مجاور ، مانند نیرو ، برای ارائه آگاهی موقعیتی در زمان واقعی و عملی در عملیاتهای پیچیده ، گسترش می دهیم.”

وی گفت: “با توجه به نیاز روزافزون به مجازی سازی و ورودی های سنسور در بازارهای حساس مانند نفت ، گاز و وسایل نقلیه مستقل ، NVIDIA از دیدن گروه کریستال با استفاده از توان GPU های ما هیجان زده است.” کریگ واینشتینمعاون رئیس جمهور سازمان شریک آمریکا در انویدیا. “تبدیل شدن به یک شریک NPN ، گروه Crystal را قادر می سازد تا بهترین راه حل های محاسبات بصری را به مشتریان نهایی خود ارائه دهد.”

درباره Crystal Group، Inc.

Crystal Group ، Inc. یک رهبر فناوری در سخت افزارهای رایانه ای با کارایی بالا ، متخصص در طراحی و ساخت سرورهای ناهموار ، محاسبات جاسازی شده ، دستگاههای شبکه ، نمایشگرها و ذخیره اطلاعات برای قابلیت اطمینان بالا در محیطهای خشن است. گروه كریستال گروه كاریستال متعلق به كاركنان كه در سال 1987 تأسیس شد ، از بازارهای دفاعی ، دولتی ، تجاری و صنعتی با شخصی سازی داخلی ، مهندسی ، ادغام ، مدیریت پیكربندی ، برنامه ریزی چرخه عمر محصول و خدمات پشتیبانی استفاده می كند.

محصولات گروه کریستال با استانداردهای IEEE ، IEC و نظامی از جمله MIL-STD-810، 167-1 ، 461 ، و MIL-S-901 ، با ضمانت صنعت پیشرو و 5 ساله به همراه پشتیبانی داخلی پشتیبانی می شوند و در شرکت تولید می شوند هیااتا ، آیووا، ایالات متحده ، تسهیلات دارای گواهینامه استاندارد های مدیریت کیفیت ISO9001: 2015 / AS9100D

© 2020 Crystal Group، Inc. کلیه حقوق محفوظ است. همه مارک ها متعلق به صاحبان مربوطه می باشند. طراحی و مشخصات در معرض تغییر است.

SOURCE Crystal Group ، Inc.

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.