رفتن به نوشته‌ها

Tobii Dynavox مجموعه برنامه های قابل دسترسی را راه اندازی می کند

STOCKHOLM، 18 مه سال 2020 / PRNewswire / – Tobii Dynavox ، رهبر جهانی فناوری کمک برای برقراری ارتباط ، امروز محبوب ترین سیستم عامل های آنلاین جهان را برای معلولان در دسترس تر کرد. اکنون با ردیابی چشم می توان به راحتی به رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های جریان مانند Facebook ، Instagram ، Spotify و Netflix دسترسی پیدا کرد.

توبی دیناموکس به همراه d-bur ، شرکتی که متخصص توسعه فناوری های کمکی است ، برخی از برنامه های معروف دنیا را با ردیابی چشم ، لمس یا سوئیچ آسان تر کرده و از آنها استفاده می کند. این امر افراد با شرایطی مانند فلج مغزی و ALS را قادر می سازد تا به طور کامل از رسانه های اجتماعی ، برنامه های پخش و ارتباطات کاملاً لذت ببرند و به آنها دسترسی پیدا کنند.

وی گفت: “من به عنوان یک تأثیرگذار با مارک سبک زندگی شخصی خودم ، این برنامه های در دسترس باعث بهبود بهره وری روزانه من ، کانال های ارتباطی من به شخصه و تجارت و استقلال کلی من شده است.” Delaina Parrish، با فلج مغزی متولد شد و اخیراً فارغ التحصیل شد دانشگاه فلوریدا با لیسانس در بازاریابی.

وی گفت: “تاکنون دسترسی به برنامه ها و وب سایت های محبوب برای افرادی که از ردیابی چشم استفاده می کنند یک چالش بوده است. با این مجموعه جدید ، ما یک روش جدید و ابتکاری را برای نرم افزار ارتباطات 5 ما ایجاد کرده ایم تا بتواند با این برنامه ها رابط کاربری برقرار کند و آنها را در استفاده و لذت بردن راحت کند. با d-bur ، ما به ساختن برنامه های حتی بیشتر برای جامعه کاربران خود نیز ادامه خواهیم داد. ” فردریک روبنمدیر عامل شرکت توبی دیناموکس.

بیماری همه گیر جهانی COVID-19 بر نحوه تعامل با یکدیگر تأثیر بسزایی داشته است و افراد معلول که اغلب شرایط اساسی پزشکی دارند ، باید در این شرایط اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند. Tobii Dynavox با داشتن برنامه های در دسترس ، به افرادی با شرایطی مانند ALS و فلج مغزی امکان برقراری ارتباط راحت با عزیزان خود و برقراری ارتباط با جامعه را داده است.

این برنامه ها در حال حاضر فقط در دستگاه های ارتباطی جدید Tobii Dynavox ، I-13 و I-16 با نرم افزار Communicator 5 در دسترس هستند و با ردیابی چشم ، لمس و سوئیچ قابل دسترسی و کنترل هستند.

مجموعه کامل شامل Facebook ، Facebook Messenger ، Instagram ، Spotify ، Netflix ، YouTube ، WhatsApp ، پیام های Android ، MSN و Google Calendar است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

اروپا
لینا پردیوس
مدیر ارتباطات شرکت
گروه توبی
تلفن: +46 (0) 70-018-78-75
پست الکترونیک: [email protected]

ایالات متحده
کریستن کوک
مدیر بازاریابی
توبی دیناموکس
تلفن: + 1-412-222-7753
پست الکترونیک: [email protected]

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/tobii-ab/r/tobii-dynavox-launches-suite-of-accessible-apps،c3113131

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع Tobii AB

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.