رفتن به نوشته‌ها

کاغذ سفید جدید کوکتل چالش های مربوط به بومی سازی تحرک الکترونیکی را برطرف می کند

شانگهای، 18 مه 2020 / PRNewswire / – Quectel یک کاغذ سفید جدید به نام منتشر کرده است چرا GNSS برای تحرک الکترونیکی اعمال شده ، باید تعادل بین دقت ، قیمت ، قدرت و بسته بندی پیدا کند. این سند به چالش های پیش روی ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل الکترونیکی می پردازد تا وسایل نقلیه مانند اسکوتر و دوچرخه برقی بتوانند در نهرهای عمیق شهری کار کنند. این تجزیه و تحلیل که چرا داده های دقیق موقعیت مکانی بسیار مهم خواهد بود تا بتواند بخش استخر ماشین را با مقررات با هدف محدود کردن استفاده از تحرک الکترونیکی در پیاده روها و مناطق دیگر رعایت کند.

در این سند توضیح داده شده است که چرا اتخاذ یک ماژول GNSS داشتن گیرنده GNSS چند صورب با ظرفیت باند دو L1 و L5 بطور قابل توجهی تعداد ماهواره هایی را که یک وسیله نقلیه می تواند ردیابی کند ، افزایش می دهد. این ظرفیت ، همراه با داده های عزت نفس ، باعث می شود تا موقعیت به طور چشمگیری در قایق های عمیق شهری بهبود یابد و می تواند با ده برابر دقت در محلی سازی را ضرب کند.

اطلاعات مربوط به تست های رانندگی که در یک اسکوتر برقی انجام شده است سانفرانسیسکو توسط HYFIX ، متخصص راه حل های موقعیت یابی ، به منظور نشان دادن دقت بیشتر تضمین شده توسط L1 و L5 علاوه بر ظرفیت حسابهای مرده ، در این سند ادغام می شود. این سند همچنین توضیح می دهد که چگونه LC79D Quectel به بخش تحرک الکترونیکی اجازه می دهد تا از ادغام سنسورهای مختلف در یک فضای بسیار کوچک ، با هزینه بسیار کم حاشیه و با دقت بی نظیر ، سوء استفاده کند.

وی گفت: “ارائه دهندگان حمل و نقل الکترونیکی در مدیریت مکان در محیط های عمیق شهری با چالش های اساسی روبرو هستند.” مارک موری، معاون فروش GNSS و خودرو در Quectel. وی گفت: “مهمتر از همه ، مشتریان باید بتوانند وسیله نقلیه را پیدا کنند و شهرها می توانند اطمینان داشته باشند که از این اسکوترها و دوچرخه های برقی در مکانهایی استفاده می شود که همه با آنها موافق هستند. این مقاله سفید به مواردی که ارائه دهندگان خدمات تحرک الکترونیکی با آن روبرو هستند پرداخته و به وضوح توضیح می دهد که چرا LC79D راه حل مناسبی برای این بازار است. “

برای مشورت در مورد کاغذ سفید: http://www2.quectel.com/l/467361/2020-05-15/djd88s

درباره Quectel

اشتیاق ما به دنیای باهوش تر ، ما را برای تسریع نوآوری در حوزه IoT سوق می دهد. یک شرکت با محوریت مشتری ، ماژول های سلولی و GNSS با کیفیت بالا ایجاد کرده و پشتیبانی و خدمات استثنایی را ارائه می دهد. تیم جهانی به طور مداوم در حال رشد با 1600 متخصص – بزرگترین در جهان در صنعت ماژول IoT – این تعداد را در بازار تضمین می کند و لحن پیشرفت را رقم می زند. ذکر شده در بورس اوراق بهادار شانگهای، Quectel انگیزه ای در سطح بین المللی می دهد تا IoT را در همه جای کره زمین پیش ببرد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
اشلی لیو
[email protected]

لینک های مربوطه

https://www.quectel.com/

منبع کوکتل

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.