رفتن به نوشته‌ها

GATT Technologies بودجه 10.5 میلیون یورویی B را تأمین می کند ، انتصاب مدیرعامل جدید و گسترش هیئت نظارت برای رهبری شرکت در مرحله بعدی توسعه

“افزودن Geert van Gansewinkel و Vlad Hogenhuis به تیم و تقویت بیشتر موقعیت مالی ما نقطه عطف مهمی برای شرکت ما محسوب می شود. اکنون ما به خوبی موقعیت داریم تا اولین محصول خود یعنی GATT-Patch را به آزمایش های بالینی و سایر موارد منتقل کنیم. محصولات خط لوله دیگر و نوآوری های ما را توسعه دهیم. ” یوهان بندر.

گرت ون گانسوینکل گفت: “من از پیوستن به تیم فن آوری GATT هیجان زده هستم.” وی گفت: “من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم مدیریتی ، هیئت مدیره و سرمایه گذاران خود هستیم تا بتوانیم شرکت خود را بسازیم و طیف وسیعی از محصولات نوآورانه را براساس فناوری پلتفرم GATT توسعه دهیم که از پس انداز جان بیمار در جراحی پشتیبانی کند. من اطمینان داشتم که این یک انقلابی است. محصول جدید پس از بررسی نوشتن اطلاعات مربوط به جراحانی که از محصولات GATT در آزمایشگاه استفاده کرده اند ، “گفت: ون گانسوینکل.

درباره فن آوری های GATT

هموستات ها و درزگیرهای GATT Technologies بر کنترل خونریزی شدید جراحی و همچنین پیشگیری و درمان نشت اعضای بدن تمرکز دارند. با بهره گیری از فناوری ثبت شده خود ، یک پلت فرم جراحی و درزگیر مصنوعی با پتانسیل تبدیل شدن به جایگزین برتر برای راه حلهای فعلی فیبرین و PEG- پلیمر از نظر سرعت ، اثربخشی و هزینه ایجاد کرده است. در حال حاضر ، این شرکت در حال انتقال GATT-Patch ، وصله سریع آب بندی hemostatic است که در جراحی عمومی مورد استفاده قرار می گیرد ، به آزمایشات بالینی در اروپا و ایالات متحده. علاوه بر این ، این کشور در حال تولید سایر محصولات خط لوله خود از جمله پودر GATT (هموستات ، استفاده لاپاروسکوپی) و GATT-Tape (نشت آناستوماتیک روده) است و سایر برنامه های بالقوه را بر اساس فناوری پلیوکسازولین فعال شده خود مانند بازسازی استخوان ، ضد چسبندگی ، ارزیابی می کند. عروق و چشم.

درباره Geert van Gansewinkel

Geert یک مدیر ارشد با بیش از 20 سال تجربه در مشاوره استراتژی ، کارآفرینی و مدیریت عمومی است. او به عنوان مشاور فناوری و استراتژی برای گروه های Accenture و گروه مشاوره بوستون مشغول به کار بود. در سال 2013 ، او کارآفرین و شریک شرکت نرم افزاری انطباق علوم زندگی Polaris شد ، ساخت و مدیریت مشاغل اروپایی و آسیایی. وی در سال 2017 در فروش مشاغل به IQVIA نقش اساسی داشت ، جایی که به کار خود در نقش های مختلف ادامه داد ، در ابتدا رئیس تجارت جهانی برای راه حل های انطباق ، داشتن فروش جهانی ، بازاریابی و موفقیت مشتری و اخیراً مدیر کل تجارت هلند . Geert دارای مدرک فوق لیسانس علوم در مدیریت تجارت بین المللی از دانشگاه است دانشگاه ماستریختو مدرک MBA از IESE در بارسلونا. Geert نقش خود را به عنوان مدیر عامل با GATT Technologies مؤثر بر عهده گرفته است اول مارسخیابان، سال 2020

درباره Vlad Hogenhuis

Vlad Hogenhuis ، MD ، اخیراً مدیر عامل Ultragenyx ، داروسازی (Nasdaq: RARE) ، یک شرکت بیماری نادر بود ، جایی که وی مسئول عملیات تجاری جهانی ، توسعه تجارت و تولید بود. وی پیش از Ultragenyx ، او سمتهای رهبری را در GSK و Merck & Co داشت ، جایی که به مدت 25 سال در انواع نقشهای رهبری عملیاتی و استراتژیک کار کرد. او همچنین دارای مدرک MBA از مدرسه Wharton در دانشگاه است فیلادلفیا و یک مدرک پزشکی برای دانشگاه لیدن ، هلند. دکتر ولاد هوگنوهیس نقش خود را به عنوان عضو هیئت مدیره با فناوری های مؤثر GATT بر عهده گرفته است اول ماه مه سال 2020.

درباره Oost NL

Oost NL (آژانس توسعه هلند شرقی) آژانسهایی است که فعالیت ها و پروژه های خود را در تقویت و تحریک اقتصاد استانهای گلدرلند و اوریجلزل متمرکز می کند ، هلند. Oost NL با مشاغل در استانهای گلدرلند و اریوجیسل کار می کند و توسط وزارت امور اقتصادی و سیاست های آب و هوا و استان های مربوطه سفارش داده می شود.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت www.gatt-tech.com مراجعه کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1168896/GATT_Johan_Bender_Geert_van_Gansewinkel.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1168897/GATT_Logo.jpg

SOURCE GATT Technologies

لینک های مربوطه

https://www.gatt-tech.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.