رفتن به نوشته‌ها

Wenjiang در منطقه چنگدو سمینار آنلاین در مورد 28 اقدامات جدید برای بهبود بیشتر محیط کسب و کار برگزار می کند

در طول این جلسه که توسط دفتر همکاری استراتژیک در دانشکده اقتصاد معاون دانشگاه و دانشگاه پکن و معاون دانشگاه پکن چین ارزیابی ارزش نام تجاری دبیرکل پلتفرم تحقیق لیو Xueming برگزار شد ، چندین متخصص صنعت در بین سخنرانی های خود از جمله اقدامات دانشکده اقتصاد بینش خود را از اقدامات جدید به اشتراک گذاشتند. معاون دانشگاه پکن ، ژانگ Yaguang ، معاون همکاری استراتژیک در دانشکده اقتصاد مدیر دانشگاه پکن و دانشکده اقتصاد دانشگاه پکن (پردیس جنوب غربی) معاون اجرایی یان یو، مدیر مرکز تحقیقات پزشکی پکن Shenzhou و بویا و شریک ارشد NewMargin سرمایه لی Xiaoqiang ، M.D. ، چین مدیریت اعتباری Chengxin ، آموزشی ویبولیتین معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور موسسه تحقیقات یکپارچگی تجارت ژانگ Yingjie ، و سردبیر huanqiu.com زو یان.

ژانگ Yaguang ابراز عقیده کرد که منطقه Wenjiang به خوبی در تنظیم یک معیار جدید قرار دارد چین با یک محیط تجاری مثال زدنی وی گفت: “رویکرد کلی تلاش برای تعیین بیشتر رابطه بین دولت محلی و بازار متمرکز است و در کنار آن یک مکانیسم مبتنی بر علمی ، مؤثر و کارآمد در چارچوب انحصاری طراحی شده است.”

ژانگ یینگجی افزود: منطقه باید با نوآوری مداوم در سیاست ها و اقدامات ، پیشرفت در محیط خدمات دولت ، کاهش در هزینه های انجام امور تجاری برای شرکت های مستقر در ولسوالی ، تقویت در به اشتراک گذاری اطلاعات اعتباری و ارزیابی موارد پیشرفت کند. محیط تجاری دیجیتالی شده با هدف ایجاد یک محیط بین المللی تجاری دوستانه. ”

زو یان تجربه خود را هنگام بازدید از Wenjiang به اشتراک گذاشت. وی گفت: “WuXi AppTec ، از جمله دیگر شرکت های پیشرو چینی که در ایجاد تسهیلات در Wenjiang رهبری را بر عهده دارند ، هنگام ساختن اکوسیستم صنعت بهداشت مبتنی بر کیفیت که سه شاخه مراقبت های بهداشتی را گرد هم می آورد ، مزیتهای منحصر به فرد این منطقه را تشخیص می دهد. پزشکی ، ساخت داروسازی و استفاده از روشهای درمانی و همچنین دو شاخه ای که بر ماندگاری تمرکز می کنند – مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سالمندان. پنج سال پیش ، این ولسوالی تصمیمی آینده نگر برای سرمایه گذاری در ادغام نوآورانه شعب مختلف ، گشودن امکانات نامحدود برای آینده صنعت بهداشت و درمان در کل. “

یان یو بینش خود را در مورد کاغذ سفید محیط کسب و کار منطقه Wenjiang به اشتراک گذاشته ، “در سال 2019 ، ولسوالی با آزمایش 20 اقدامات پیشنهادی ، که همه به طور خاص برای تسریع در تحول در مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند ، بر پاسخگویی به نیازهای بازیگران بازار و مصرف کنندگان متمرکز شده است. بخش ، با ارائه راهكار مؤثر برای كشور و فراتر از آن برای ساختن محیطی مناسب برای تجارت. “

لی Xiaoqiang گفت: “اولین اکوسیستم صنعت بهداشت و درمان که با رویکردی مبتنی بر علمی تقویت می شود یک مؤلفه اساسی یک محیط تجاری خاص صنعت است.”

در جریان این رویداد آنلاین ، دفتر معاون امور اجرایی Wenjiang District District Business Group و مدیر بخش امتحان و مدیریت اداری منطقه Wenjiang و سیلانگ Wangxiu با بررسی 28 اقدام جدید ، گفت: “این دفتر نسخه 2.0 از اهداف و برنامه ها را برای ساختن یک بهینه کرده است. محیط تجاری دوستانه در Wenjiang با محک زدن در برابر پکن و شانگهای، در میان دیگر شهرهای مرتفع در سراسر کشور چین از نظر تلاش علاوه بر این ، این ولسوالی با اعمال مشارکتهای گسترده به منظور توسعه سیاستهای عملی و اقدامات مؤثر با نوآوریهای مداوم ، به بهبود برخی از بخشهای کم توان توجه ویژه خواهد کرد. ”

منبع Huanqiu.com

لینک های مربوطه

http://www.huanqiu.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.