رفتن به نوشته‌ها

اتحاد پرتاب اتحاد با موفقیت ششم وسیله نقلیه آزمایش مداری برای نیروی فضایی ایالات متحده را راه اندازی کرد

وی گفت: “موفقیت این مأموریت ناشی از همکاری با مشتری در حین کار با شرایط چالش برانگیز و همیشه در حال تغییر ، بهداشت و ایمنی است.” گری ونتز، معاون رئیس جمهور از برنامه های دولت و تجاری ULA. “ما مفتخر به همکاری با نیروی فضایی ایالات متحده شدیم تا این مأموریت را به اولین پاسخ دهندگان ، کارگران خط مقدم ، و کسانی که تحت تأثیر COVID-19 مبتلا هستند ، اختصاص دهیم. این واقعاً یک زمان بی نظیر در تاریخ ما است و می خواهم از کل تیم تشکر کنم فداکاری مداوم و تمرکز آنها بر موفقیت در ماموریت است. “

این مأموریت به همراه OTV-6 ، FalconSat-8 ، یک ماهواره کوچک را که توسط این شرکت ساخته شده مستقر کرد آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده و توسط آزمایشگاه تحقیقات نیروی هوایی (AFRL) برای انجام آزمایشات در مدار حمایت مالی می شود. این ماموریت همچنین دو آزمایش ناسا ، از جمله یک صفحه نمونه مواد برای تعیین نتایج حاصل از تابش و سایر تأثیرات فضایی بر روی مواد مختلف ، و یک آزمایش که اثرات فضایی را بر روی بذرهای مورد استفاده در رشد مواد غذایی ارزیابی می کند ، انجام داد. آزمایش دیگری که توسط آزمایشگاه تحقیقات نیروی دریایی حمایت مالی می شود ، توانایی تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی مایکروویو با فرکانس رادیویی را که می تواند به زمین منتقل شود ، بررسی خواهد کرد.

این مأموریت روی یک موشک پیکربندی Atlas V 501 پرتاب شد که شامل یک تخلیه بار به قطر 5 متر بود. تقویت کننده اطلس با موتور RD AMROSS RD-180 نیرو می گرفت و مرحله بالایی Centaur توسط موتور Aerojet Rocketdyne RL10C-1 نیرو می گرفت.

پرتاب بعدی ULA ، مأموریت مریخ 2020 ناسا است که مریخ نورد Perseverance را روی موشک Atlas V انجام داده است. این پرتاب قرار است 17 ژوئیه از مجتمع پرتاب فضا-41 در ایستگاه نیروی هوایی کیپ کاناوراور ، فلا.

تا به امروز ULA با 139 پرتاب موفقیت آمیز سابقه موفقیت در ماموریت 100٪ را دارد.

با بیش از یک قرن میراث ترکیبی ، ULA با تجربه ترین و مطمئن ترین ارائه دهنده خدمات راه اندازی در جهان است. ULA با موفقیت بیش از 135 مأموریت را به مدار خود ارائه داده است که قابلیت مشاهده زمین را فراهم می کند ، ارتباطات جهانی را فعال می کند ، اسرار منظومه شمسی ما را باز می کند و از فناوری نجات دهنده زندگی پشتیبانی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ULA ، به وب سایت ULA به آدرس www.ulalaunch.com مراجعه کنید ، یا با خط تلفن راه اندازی ULA با شماره 1-877-ULA-4321 (852-4321) تماس بگیرید. به گفتگو در www.facebook.com/ulalaunch بپیوندید ، twitter.com/ulalaunch و instagram.com/ulalaunch.

SOURCE اتحاد راه‌اندازی متحد

لینک های مربوطه

http://www.ulalaunch.com


منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.