رفتن به نوشته‌ها

Huobi دوباره مبادله مشتقات خود را به عنوان Crypto مشتقات Crypto در محبوبیت افزایش داد

بخشی از دلایل گمانه زنی های اخیر حول محور نیمه دوم بیت کوین ، محیط اقتصادی کلان فعلی و به محض ورود سرمایه گذاران پیشرفته به بازار بلوغ ، Huobi Futures به یکی از پرسود ترین واحد های تجاری Huobi Group تبدیل می شود. با توجه به داده های منتشر شده توسط TokenInsight ، در سه ماه گذشته ، کل حجم معاملات بازار مشتقات در معاملات آینده Huobi رسیده است 438 میلیارد دلار، 22٪ از کل حجم معاملات بازار را به خود اختصاص داده است. در حالی که معامله گران نهادی در رشد اخیر مشارکت عمده داشتند ، اما فعالیت قابل توجهی از معامله گران خرده فروشی نیز وجود داشت.

Huobi Futures همچنین برای یک محصول مشتق نسبتاً جدید ، قراردادهای دائمی حاشیه سکه ، که تنها در اواخر ماه مارس آغاز شد – سالهای بزرگترین رقیب در فضا ، کشش قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. با وجود اواخر ورود به مبادلات حاشیه سکه ، Huobi Futures در حال حاضر در حجم معاملات تجمعی در صدر بازار قرار دارد. بر 12 ماه مهاز کل حجم معاملات دائم 24 ساعته حاشیه سکه در معاملات Huobi Futures فراتر رفت 5.46 میلیارد دلاربهتر از نزدیکترین رقیب خود است.

سیارا گفت: “چند چهارم اخیر برای بازار مشتقات کریپتو بسیار هیجان انگیز بوده است ، اما من بیشتر هیجان زده هستم که افزایش فعالیتی که امروز شاهد آن هستیم ممکن است یک عامل کاتالیزوری برای پذیرش گسترده کریپتو باشد.” “افزایش تقاضا برای مشتقات رمزپایه از هر دو پایگاه اطلاعاتی کاربر و خرده فروشی نشان دهنده پذیرش فزاینده دارایی های دیجیتالی و یک بازار بلوغ است ، بنابراین ما موقعیت Huobi Futures را برای ایجاد شکاف به سمت بازارهای مالی سنتی متمرکز می کنیم.”

با استفاده مجدد از این شرکت ، Huobi قصد دارد مبادلات مشتقات خود را برای معامله گران جدیدی که وارد بازار مشتقات کریپتو می شوند ، نزدیکتر کند. با جلب توجه مخاطبان گسترده تری ، Huobi Futures قصد دارد همچنان که محصولات مشتق جدید جدید را توسعه داده و پایه کاربر خود را گسترش می دهد ، مسیر رشد فعلی خود را ادامه دهد.

اولین بار از این رای گیری در طول اجماع پرده برداری شد: جلسه توزیع شده با عنوان “تکامل Crypto در یک سال نیمه BTC” ، که به میزبانی Huobi برگزار شد و توسط پانلایست های مهمان از شرکتهای بزرگ شرکتهای بزرگ مانند Pantera ، Dragonfly و Multicoin به آن پیوست. Sun در سخنرانی در این جلسه اظهار داشت: “در حالی که تغییر نام چیزی بیش از حد مهم نیست ، برای ما نشانگر تأیید زمانهایی است که در فضای معاملاتی cryptocurrency دیده ایم.”

درباره گروه Huobi

گروه Huobi یک شرکت پیشرو و بزرگ در سطح بالادست است. ایجاد شده توسط لئون لی در سال 2013 ، گردش مالی انباشته جهانی Huobi شرکت بیش از ایالات متحده است 3 تریلیون دلار. Huobi با افتخار خدمات ایمن ، ایمن و راحت تجارت و رمزنگاری رمزنگاری و مدیریت مدیریت دارایی را برای میلیون ها کاربر در 170 کشور ++ فراهم می کند.

مخاطب: هیلان جیا، [email protected]

منبع Huobi Global

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.