رفتن به نوشته‌ها

Aptiv تغییراتی را در جلسه سالانه سهامداران اعلام می کند

DUBLIN، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – Aptiv PLC (NYSE: APTV) ، یک شرکت فناوری جهانی با محوریت ایجاد تحرک امن تر ، سبزتر و ارتباط بیشتر با آن ، امروز با اعلام تغییر در زمان و مکان برای مجمع عمومی سالانه سال 2020 سهامداران (سالانه جلسه) از طریق تشکیل پرونده های پروکسی اضافی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

با توجه به بیماری همه گیر کروناویروس (COVID-19) و برای حمایت از سلامتی و رفاه ذینفعان Aptiv ، این شرکت جلسات سالیانه قبلاً موسوم به سال 2020 را به تعویق می اندازد. 1 پ.م. دوبلین زمان (GMT +1) ، یا ساعت 8 بامداد ساعت شرقی (EDT) در 23 آوریل 2020، و نشست سالانه خود را از طریق پخش اینترنتی مجازی برگزار کنید. سهامداران رکورد از نزدیک شدن به مشاغل 24 فوریه 2020 می توانید در جلسه سالانه مجازی در www.virtualshareholdermeeting.com/APTV2020 با استفاده از شماره کنترل 16 رقمی موجود در کارت پروکسی ، فرم دستورالعمل رأی یا اخطار آخرین دریافت شده ، سؤال کنید.

این شرکت از سهامداران می خواهد تا قبل از جلسه سالانه با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی برای جلسه سالانه ، رأی دهند و پروکسی ارائه دهند.

درباره Aptiv
Aptiv یک شرکت فناوری جهانی است که راه حل های ایمن تر ، سبزتر و متصل تری را توسعه می دهد و آینده تحرک را امکان پذیر می کند. به سایت aptiv.com مراجعه کنید.

SOURCE Aptiv PLC

لینک های مربوطه

http://www.aptiv.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید