رفتن به نوشته‌ها

اعضای جدید به صفحه مشورتی HawkEye 360 ​​بپیوندید

هرندن ، وا، 15 مه 2020 / PRNewswire / – HawkEye 360 ​​Inc. ، اولین شرکت تجاری که برای ساخت یک کلاس جدید از داده ها و تجزیه و تحلیل داده های فرکانس رادیویی (RF) از ماهواره های پرواز استفاده کرده است ، امروز اعلام کرد تری مک آلیففرماندار سابق ویرجینیاو کریس اینگلیسمعاون پیشین آژانس امنیت ملی ، به هیئت مشورتی HawkEye 360 ​​پیوسته است. McAuliffe و Inglis با هم ، چندین دهه تجربه بسیار با ارزش در بخش های دولتی و دفاعی را به هیئت مشورتی HawkEye 360 ​​ارائه می دهند.

“HawkEye 360 ​​مفتخر است که داشته باشد تری مک آلیف و کریس اینگلیس به هیئت مشورتی ما بپیوندید. ” جان سرافیینی. “هر دو تری و کریس از پیشینه های برجسته ای برخوردار هستند که به هدایت HawkEye 360 ​​در جهت هدف ما از تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در زمین شناسی مبتنی بر طیف ، کمک به نیازهای مشتریان تجاری ، دولتی و بین المللی کمک می کند.”

تری مک آلیف به عنوان 72 خدمت کرده استدوم فرماندار مشترک المنافع ویرجینیا و رئیس انجمن ملی فرمانداران. مکالیفی در دوران ریاست خود به عنوان رکوردی در زمینه ابتکارات توسعه اقتصادی به کار برد که با تقویت نیازهای مشاغل و صنایع نوظهور و حمایت از ایجاد شغل ، به تقویت فضای کسب و کار مشترک المنافع کمک کرده است. او نیز حرکت کرد ویرجینیا به تقویت شماره 1 در استانداردهای امنیت سایبری ، با تقویت ویرجینیا اکوسیستم امنیت سایبری از طریق ایجاد یک کمیسیون امنیت سایبری که بر سیاست ها و زیرساخت های امنیت سایبری تأکید دارد تا بتواند معاملات مصرف کننده و داده های شهروندان را بهتر تضمین کند.

“HawkEye 360 ​​دقیقاً همان نوع مشاغلی است که رشد من را در این زمان تشویق کرده ام ویرجینیا فرماندار ، “گفت تری مک آلیف. “من مشتاقانه منتظر هستم که سالها تجربه خود را به عنوان یک مقام دولتی به کار بگیرم تا از HawkEye 360 ​​مشاوره بگیرم ، زیرا این کشور توانایی های جغرافیایی خود را برای بخش های دولتی و خصوصی توسعه می دهد.”

جانباز نیروی هوایی ایالات متحده ، کریس اینگلیس بازنشسته وزارت دفاع در سال 2014 به دنبال بیش از 41 سال خدمت فدرال ، از جمله 28 سال در آژانس امنیت ملی و هفت سال و نیم خدمت به عنوان ارشد غیرنظامی و معاون مدیر. وی فعالیت خود را در NSA به عنوان دانشمند رایانه در مرکز ملی امنیت رایانه آغاز کرد و پس از آن تورهایی در زمینه تضمین اطلاعات ، سیاست گذاری ، عملیات حساس به زمان و سازمان های اطلاعاتی سیگنال داد. در حال حاضر Inglis است آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده است استاد برجسته محترم برای مطالعات امنیت سایبری و مدیر عامل Paladin Capital.

وی گفت: “در بیش از 40 سال فعالیت ملی دفاع و امنیت سایبری ، من خوش شانس بوده ام که دست اول شاهد سهم های فوق العاده و پتانسیل پایدار هوش جغرافیایی باشم.” کریس اینگلیس. “من مفتخرم که به تیم درجه یک HawkEye 360 ​​در تلاش های خود برای تقویت و استخراج ارزش داده های ماهواره ای به نفع مشتریان متنوع خود پیوسته ام.”

HawkEye 360 ​​از ماهواره هایی استفاده می کند که در یک شکل تجاری منحصر به فرد پرواز می کنند تا بطور مستقل جغرافیایی منشاء طیف گسترده ای از سیگنال های RF را جغرافیایی کنند. این منبع اختصاصی داده ها HawkEye 360 ​​را قادر می سازد فعالیت های کشف نشده قبلی را کشف و تجزیه و تحلیل کرده و بینش جدیدی را برای برنامه های دریایی ، واکنش اضطراری و تجزیه و تحلیل طیف ارائه دهد.

SOURCE HawkEye 360

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.