رفتن به نوشته‌ها

ON24 میزبان رویداد MINDSHIFT برای توانمندسازی و اتصال حرفه ای ها است

سانفرانسیسکو، 15 مه 2020 / PRNewswire / – برای کمک به حرفه ای ها در طی امروز جدید الهام می گیرند ، ON24 و کلیدهای حماسی در حال حاضر تیم هستند MINDSHIFT، نخستین نوع از رویدادهای زنده دیجیتالی برای بهره مندی از سازمان بهداشت جهانی است صندوق واکنش همبستگی COVID-19.

MINDSHIFT با پشتیبانی از Platform ON24 ، مجموعه ای از بهترین بلندگوهای اصلی جهان در یک مرحله مجازی را برای کمک به حرفه ای ها در تسلط بر مهارت های جدید حرفه ای ، باز کردن بینش های شخصی و به چالش کشیدن وضع موجود ارائه می دهد. مکان در دوشنبه 18 اردیبهشت، از جانب 10 صبح تا زمان ظهر اقیانوس آرام، این رویداد برای بالا بردن شرکت کنندگان طراحی شده است ، و به آنها کمک می کند تا قدرت و آژانس خود را در این بحران درک کنند و بلندگوهای زیر را در خود جای دهند:

  • جی Acunzo، سخنران اصلی و نویسنده
  • Sekou Andrews، نامزد گرمی و خالق “صدای شاعرانه”
  • ماریانا آتنسیو، روزنامه نگار ، نویسنده و بنیانگذار “مانند
  • کریس باشینلی، میزبان تلویزیون و اکسپلورر جغرافیایی National
  • امی کدی، روانشناس اجتماعی ، برنده جایزه مدرس هاروارد ، و نویسنده پرفروش
  • نیر چشم، نویسنده پرفروش ترین کتابهای “غیرقابل نفوذ” و “قلاب”
  • آلدن میلز، بنیانگذار تناسب اندام ایده آل و فرمانده سابق نیروی دریایی دریایی
  • نیل پاسریکا، کارشناس رهبری و خوشبختی و نویسنده پرفروش
  • شین برف، انسانی اکسپلورر ، روزنامه نگار تجارت و علوم و نویسندگان پرفروش
  • ونسا ون ادواردز، نویسنده پرفروش و بنیانگذار علوم مردم

از کلیه شرکت کنندگان تشویق می شود تا با تهیه کمک مالی از طریق ، درگیر مبارزه با COVID-19 شوند ON24 COVID-19 ابزار پاسخگویی پاسخ، یک ویژگی جدید در داخل ON24 نخبگان پخش، این بیش از 35000 نفر که قبلاً از این ابزار استفاده کرده اند ، ساخته خواهد شد. برای هرکسی که به این تلاشها ملحق شود ، ON24 و Epic Keynotes از طرف خود به صندوق واکنش همبستگی COVID-19 کمک مالی اهدا می کنند. شرکت های دیگری که برای حمایت از این رویداد قدم برداشتند گزارش تقاضای ژن، رویدادهای دینامو، شرکت Netlineو Rollworks.

درباره ON24

ON24 مأموریت دارد تا شیوه تعامل مشاغل با مخاطبان خود را تغییر دهد ، و از تجربیات بازاریابی دیجیتالی غنی از داده بهره برداری کند که یک استراتژی درامد انعطاف پذیر را هدایت می کند. از طریق بستر های نرم افزاری ON24، بازاریابان می توانند وبینار زنده ، همیشه شخصی و شخصی ، تجارب رویداد و مجازی را ایجاد و تحویل دهند و رفتار مخاطبان را ضبط کنند تا تعامل را به داده های عملی تبدیل کنند. با تجربه ای دیجیتالی که هر دقیقه اتفاق می افتد ، ON24 شبکه ای است که روزانه نیم میلیون نفر حرفه ای برای کل 4 میلیارد دقیقه درگیری در هر سال درگیر می شوند. دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو، ON24 دارای یک اثر گسترده جهانی با هشت دفتر در مناطق کلیدی ، از جمله آن است لندن، مونیخ، سنگاپور، استکهلم و سیدنی. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید https://www.on24.com.

مخاطب: کیت چاپمن، [email protected]

SOURCE ON24 ، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.on24.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.