رفتن به نوشته‌ها

KT از همکاری در زمینه آمادگی اپیدمی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر می دهد

این همکاری پژوهشی سه ساله باعث ایجاد بحث و گفتگو در بین بنیاد گیتس و KT در سال 2019 می شود و این تحقیقات در سال آینده انجام خواهد شد کره جنوبی، که دارای ضریب نفوذ بالای تلفن همراه و زیرساخت های 5G است.

Jeon Hongbeom ، رئیس KT واحد تجاری AI / DX گفت: “با این كمك از بنیاد گیتس ، KT امیدوار است كه با استفاده از AI و Big Data ، فرصت ما را برای تلاش جهانی در پیشگیری از شیوع و پاسخگویی سوق دهد.” “ما همچنین انتظار داریم در پاسخگویی و آمادگی اپیدمی ، که قبلاً در سطح جهان به رسمیت شناخته شده است ، در توانایی های جمهوری کره نیز همکاری بیشتری داشته باشیم.”

با تأمین بودجه کمک مالی به بنیاد گیتس ، KT الگوریتم های Big Data را برای بهبود تشخیص زودهنگام مبتنی بر هوش مصنوعی در طی اپیدمی و پیش بینی عفونت های ویروسی که با استفاده از داده های تلفن همراه گسترش می یابد ، توسعه می دهد. هزینه های تحقیق به طور مساوی بین دو سازمان تقسیم می شود.

وی گفت: “استفاده از فناوری موبایل و سنسورهای جفت شده با تجزیه و تحلیل داده های هوشمند می تواند به برخی از چالش های کشورها در پاسخ به موقع و موثر در برابر شیوع بیماری کمک کند.” اندرو تریسترمعاون نوآوری سلامت دیجیتال در بنیاد بیل و ملیندا گیتس. “دانستن جایی که یک بیماری در حال انتقال است و امکان پیش بینی شیوع آن وجود دارد ، می تواند به صرفه جویی در وقت و نجات جان کمک کند. ما خوشحالیم که در کنار کره Telecom کمک های مالی را برای این کنسرسیوم از شرکای تحقیقاتی فراهم می کنیم. اینها یادگیری های ارزشمندی برای کره جنوبیو قابل استفاده در سایر جغرافیاها. “

همکاری KT و بنیاد گیتس در زمینه بهبود سلامت جهانی منشأ آن در کارگروه نوآوری داده ها توسط مجمع جهانی اقتصاد در سال 2018 است. از آن زمان ، این سازمان ها با همکاری فناوری اطلاعات و ارتباطات در مورد پاسخ همه گیر اپیدمی بحث کرده اند. که در آوریل 2019KT ، در مجمع فناوری اطلاعات و ارتباطات به میزبانی سرمایه گذاری تحقیقاتی صندوق فناوری جهانی بهداشت (FIGHT RIGHT) ، پلتفرم جهانی پیشگیری از بیماری همه گیر (GEPP) خود را ، که برای جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی با استفاده از داده های تلفن همراه است ، معرفی کرد. کره جنوبی اولین آژانس بودجه اختصاص داده شده به تحقیق و توسعه جهانی بهداشت از طریق مشارکت بین دولت کره ، شرکت های علوم زندگی ، و بنیاد گیتس ، و صندوق RIGHT بحث و گفتگو بین طرفین را تسهیل کرد و نتیجه این همکاری سه ساله شد.

این پروژه خواستار آن است که KT ابتدا یک برنامه تلفن همراه را بطور خودکار وارد کند تا علائم مربوط به عفونت های ویروسی را وارد کند. سنسور دمای بدن اینترنت اشیاء (IoT) از جمله این ابزارها خواهد بود. علائم و دمای بدن با AI تجزیه و تحلیل خواهد شد تا الگوریتمی ایجاد شود که احتمال عفونت را محاسبه کند.

KT همچنین از داده های تلفن همراه برای بررسی الگوهای تحرک انسان و مناطقی که مبتلا به بیماری همه گیری هستند برای تعیین جهت شیوع عفونت استفاده می کند. در همان زمان ، آن را به تجزیه و تحلیل روند ویروس های منطقه و توسعه مدل های پیش بینی برای پیش بینی شیوع فصلی برای هر منطقه.

KT انتظار دارد این تحقیق به مدیریت جهانی بیماری های همه گیر و همه گیر کمک کند. از نظر فنی ، وقتی یک بیماری عفونی به نظر برسد که از ابتلا به شیوع گسترده جلوگیری کند و از طریق آزمایشات خود ، شانس درمان و بقا را بهبود بخشد ، از لحاظ فنی زنگ خطر خواهد بود.

از یک طرف ، KT با شرکای داخلی خود کنسرسیومی تشکیل می دهد. بیمارستان دانشگاه کره وظیفه تجزیه و تحلیل توالی ژنوم پاتوژن را بر عهده دارد. انستیتوی علوم و فناوری کره با مدل های پیش بینی کننده ورود ویروس و تکثیر ویروس. پزشک تلفن همراه با انجام تجزیه و تحلیل داده های تشخیصی مبتنی بر برنامه. و MediBloc با ایجاد یک بستر مبتنی بر blockchain برای به اشتراک گذاری داده های کاربر.

کره جنوبی زیرساخت های پیشرفته ICT نقش مهمی در ردیابی عفونت ویروس و همچنین دوری اجتماعی از طریق کار از خانه ، آموزش از راه دور و کنفرانس تلفنی داشته است. افراد آلوده در خانه جدا شده و از طریق یک برنامه تلفن هوشمند به دلیل “محافظت از ایمنی خود قرنطینه” تحت نظر گرفته می شوند.

به دنبال شیوع MERS (سندرم تنفسی خاورمیانه) در سال 2015 ، KT خدمات GEPP خود را با همکاری مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های کره و وزارت علوم و ICT توسعه داد. این پلتفرم چند منظوره از شیوع بیماری همه گیر هشدار می دهد و ضمن ردیابی حرکت آنها ، برای اطلاع از انتقال بیماری ، اطلاعات مربوط به مسافران را در اختیار مسافران قرار می دهد.

حوزه بهداشت جهانی ، جایی که KT در آن مشارکت دارد ، با هدف توسعه و استفاده از راه حل های نوآورانه ، هدف از بهبود بهداشت عمومی در کشورهای در حال توسعه است.

تماس با رسانه

برای سوالات ، لطفاً با تیم روابط جهانی رسانه ما در تماس بگیرید [email protected]

درباره شرکت KT (KRX: 030200؛ NYSE: KT)

KT Corp. ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات مخابراتی کره ، که در سال 1981 تحت قانون تجارت از راه اندازی مجدد تاسیس شد ، عصر نوآوری ها را در متصل ترین کشور جهان پیش می برد. این شرکت پیشتاز 4 استهفتم انقلاب صنعتی با سیم / بی سیم با سرعت بالا و فناوری جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات. KT اولین شبکه تجاری 5G سراسر کشور را در جهان راه‌اندازی کرد 3 آوریل 2019، پس از نمایش موفقیت آمیز اولین خدمات آزمایشی 5G جهان در بازی های المپیک زمستانی PyeongChang در فوریه 2018. این یکی دیگر از نقاط عطف تلاش های مداوم KT برای ارائه محصولات و خدمات ضروری است زیرا می خواهد شرکت شماره یک ICT و شرکت مردم باشد.

SOURCE KT Corp.

لینک های مربوطه

https://corp.kt.com/eng

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.