رفتن به نوشته‌ها

موج موج میلی متر و تمرکز بر روی بازارهای نوظهور

DUBLIN، 15 مه 2020 / PRNewswire / – گزارش “موجهای میلی متر: بازارهای نوظهور 2020” به آن اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

یک مطالعه جدید در بازار است که به بررسی وضعیت فعلی فناوری موج میلی متر و فرصت های بازار برای سیستم هایی که در محدوده موج میلی متر فعالیت می کنند. در این تحقیق جامع ، فن آوری های موج میلی متر در حال حاضر ایجاد بازارهای قابل توجهی ، فرصت های بازار در حال ظهور و توسعه کلی بازار مورد بحث قرار می گیرد. این گزارش به بررسی فناوری ها و برنامه های امروزی می پردازد ، اعتیاد به مواد مخدر را از واقعیت جدا می کند و برنامه هایی را ارزیابی می کند که فناوری موج میلی متر در بازارهای جدید قابل توجهی باز خواهد شد و پیش بینی های بازار تا سال 2025 پیش خواهد رفت.

تابش موج میلی متر (MMW) ، آن بخش از طیف الکترومغناطیسی که معمولاً تقریباً از 20 گیگاهرتز تا 300 گیگاهرتز تعریف می شود ، در دو دهه گذشته کشش تجاری کسب کرده است. تسریع تکامل در فن آوری و تغییر در محیط نظارتی ، فرصت ها را در برنامه های موج میلی متر موجود گسترش داده و بازارهای جدید و بالقوه قابل توجهی را باز کرده است.

تصویربرداری MMW در امنیت فرودگاه ایجاد شده است و بازارها به سرعت در حال پیشگیری از تلفات هستند ، جایی که سیستم ها می توانند به سرعت از کارمندان خارج شده از یک مرکز تولید برای جلوگیری از سرقت اسکن کنند. فناوری جدید به زودی هزینه چنین سیستمهای تصویربرداری را به طرز چشمگیری کاهش خواهد داد ، و امکان پذیرش آنها را در طیف وسیع تری از سالن هایی مانند دادگاه ها ، کنسرت ها ، استادیوم ها ، مدارس ، باشگاه های رقص و بسیاری دیگر فراهم می کند.

سیستم های MMW همچنین ارتباطات را در حال دگرگونی هستند و نرخ داده هایی را ارائه می دهند که می توانند به فیبر نوری نزدیک شوند. پیوندهای باند E به سرعت بازارها را در بوش پشت سر می گیرند ، جایی که می توانند به سرعت و با اندکی از هزینه تخمگذار فیبر نوری مستقر شوند.

امواج میلیمتری ممکن است تنها راه حل مناسب برای چالش های پهنای باند با چالش صنعت مخابرات امروز باشد زیرا این انتقال به شبکه های 5G نسل بعدی است. برخی از شبکه های 4G در حال حاضر به حد نظری در مورد چگونگی فشردن داده ها در یک باند داده شده نزدیک می شوند. اینترنت اشیاء ده ها میلیارد دستگاه از جمله برچسب های ردیابی ، حسگرهای بدنه ، وسایل نقلیه ، پوشاک و طیف گسترده ای از لوازم ، سنسورها و فن آوری های دیگر ، همه به شبکه های تلفن همراه متصل شده است. حجم انتقال داده های بی سیم هزاران برابر بیشتر از تعداد امروز خواهد بود ، با تقاضای نرخ انتقال داده ها از 10 تا 100 برابر سریعتر از مواردی که اخیراً عملی شده است.

یکی از مهیج ترین مرزها در ارتباطات ، دسترسی به اینترنت بی سیم ثابت است ، جایی که سیستم های MMW قصد دارند تغییر بازار را تغییر دهند. در حالی که راه اندازی های کوچک و بسیار انعطاف پذیر برای ارائه دسترسی به اینترنت بی سیم مبتنی بر MMW در مناطق جغرافیایی وسیع حرکت می کنند ، دیوارهایی که زمانی برای جدا کردن تأمین کننده های مختلف دسترسی به آنها خدمت می کردند در حال خراب شدن هستند. نتیجه سناریوی Wild West است که در آن تعداد زیادی از بازیکنان ، بزرگ و کوچک ، برای ارائه به مصرف کنندگان و مشاغل تا نرخ داده های گیگابیتی با هزینه کم ، رقابت می کنند.

رادار خودرو یکی دیگر از بازارهای پررونق است. سرانجام ، با تبدیل شدن سیستم های اجتناب از برخورد در خودروها و کامیون ها در بعضی مکان ها به طور استاندارد و حتی مقید به آن ، مزایای امواج میلی متر در دستیابی به سیستم های راداری کم هزینه با وضوح بالا منجر به جریان درآمد میلیارد می شود.

مطالعه بازار از مصاحبه های گسترده و عمیق با مدیران صنعت ، مدیران توسعه بازار و محققان دولتی و دانشگاهی استفاده می کند. این گزارش مروری بر وضعیت فعلی هنر در فن آوری موج میلی متر ، ارزیابی برنامه های کاربردی بالقوه از نظر قابلیت دوام تجاری آنها ، بحث در مورد توسعه بازار و پیش بینی بازارهای انفرادی از سالهای 2020 تا 2025 ارائه می دهد.

چشم انداز فناوری موج میلی متر فوق العاده امیدوار کننده است. کاهش مداوم در هزینه سخت افزار و پیشرفت در توسعه سیستم با افزایش تقاضا در تعدادی از بازارها و در برخی موارد با تنظیم بسیار آرام همراه است و همه منجر به رشد در بازارهای گسترده می شود. بسته به بازار ، این رشد از قبل در حال انجام است ، اکنون شروع شده است ، یا به زودی آغاز می شود. از همه مهمتر ، برخی از بازارهای مهم ، از جمله امنیت و ارتباطات ، نه تنها بالقوه کاملاً بزرگ هستند بلکه نسبت به شرایط اقتصادی نیز مصون هستند. توسعه دهندگان سایر برنامه ها در حال استفاده از فناوری های جدید هستند تا سیستم های موج میلی متر را در فاصله قابل توجهی از بازارهای انبوه قرار دهند.

برخی از بازارهای نوظهور نیاز به کمی بیشتر از آموزش کاربران در قابلیت سیستم های موج میلی متر دارند در حالی که در سایر موارد ، قبلاً ساخته شده است و فروش تجهیزات به سرعت در حال رشد است. در اکثر زمینه ها ، فناوری ها به حدی رسیده اند که درک علمی مسئله ای نباشد. در عوض ، شرط اصلی ، هماهنگ کردن قیمتها با تقاضای بازار است.

موضوعات اصلی تحت پوشش:

قسمت 1: بررسی اجمالی

قسمت 2: فناوری و سخت افزار

قسمت سوم: مسائل فنی و ایمنی

قسمت 4: سیاست های عمومی ، مقررات و استانداردها

قسمت 5: خلاصه برنامه

قسمت ششم: تصویربرداری

قسمت 7: ارتباطات از راه دور

قسمت 8: مصرف کننده و خودرو

قسمت 9: بازارهای دفاعی و امنیتی موج میلی متر

قسمت 10: سایر بازارهای موج میلی متر

قسمت 11: بازارهای نیمه هادی موج میلی متر

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/2wb6ml مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.


تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1904
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.