رفتن به نوشته‌ها

Xilica برنامه جهانی آموزش ‘Genius’ را راه اندازی کرد

برنامه محرک محور آموزش سیستم های AV گسترده ای ، صدور گواهینامه در Xilica Designer را ارائه می دهد، تخفیف ، RU های AVIXA CTS ، و CEC BICSI بیش از دو سطح آموزش مجزا

تورنتو، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Xilica® ، یک رهبر جهانی در فن آوری پردازش سیگنال دیجیتال برای AV و صدای نصب شده ، یک تجربه آموزشی جدید با انگیزه و تحریک آمیز را ایجاد کرده است که برای تعامل و تحریک ادغام کنندگان در سراسر جهان ساخته شده است. هم اکنون با راه اندازی ، برنامه آموزش Xilica Genius دو سطح آموزش چند زبانه را بصورت آنلاین و در محل ، با انگیزه های ارزشمند تجاری و گواهینامه برای شرکت کنندگان ارائه می دهد.

برنامه Xilica Genius در درجه اول مورد هدف قرار دادن مجتمع های سیستم در سراسر جهان ، در کنار توزیع کنندگان و مشخصات اصلی است. Xilica Genius یک تجربه آموزشی یکپارچه را به کلیه شرکت کنندگان ارائه خواهد داد ، با تمرکز اصلی در تقویت شایستگی فنی پیرامون جایزه محصول DSP برنده جایزه Xilica ، گزینه های کنترل و نقاط پایانی I / O. شرکت کنندگان همچنین می توانند به منابع پیشرفته ، قیمت گذاری ترجیحی و دعوت نامه های منحصر به فرد رویداد دسترسی پیدا کنند.

فرصت های اعتباربخشی در دو گواهینامه موجود است که با تکمیل هر لایه سطح مهارت های بالاتری وجود دارد و یک مزیت بیشتر در تعیین و برنده شدن پروژه ها با سیستم های Xilica:

  • Xilica Certified: صدور گواهینامه سطح پایه که شامل اصول اولیه DSP ، دانش پلتفرم و قابلیت های طراحی از جمله لغو اکوستیک Xilica HearClear Acoustic Echo ، طراحی UCI ، پیکربندی کنترل شخص ثالث و انتخاب محصول می باشد.
  • Xilica Preferred: یک برنامه پیشرفته که در اختیار دارندگان وضعیت Xilica Certified قرار دارد و فقط از طریق کلاس های حضوری قابل استفاده است ، این سطح از رسمیت به برنامه نویسی ، کنترل یکپارچه ، نمونه گیری 96 کیلوهرتز SONIA k 96KHz و طراحی برنامه پیچیده می افزاید.

آموزش Xilica Certified through از طریق پلت فرم آنلاین Genius Learning در دسترس است. برنامه Xilica Certified شامل 19 ماژول در صورت تقاضا است که شامل گزینه های دستورالعمل مبتنی بر فیلم است که تست در نتیجه هر بخش انجام می شود.

هر حرفه ای Xilica Certified qual از طریق برنامه متخصص فناوری خبره AVIXA ، و همچنین شش اعتبار آموزش مداوم BICSI ، برای چهار متخصص در جامعه فناوری اطلاعات و ارتباطات ، واجد شرایط چهار RU RTS است. جزئیات بیشتر در مورد Xilica Certified ™ ، از جمله ثبت نام و مرور محتوای مطالب درسی ، در https://xilica.com/certified/ در دسترس است.

در همین حال ، برنامه های آموزش حضوری برای آموزش Xilica Preferred are معمولاً به صورت گروهی در دفاتر فروش منطقه ای Xilica ، تسهیلات همکار یا هتل ها ارائه می شود – و بعداً در سال 2020 آغاز می شود ، هنگامی که Xilica امیدوار است که همه گیر جهانی فعلی گذشته باشد.

درباره Xilica
Xilica® یک تولید کننده برنده جوایز نوآورانه ، نسل بعدی راه حل های پردازش سیگنال دیجیتال برای برنامه های کنترل و کنترل AV از جمله کنفرانس ، شرکت ها ، مهمان نوازی و اوقات فراغت ، خرده فروشی و حمل و نقل است. از دفتر مرکزی آن در تورنتو ، کانادا، شرکت Xilica در بیش از 75 کشور جهان محصولات را به فروش می رساند و از آنها پشتیبانی می کند ، و قدردانی سریع را برای سری محصولات کاملاً مدولار ، فوق العاده کوچک و با کارایی بالا که حل کننده چالش های مهم اقتصادی است.

www.xilica.com

شرکت SOURCE Xilica

لینک های مربوطه

https://xilica.com/

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.