رفتن به نوشته‌ها

DocuSign تغییر مکان و شکل جلسه سالانه سهامداران را اعلام می کند

سانفرانسیسکو، 15 مه 2020 / PRNewswire / – DocuSign، Inc. (NASDAQ: DOCU) (“DocuSign”) ، که راه حل شماره 1 eSignature جهان را به عنوان بخشی از Cloud توافقنامه DocuSign ارائه می دهد ، امروز اعلام کرد که این جلسه سالانه خود را برگزار می کند سهامداران ( “جلسه سالانه”) به عنوان یک جلس virtual مجازی فقط به دلیل تأثیر بهداشت عمومی در بیماری همه گیر رمان (COVID-19) ، و حمایت از سلامتی و رفاه سهامداران DocuSign و سایر شرکت کنندگان در جلسه. همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، این نشست در تاریخ برگزار می شود جمعه 29 اردیبهشت سال 2020 در ساعت 9:00 بامداد زمان اقیانوس آرام.

برای شرکت در نشست سالانه ، لطفاً به آدرس https://web.lumiagm.com/288545721 مراجعه کنید. شرکت کنندگان ممکن است ورود به جلسه سالانه را در آغاز کنند ساعت 8:00 بامداد زمان اقیانوس آرام بر 29 مه سال 2020. به منظور حضور ، رای گیری و ارسال سؤالات در نشست سالانه ، سهامداران باید شماره 11 رقمی کنترل رای دهنده خود و رمز جلسه را وارد کنند ، که docusign2020 است (حساس مورد). سهامدارانی که سهام خود را از طریق بانک ، کارگزار یا سایر نامزدهای خود در اختیار دارند ، باید با بانک ، کارگزار یا سایر نامزد خود تماس بگیرند تا یک وکیل حقوقی معتبر درخواست کنند.

پس از اخذ نماینده قانونی معتبر از واسطه ، بانک و یا نماینده دیگر خود برای ثبت نام برای حضور در جلسه سالانه ، باید مدرک وکالت قانونی خود را که منعکس کننده تعداد سهام خود به همراه نام و آدرس ایمیل خود باشد به آمریکایی سهام انتقال و اعتماد ارسال کنید. شرکت ، LLC درخواست های ثبت نام باید به آنها ارسال شود [email protected] یا به شماره فاکس 718-765-8730. درخواستهای کتبی را می توان به پست الکترونیکی ارسال کرد:

شرکت انتقال سهام و اعتماد شرکت LLC
ضمیمه: گروه قرص پروکسی
6201 خیابان 15
بروکلین ، نیویورک 11219

درخواست های ثبت نام باید با عنوان “وکیل حقوقی” انجام شود و حداکثر پس از آن دریافت شود 5:00 بعد از ظهر ، زمان شرقی، بر 19 مه سال 2020.

این که آیا آنها قصد دارند در جلسه سالانه شرکت کنند یا نه ، همه سهامداران از آن زمان 31 مارس 2020، تاریخ ضبط ، ممکن است پیش از جلسه نیز رای بگیرد 11:59 p.m. وقت شرقی بر 28 مه 2020 در www.voteproxy.com یا با استفاده از یکی از روشهای دیگر شرح داده شده در مواد پراکسی برای نشست سالانه ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC” در تاریخ 15 آوریل 2020 ، سهامداران که قبلاً رأی داده اند ، و چه کسی مایل نیستید رای خود را تغییر دهید ، نیازی به رای گیری مجدد ندارید.

اطلاعات بیشتر در مورد این تغییر به مکان و قالب نشست سالانه می توانید در مواد پروکسی تکمیلی ارسال شده توسط DocuSign با SEC در 15 مه 2020.

درباره DocuSign، Inc.
DocuSign به سازمانها کمک می کند تا نحوه تهیه ، امضای ، فعالیت و مدیریت توافق ها را به یکدیگر متصل و خودکار کنند. به عنوان بخشی از توافق نامه Cloud DocuSign ، DocuSign eSignature ، روش شماره 1 جهان برای ثبت نام الکترونیکی را بر روی دستگاه های تقریباً تقریباً از هر نقطه و در هر زمان ارائه می دهد. امروزه بیش از نیم میلیون مشتری و صدها میلیون کاربر در بیش از 180 کشور جهان از DocuSign برای سرعت بخشیدن به روند انجام امور تجاری و ساده کردن زندگی مردم استفاده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.docusign.com مراجعه نمایید.
کپی رایت 2020. DocuSign ، شرکت مالک DOCUSIGN® و سایر علائم آن (www.docusign.com/IP) است.

تماس با رسانه

روابط سرمایه گذار:
آنی لسچین
روابط سرمایه گذار VP
[email protected]

روابط رسانه ای:
آدریان وین ورایت
رئیس ارتباطات
[email protected]

SOURCE DocuSign ، Inc

لینک های مربوطه

http://www.docusign.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.