رفتن به نوشته‌ها

پلی اعلام به روزرسانی در تاریخ انتشار انتشار سه ماهه چهارم

سان خوزه ، کالیفرنیا، 15 مه 2020 / PRNewswire / – Plantronics، Inc. (“پلی” – سابقاً Plantronic و Polycom) (NYSE: PLT) ، یک شرکت ارتباطات جهانی که قدرت ارتباط و همکاری انسانی معنی دار را دارد ، امروز اعلام کرد که انتظار دارد سه ماهه چهارم مالی خود را منتشر کند و به طور کامل انجام دهد. سال مالی 2020 نتایج مالی پس از نزدیک بازار چهارشنبه 27 اردیبهشت، سال 2020

بر 15 آوریل 2020، این شرکت یک به روزرسانی کسب و کار را ارائه داد ، که شامل راهنمایی مالی به روز شده و اقدامات خاص شرکت در جهت به حداکثر رساندن انعطاف پذیری و نقدینگی مالی بود. هیچ تغییری در راهنمایی مالی ارائه شده در به روزرسانی قبلی کسب و کار وجود ندارد ، از جمله این انتظار که درآمدهای GAAP برای سه ماهه چهارم مالی خود در سال 2020 در محدوده 395 میلیون دلار به 405 میلیون دلار، و آن تنظیم غیر EBITDA غیر GAAP بالاتر از سطح بالای محدوده راهنمایی قبلاً ارائه شده خواهد بود 20 میلیون دلار به 45 میلیون دلار.

این شرکت در همان روز میزبان پخش وب خواهد بود ساعت 2 بعد از ظهر صلح جو / ساعت 5 عصر شرقی برای بحث در مورد این نتایج. از سرمایه گذاران دعوت شده است تا با دسترسی به پیوند پخش در وب سایت روابط سرمایه گذار پلی در investor.poly.com/ ، این رویداد را گوش دهند.

درباره پلی
Plantronics، Inc. (“پلی” – که قبلاً Plantronic و Polycom) (NYSE: PLT) یک شرکت ارتباطات جهانی است که قدرت ارتباط و همکاری انسانی معنی دار را دارد. پلی ترکیبی از مهارت های صوتی افسانه ای و قابلیت های کنفرانس ویدیویی و قدرتمند برای غلبه بر حواس پرتی ، پیچیدگی و مسافتی است که باعث می شود ارتباط داخل و خارج از محیط کار به چالش کشیده شود. پلی به راه حلهایی اعتقاد دارد که زندگی را در هنگام همکاری و خدمات شرکای ما آسانتر می کند. هدست ، نرم افزار ، تلفنهای رومیزی ، کنفرانس های صوتی و تصویری ، تجزیه و تحلیل و خدمات ما در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و برای هر نوع فضای کاری انتخاب برتر است. برای اطلاعات بیشتر به www.Poly.com مراجعه کنید.

Poly ، طراحی پروانه و آرم Poly علائم تجاری Plastics، Inc. تمام علائم تجاری دیگر متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

مخاطبین پلی مدیا:
مایک ایبورگ
روابط سرمایه گذار
(831) 458-7533

ادی کیسکو
ارتباطات شرکت
(213) 369-3719

SOURCE Plantronics، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.poly.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.