رفتن به نوشته‌ها

Paul Piazza & Son Seafood مستقر در نیواورلئان فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرد

“ما شروع به مشاهده تعداد زیادی درخواست در وب سایت خود از مناطقی که در حال حاضر از طریق خرده فروشان نمی فروشیم ، آمده است.” اندی نیلیمعاون فروش “مارک های Paul Piazza را می توان در بسیاری از مناطق ایالات متحده از طریق شرکای خرده فروشی با ارزش ما پیدا کرد ، اما مکانهایی وجود دارد که مردم نمی توانند میگوهای ما را در فروشگاه خریداری کنند و یا می خواهند یک محصول گسترده تر را انتخاب کنند.”

میگو محبوب ترین مورد غذای دریایی در آمریکا است و با افزایش کمبود گوشت گاو ، گوشت خوک و طیور به دلیل خاموشی گیاهان و افزایش تقاضای مصرف کننده ، تقاضا برای میگوهای سالم ، پایدار و صید وحشی نیز افزایش یافته است. این پرتاب دقیقاً به موقع برای فصل میگو 2020 خلیج فارس انجام می شود.

پردازنده های میگو مانند Piazza که دارای “عالی” است SQF (مواد غذایی بی کیفیت) رتبه بندی های مربوط به ایمنی مواد غذایی ، از بروز چنین مشکلی جلوگیری کرده و از عرضه میگوهای خلیج وحشی که گرفتار وحشی هستند ، آماده ارسال به مصرف کنندگان ، رستوران ها و خرده فروشان در هر نقطه از ایالات متحده است.

این شرکت همچنین معتقد است که تقاضا افزایش یافته است زیرا مصرف کنندگان تلاش آگاهانه تری برای خرید آمریکایی انجام می دهند.

میگو می گوید: “میگوهای وارد شده ، برکه ای ، معمولاً با طعم کمتر ، به راحتی در یک فروشگاه به دست می آیند. آنها انواع مختلفی دارند و به طور کلی ارزان تر هستند.” گرت هاچینسون، مدیر منطقه ای و سرآشپز شرکت “اما چیزی مثل این نیست که بدانیم میگو شما از آبهای آمریکا و از میگوهای زحمتکش آمریکایی آمده است.”

پل پیازا & Son Seafood، Inc. بیش از 125 سال در تجارت بوده و مشاغل خانوادگی قبلاً با بحران ها و تغییرات بازار سازگار شده است. در سال 2005 ، ویرانی به جا مانده از طوفان کاترینا منجر شد پل پیازا & بزرگترین و استراتژیکترین گسترش پسر تا به امروز.

کسانی که مایل به سفارش مستقیم آنلاین و همچنین رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی به دنبال حق بیمه منبع ، میگوهای خلیج فارس وحشی هستند می توانند با پل پیازا و پسر غذاهای دریایی با مراجعه به PaulPiazza.com این سایت همچنین در مورد سوابق ، تاریخچه و فعالیتهای شرکت ، پایداری میگو ، فواید سلامتی میگوهای وحشی و محبوب ترین صفحه آن – دستور العمل ها – اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد.

نیلی می افزاید: “کیفیت و طعم غنی از میگوهای خلیج فارس که گرفتار وحشی شده اند ، آنها را به یک ظرافت واقعی تبدیل می کنند.” “و اکنون هر کسی می تواند مستقیماً به درگاه خود فرستاده شود.”

در باره پل پیازا و پسر غذاهای دریایی ، شرکت: پل پیازا & Son Seafood، Inc مستقر در نیواورلئان ، لوئیزیانا، پیشرو در پردازش میگو با منبع پایدار از سواحل است لوئیزیانا و تگزاس. این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تأمین کنندگان میگو به صورت عمودی در ایالات متحده ، سالانه بیش از 30 میلیون پوند پردازش می کند. این شرکت عمیقاً درگیر ابتکارات پایداری است و از نزدیک با مقامات حیات وحش و تنظیم کننده های ایالتی و فدرال همکاری می کند ، به دنبال شیوه های پایدار و مسئولانه اجتماعی. اطلاعات بیشتر در http://www.paulpiazza.com در دسترس است.

منبع پل پیازا و پسر دریایی ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.paulpiazza.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.