رفتن به نوشته‌ها

Pareteum اعلامیه بزهکاری از NASDAQ را اعلام کرد

نیویورک، 15 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت پارتیوم (Nasdaq: TEUM) ، یک شرکت پلتفرم ارتباطات ابری ، این خبر را اعلام کرد 12 مه 2020، شرکت پارتیوم (“شرکت”) نامه تعیین شده ای را از طرف کارمندان صلاحیت درج لیست سهام بورس سهام شرکت سودا (“نزدک”) دریافت کرد که نشان می دهد این شرکت مطابق الزامی نیست که یک شرکت ذکر شده به موقع پرونده های کلیه مالی مورد نیاز دوره ای خود را داشته باشد. گزارش با کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار همچنان در فهرست بازار سرمایه نزدک ، مطابق با قانون 5250 (ج) (1) (“قانون” در لیست فهرست نزدک ذکر شده است). در تاریخ 13 مه 2020 ، شرکت نامه ای از Nasdaq دریافت کرد که نشان می دهد در نتیجه عدم موفقیت شرکت در ارائه گزارش سه ماهه در فرم 10-Q برای دوره مالی خود که به تاریخ 31 مارس 2020 پایان یافت ، در نقض بیشتر آن بود. قانون.

این شرکت در نظر دارد به موقع درخواست جلسات دادرسی را قبل از هیئت شنوایی Nasdaq (“پانل”) ارائه دهد. طبق مقررات Nasdaq ، یک درخواست به موقع تا زمان تصویب هیئت مدیره برای مدت 15 روز از تاریخ درخواست ، در اختیار داشتن اوراق بهادار شرکت خواهد بود. در طی این فرآیند ، با فرض اینكه پانل موافقت كند كه تعلیق معاملات را بیش از مدت اقامت پانزده روزه بماند ، سهام عادی این شركت تجارت خود را در بازار سرمایه Nasdaq ادامه خواهد داد تا اینكه پانل پس از جلسه رسیدگی و از طریق پایان هرگونه اضافی ، تصمیم خود را صادر كند. دوره تمدید اعطا شده توسط پانل. با این وجود ، نمی توان اطمینان داد که پانل درخواست شرکت را برای ادامه لیست در بازار سرمایه Nasdaq اعطا خواهد کرد ، یا اینکه برنامه های این شرکت برای بازیابی مجدد مطابق با قوانین Nasdaq موفقیت آمیز خواهد بود.

درباره شرکت پارتیوم

میلیون ها نفر از مردم و دستگاه ها با استفاده از بستر ارتباطی جهانی ابر Pareteum با استفاده از بستر جهانی ارتباطات ابر ابر ، در سراسر جهان متصل می شوند و باعث افزایش تجربه تلفن همراه آنها می شوند. Pareteum قدرت برنامه ها و خدمات تلفن همراه را برای ارائه صوتی ، تصویری ، پیام رسانی پیام کوتاه / متنی ، داده ها ، رسانه ها و امکان محتوا در دسترس مشتریان ، ایمن ، همه گیر ، مقیاس پذیر و یکپارچه در دسترس شما قرار می دهد. با این کار ، ما تلاش می کنیم تا خدمات ارتباطات در سراسر جهان را به راحتی و از نظر اقتصادی در دسترس همه قرار دهیم. با استفاده از ارزش سکوی ارتباطی ابری ، شرکت Pareteum به شرکتها ، ارائه دهندگان خدمات ارتباطات ، نوآوران در اوایل مرحله ، توسعه دهندگان ، IoT و ارائه دهندگان زیرساختهای ارتباطی خدمات می دهد. Pareteum تجربه جدید ارتباطات سیار را پیش بینی می کند ، تصور می کند اکنون چه چیزی خواهد بود و تحویل می گیرد. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.pareteum.com.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعات “بیانیه های آینده نگر” را تشکیل می دهد که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تعیین شده است. این اظهارات ممکن است بدون محدودیت اظهارات مربوط به برنامه ها و اهداف شرکت ، پیش بینی ها ، انتظارات و اهداف باشد. این اظهارات آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، پیش بینی ها و پیش بینی های فعلی در مورد صنعت شرکت ، باورهای مدیریتی و فرضیات خاصی است که توسط مدیریت صورت می گیرد. خوانندگان هشدار می دهند که هرگونه اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده نیست و در معرض خطرات ، عدم اطمینان و فرضیاتی قرار دارد که پیش بینی آنها دشوار است. ما در گزارش سالانه خود در فرم 10-K برای سال منتهی به بسیاری از این خطرات ، عدم قطعیت ها و مفروضات در مورد 1A تحت عنوان “عوامل خطر” بحث می کنیم. 31 دسامبر 2018، همانطور که توسط پرونده های دیگر ما با SEC به روز شده است. از آنجا که چنین اظهاراتی شامل ریسک ها و عدم قطعیت ها است ، نتایج واقعی و عملکرد شرکت ممکن است از نظر معنادار با نتایج بیان شده یا دلالت شده توسط چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. با توجه به این خطرات و عدم قطعیت ها ، به خوانندگان هشدار داده می شود كه به چنین اظهاراتی آینده نگر اعتماد كنند. مگر در مواردی كه طبق قانون مقرر شده باشد ، شركت نیز از هرگونه تعهد برای به روز كردن دیدگاه خود در مورد هرگونه خطرات یا عدم قطعیتها یا اعلام عمومی نتیجه هرگونه تجدید نظر در اظهارات آینده نگر در این باره صرف نظر می كند. اطلاعات اضافی در مورد برخی از خطرات و عدم قطعیت هایی که می توانند نتایج واقعی را از آنچه پیش بینی شده یا پیشنهاد شده در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار است ، متفاوت نشان دهند ، که نسخه های آن از SEC در دسترس است یا ممکن است بنا به درخواست شرکت بدست آید.

سوالات رسانه ای
[email protected]

ارتباطات با سرمایه گذار پاریتوم:
روابط سرمایه گذار +1 (646) 975-0400
[email protected]

شرکت پارتی پور

لینک های مربوطه

http://www.pareteum.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.