رفتن به نوشته‌ها

Mogo از بروزرسانی پرونده های آتی خود خبر داد

VANCOUVER، 15 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت Mogo (TSX: MOGO) (NASDAQ: MOGO) (“Mogo” یا “Company”) ، یکی از کانادا شرکتهای برتر فناوری فناوری مالی ، امروز اعلام کردند که به استثنائات ارائه شده در BC Instrument 51-315 تکیه خواهند کرد – معافیت موقت از برخی از الزامات مالی شرکت و ساز BC 51-516 – معافیت موقت از برخی موارد مورد نیاز برای تهیه یا ارسال مطالب مربوط به دارنده امنیت (و معافیت های مشابه ارائه شده توسط سایر تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا) در رابطه با همه گیر COVID-19 برای به تعویق انداختن تشکیل پرونده های افشای پیوسته زیر به دنبال ساز ملی 51-102 – تعهدات افشای پیوسته(i) گزارش مالی موقت شرکت برای سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020؛ (ب) بحث و تحلیل مدیریت مرتبط (همراه با گزارش مالی موقت شرکت برای سه ماهه) به پایان رسید 31 مارس 2020، “گزارش های مالی Q1 2020“) و (iii) افشای جبران خسارات اجرایی که در بخشنامه اطلاعات مدیریتی آن در ارتباط با مجمع عمومی سالیانه سهامداران درج شده است.

این شرکت در حال حاضر انتظار دارد گزارش های مالی Q1 2020 را در مورد یا در مورد آن ثبت کند 2 ژوئن سال 2020 و یک بیانیه مطبوعاتی جداگانه را تأیید می کند که جزئیات فراخوان کنفرانس Q1 2020 برای سرمایه گذاران و تحلیل گران را تأیید می کند.

تا زمانی که شرکت گزارشهای مالی Q1 2020 را ثبت نکرده باشد ، اعضای مدیریت این شرکت و سایر خودی ها مشمول سیاست سیاه فروش معاملات خودی هستند که منعکس کننده اصول بخش 9 سیاست ملی 11-207 – عدم توقیف سفارشات تجارت و ابطال در حوزه های قضایی متعدد. از تاریخ پایان صورت های مالی سالانه شرکت برای سال گذشته ، هیچگونه تحولی در زمینه مشاغل وجود نداشته است 31 دسامبر 2019 که در غیر این صورت توسط شرکت مطبوعاتی منتشر نشده است.

موگو همچنین با تکیه بر تسکین موقتی پتو که توسط مدیران اوراق بهادار کانادا ارائه شده است به تأخیر می اندازد که پرونده افشای جبران خسارت اجرایی خود را که مطابق قوانین اوراق بهادار قابل اجرا لازم است به تعویق بیاندازد تا زمانی که ثبت شود و به عنوان بخشی از بخشنامه اطلاعات موگو مربوط به سال 2020 خود به سهامداران تحویل داده شود. مجمع عمومی عادی سالانه سهامداران.

بیانیه احتیاطی در رابطه با اطلاعات به جلو

برخی از اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی ممکن است اطلاعات آینده نگر باشد. این اظهارات مربوط به رویدادهای آینده یا عملکرد آینده است. استفاده از هر یک از کلمات “می تواند” ، “قصد” ، “انتظار” ، “ایمان” ، “اراده” ، “پیش بینی شده” ، “برآورد” ، “پیشنهادی” و عبارات و عبارات مشابه مربوط به مواردی که تاریخ ندارند حقایق برای شناسایی اطلاعات آینده نگرانه طراحی شده اند و بر اساس اعتقاد یا فرضیات فعلی شرکت در مورد نتیجه و زمان وقوع چنین رویدادهای آینده است. این اطلاعات آینده نگر منوط به خطرات و ابهاماتی است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا تحولات از لحاظ معنوی با اطلاعات موجود در بیانیه ها متفاوت باشند. به ویژه ، این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعات آینده نگر در رابطه با پیش بینی گزارش مالی موقت شرکت برای سه ماهه منتهی به 31 مارس 2020، بحث و تحلیل مدیریت مرتبط و افشای جبران خسارات اجرایی شرکت. فرضیات یا عوامل مختلفی معمولاً در نتیجه گیری یا پیش بینی یا پیش بینی های ارائه شده در اطلاعات آینده نگر به کار می روند. این فرضیات و عوامل مبتنی بر اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس شرکت است. اطلاعات آینده نگر در این بیانیه مطبوعاتی از تاریخ این مقاله ساخته شده است و شرکت موظف نیست هرگونه اطلاعات آینده نگر را به روز کند یا تجدید نظر کند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا در غیر این صورت ، به جز آنچه که در این مورد لازم است. قوانین اوراق بهادار قابل اجرا. به دلیل خطرات ، عدم قطعیت ها و فرضیات موجود در اینجا ، سرمایه گذاران نباید به اطلاعات غیرمترقبه اتکا کنند. اظهارات فوق صراحتاً هرگونه اطلاعات آینده نگر را که در اینجا موجود است صلاحیت می دهد.

درباره Mogo

Mogo – یک شرکت فن آوری مالی – یک برنامه مالی ارائه می دهد که به مصرف کنندگان با راه حل های ساده توانمند می کند تا به آنها کمک کند تا سلامتی مالی خود را کنترل کنند. سلامتی مالی همچنان منبع اصلی استرس در همه جمعیت شناسی و بالاترین در هزاره ها است. در Mogo ، کاربران می توانند تنها در سه دقیقه برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنند و شروع به یادگیری 4 عادت سلامت مالی و دسترسی راحت به محصولاتی کنند که بتوانند به آنها در دستیابی به اهداف مالی خود کمک کنند. پلت فرم Mogo ساخته شده است تا بهترین تجربه کلاس دیجیتال را با بهترین محصولات در کلاس از طریق یک حساب ارائه دهد. با بیش از یک میلیون عضو و مشارکت بازاریابی با کانادا بزرگترین شرکت رسانه ای خبری ، Mogo همچنان چشم انداز خود برای تبدیل شدن به برنامه مالی برو به نسل بعدی کانادایی ها را اجرا می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به mogo.ca مراجعه کرده یا برنامه تلفن همراه (iOS یا Android) را بارگیری کنید.

SOURCE Mogo Inc.

لینک های مربوطه

www.mogo.ca

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.