رفتن به نوشته‌ها

هشدارهای ProfNet Expert برای 15 مه 2020

نیویورک، 15 مه 2020 / PRNewswire / – در زیر کارشناسان شبکه ProfNet وجود دارند که می توانند در مورد موضوعات به موقع در حوزه پوشش شما بحث کنند.

همچنین می توانید یک سؤال را به صدها هزار نفر از کارشناسان شبکه ما ارسال کنید – این آسان و رایگان است. برای شروع فقط فرم پرس و جو را پر کنید: http://prn.to/queryform

هشدارهای تجربی

  • مشاغل در طول همه گیر مبارزه می کنند ، اما شکار غیرقانونی شکوفا می شود
  • 5 نکته برای سبک کردن بار احساسی شما در طول همه گیری و بازیابی
  • برنامه های کمک به کارمندان و سلامت روان
  • دادخواست حمل و نقل هوایی
  • چگونه و چرا بیماری همه گیر COVID-19 بر آموزش عالی تأثیر می گذارد
  • بحران عرضه گوشت COVID-19 و توزیع محوری گوشت پایدار

شغل های رسانه ای

اخبار و منابع دیگر

  • Slack for Writers: چرا بپیوندید ، چگونه از آن استفاده کنیم و 11 گروه برای ثبت نام در این لیست قرار دارند
  • پروفایل وبلاگ: وبلاگ های عبور حیوانات

مشاغل در طول همه گیر مبارزه می کنند ، اما شکار غیرقانونی شکوفا می شود
دکتر. نیکول بنیامین فینک
موسس
حفاظت فراتر از مرزها
“برای بسیاری ، این زمان سختی و درد بوده است. مشاغل در انتظار سرنوشت نامشخص هستند. با این وجود ، کار کشتن حیوانات در معرض خطر همچنان بسیار پر سود است؛ 20 میلیارد دلار سالانه ، این یکی از پنج جنایت سودمند جهانی است. “
دکتر نیکول بنیانگذار و مدیر حفاظت از مرزها است. اهداف وی به دو صورت است: (1) استراتژی ها و تاکتیک های حفظ شکل ، و (2) ایجاد یک شبکه از کالج ها به منظور فراتر از اثربخشی حفاظت از منطقه ای فراتر از مرزهای سیاسی. تحقیقات نیکول به بحران جهانی شکارچی ، جنایات حیات وحش و پیوند بین تجارت غیرقانونی حیوانات وحشی و قاچاق انسان می پردازد. نیکول از تئوری بیزی و تئوری بازی استفاده کرد تا مدلهای ریاضی ایجاد کند که عدم اطمینان زیست محیطی را پیش بینی می کند. مدل های او برای درک روابط بین نیازهای حیات وحش و اهداف ذینفعان به منظور بهینه سازی تصمیم گیری در مورد حیات وحش در زمینه های پیچیده و واقعی در شرایطی که داده ها و منابع محدود وجود دارد ، استفاده می شود. نشریات وی به حداکثر رساندن تصمیم گیری آگاهانه در مورد گونه های در معرض انقراض و درگیری انسان و حیوانات وحشی می پردازد. به www.conservationbeyondb مرز.org مراجعه کنید.
وب سایت: www.conservationbeyondborders.org
مخاطب: میشل تنان نیکلسون، [email protected]

5 نکته برای سبک کردن بار احساسی شما در طول همه گیری و بازیابی
رابرت دلوئورنیس
“خلبان صلح” ، نویسنده ، جانباز جنگ خلیج فارس ، بنیانگذار
شهروند جهان برای جهان
“1) خود را یک پناهگاه بسازید. چه در دوران قرنطینه و چه در فرصت ها و عدم اطمینان های جدید حرکت کنید ، به یک محیط آرام ، تمیز ، صلح آمیز و عاری از درام احتیاج دارید که می توانید با خودتان وارد سیستم شوید ، پایه گذاری کنید ، و به یک پایه آرامش درونی برگردید. یک اتاق یا یک گره را پیدا کنید که بتوانید این کار را برای خودتان ایجاد کنید – مکانی که در آن می توانید سکوت پیدا کنید و نسبت به آنچه جهان برای شما باز است باز کنید و آن را برانداز نکنید. تمرکز خود را بر روی از بین بردن حواس پرتی ها و کاهش مقاومت خود در برابر باز بودن کنید. 2) تیم صحیح تجمع کنید. به نظر شما چند نفر از دوستان شما واقعاً از شما و اهداف زندگی خود حمایت می کنند؟ من قبلاً گروه بزرگی از دوستان را داشتم اما بسیاری از آنها به نظر می رسید برای اینکه انرژی خود را خشک کنم و مرا از بین ببرم ، در حالی که دیگر به سادگی بی طرف یا بی تفاوت به نظر می رسید.من بسیاری از این روابط را پشت سر گذاشتم تا جایی را برای افراد جدید که جذب می کردم جلب کنم که در تراز بهتری با من و نشاط تر بودند. همه خودمان را داریم با صدای ما در ذهن است که اظهار نظرهای منفی می کند و به ما می گوید که “باید” چه کاری انجام دهیم. به خودتان استراحت دهید. شما به تمام پشتیبانیهایی که می توانید بدست آورید ، و شامل این است که در هر فرصتی تشویق کننده خود باشید. این “عشق به خود” نامیده می شود و ممکن است مهمترین چیزی باشد که هر یک از ما در کره زمین به عنوان روحهایی که تجربه انسانی دارند ، یاد می گیرد. 4) یک مربی پیدا کنید. دشوار است که وقتی در سنگرها هستید ، وضعیت خودتان را ببینید. شما به شخصی احتیاج دارید که بسته به شرایط ، شما را راهنمایی کند و یا اطراف آنها را راهنمایی کند. این شخص چشم انداز شما را نخواهد داشت. بهترین شخصی را که می توانید پیدا کنید. ممکن است مقداری پول برای شما به همراه داشته باشد ، اما ارزشش را دارد و بارها و بارها آن را پرداخت خواهید کرد. 5) دنیای جدید را در آغوش بگیرید. دست به اقدام بزنید و زندگی جدیدی را که شهروندان جهان در حال حاضر ارائه می دهند ، آغوش خود بگیرید. این روش جهان برای تکان دادن چیزها و فرصت های جدید برای رشد ما است. برای این کار ، ما گاهی اوقات باید مقاومت چشمگیر خود (یا دیگران) را پشت سر بگذاریم. “
“خلبان صلح” رابرت دلوئورنیس یک گردشگر هواپیمایی ، نویسنده ، گوینده ، خلبان ، کارآفرین املاک و مستغلات ، انسان دوست و جانباز جنگ خلیج فارس است. او بنیانگذار جنبش صلح جهانی “شهروند جهان برای جهانیان” است تا بشریت را از طریق شگفتی پرواز و قدرت عمل شجاعانه به هم پیوند دهد. آخرین کتابهای وی شامل “خلبان صلح: تا انتهای زمین و فراتر از آن” (آینده سال 2021) و کتاب کودکان “هواپیمای کوچک که می توانست” است. در www.PoleToPoleFlight.com بیشتر بدانید.
کیت مطبوعات آنلاین: www.robertdelaurentis.onlinepresskit247.com
وب سایت: www.PoleToPoleFlight.com
مخاطب: جنیفر توماس، [email protected]

برنامه های کمک به کارمندان و سلامت روان
گرگ دلاپ
مدیر عامل
سازمان متخصصین کمک به کارمندان (EAPA)
وی گفت: “امروز بیش از هر زمان دیگر ، برنامه های کمک به کارکنان ، سنگ بنای تداوم تجارت است ، به ویژه که نیروهای کار با” عادی جدید “تنظیم می شوند. کارکنان پناهگاه در محل – باید در هر برنامه کاری مؤلفه های اصلی باشند – به همان اندازه برای خط اصلی شرکت و عملکرد روزانه آن به عنوان فناوری آن مهم است. “
DeLapp برای صحبت در مورد برنامه های کمک به کارمندان ، سلامت روان ، سلامت رفتاری ، سلامتی و تعادل کار و زندگی در دسترس است – به ویژه که این موضوعات مربوط به COVID-19 است.
وب سایت: www.eapassn.org
www.eapa.org
مخاطب رسانه ای: چارلز اپشتین، [email protected]

دادخواست حمل و نقل هوایی
رابرت A. کلیفورد
موسس و شریک ارشد
دفاتر حقوقی کلیفورد
“ادعاهای مربوط به حادثه حمل و نقل هوایی می تواند شامل قوانین و مقررات پیچیده ای باشد که ممکن است جبران خسارت را برای قربانیان دشوارتر کند. به عنوان مثال کنوانسیون مونترال ، یک سیستم مسئولیت دو جانبه را معرفی کرد که برای قربانیان تصادف مفید است. پس از تصویب کنوانسیون در در سال 1999 ، قربانیان حادثه حمل و نقل هوایی که در پروازهای بین المللی درگیر شده اند ، دیگر نباید برای جبران خسارت ناخواسته از هواپیما هوایی اثبات کنند ، در عوض ، ناوها به شدت خسارت دارند 100000 دلار. هدف این قانون کاهش زمان دادرسی قربانیان بود. ”
رابرت A. کلیفورد مشاور مشاور اصلی در دادگاه قضایی فدرال ایالات متحده است که مربوط به سقوط هواپیمای اتیوپی Airlines Flight 302’s Boeing 737 Max8 در هواپیما است 10 مارس 2019، که در اتیوپی. وی در حال حاضر بیش از 67 نفر را در سراسر جهان در رابطه با این واقعه نمایندگی می کند. کلیفورد نماینده مصدومان یا کشته شده ها در هر سقوط هواپیمایی اصلی تجاری در ایالات متحده در سه دهه گذشته است. او بنیانگذار و شریک در دفاتر حقوقی کلیفورد ، یک شرکت حقوقی جراحت شخصی در سال است که برنده جایزه می شود شیکاگو، ایالت ایلینویز و شرکت وی در سال 2020 توسط شرکت ALM و وکلای دادگستری ملی به عنوان موسسه حقوقی هواپیمایی سال در سال 2020 معرفی شد. شرکت او نماینده قربانیان حوادث هواپیما در سراسر جهان است. بنگاه وی برای مدیریت دادخواستهای پیچیده ناشی از حوادث هوایی تجاری و خصوصی از اعتبار ویژه ای برخوردار است. او در بازیگری حضور داشت مارس 2020 شماره مجله شیکاگو ، “مردی که در مورد بوئینگ تلاش می کند؟”
وب سایت: www.cliffordlaw.com
مخاطب رسانه ای: راشل بیکر، [email protected]

چگونه و چرا بیماری همه گیر COVID-19 بر آموزش عالی تأثیر می گذارد
رفعت زینی
دانشمند پژوهش علوم اجتماعی و مطالعات سیاسی
موسسه پلی تکنیک وورسستر (WPI)
“کالج ها و دانشگاه ها در سراسر کشور با تهدید به تعطیل شدن برای برجام روبرو هستند ، یا در پایان با هم ادغام می شوند تا برای اقامت در یک نهاد دیگر ادغام شوند. دلایل مشترک عدم اجبار موسسات به این سمتها شامل موارد داخلی و داخلی سازمانی و اقتصادی است مانند عدم توانایی آنها در ادامه کار. رشد ، مدیریت ضعیف توسط تصمیم گیرندگان و اصطکاک بین دانشکده و مدیریت در حالی که تصمیمات نهادی اتخاذ می شود COVID-19 این مسائل را تشدید می کند ، از جمله منع رشد کافی دانشکده ها ، ارائه پشتیبانی به دانشکده ، کارمندان و مدیریت و افزایش بدهی با توجه به تعهدات مربوط به سرمایه گذاری در پروژه های ساخت و ساز تسهیلات.در حالی که رفع سریع این مشکلات وجود ندارد ، اما روشهای مثبتی وجود دارد که دانشکده ها می توانند ساختار داخلی و اقتصادی خود را ماساژ دهند و خطر بسته شدن یا ادغام مانند کاهش سرعت رشد را به حداقل برسانند. کاهش میزان دانش آموزان پذیرفته شده ؛ تشویق تبادل مساوی بین ایده ها بین چهره حکمرانی و اداره در هنگام تصمیم گیری؛ و تحمل روزافزون برای مخالفتهای سازمانی در بین دانشکده ها و مدیریت در هنگام تصمیمات مؤثر مؤثر. همگام شدن با این اوقات سخت اقتصادی و فراهم آوردن حمایت از جامعه دانشگاه می تواند به افزایش شانس مؤسسه برای آینده قوی کمک کند. “
زینی می تواند در مورد چگونگی و چرا بیماری همه گیر COVID-19 بر آموزش عالی تأثیر بگذارد ، به ویژه: رشد دانشکده ها. فشار در تصمیم گیری های یک جانبه اداری و اصطکاک بین دانشکده و مدیریت در مورد نحوه اداره یک موسسه. تلاش برای حمایت از اساتید ، کارمندان و اداره؛ و افزایش بدهی به دلیل تعهدات مربوط به سرمایه گذاری در پروژه های ساخت و ساز تسهیلات.
Zaini در فصلنامه ارتباطات مدیریتی ، Dynamics Dissent Organisation در دانشگاه ها منتشر شده است: شبیه سازی ها با یک مدل دینامیک سیستم و Dissamics Dissentics سازمانی: یک چارچوب مفهومی. زینی عضو انجمن دینامیک سیستم و آکادمی مدیریت است.
وب سایت: www.wpi.edu
مخاطب رسانه ای: جسیکا مسیور، [email protected]

بحران عرضه گوشت COVID-19 و محوری در توزیع پایدار گوشت
آریان داگوین
مدیر عامل و موسس
D’Artagnan
www.dartagnan.com
کلیین کرتیس، [email protected]
وی ادامه داد: “زمانهایی مانند اینها ، ارتباط متقابل ما را نشان می دهد – بدون رستوران ها ، دستگاه های نظارتی مانند ما باید خودمان را دوباره زنده کنیم تا زنده بمانیم. بدون کارگران ، کشاورزان و پردازنده ها نمی توانند زنده بمانند. بدون کشاورزان ، هیچ کس نمی تواند زنده بماند. به همین دلیل به عنوان یک صنعت ، ما باید جمع شویم و حمایت کنیم. یکدیگر را حفظ کرده و از زنجیره تأمین محافظت می کنیم – با انجام این کار ، من اعتقاد دارم که ما حتی قوی تر از گذشته بر می گردیم. ”
آریان می تواند در مورد تأثیر و پیامدهای خاموشی کارخانه های فرآوری گوشت موقتی روی گوشت کالاها و همچنین آنچه از طرف وی به عنوان یک کارگر کوچکتر مشاهده می شود صحبت کند که متعهد به دامنه آزاد ، تولید طبیعی و شیوه های کشاورزی پایدار و انسانی است. به مدت 35 سال ، آریان با شبکه ای از کشاورزان مستقل ، دامداران و مراکز فرآوری شده همکاری نزدیکی داشته است تا اطمینان حاصل کند که غذای جمع شده در میزهای آمریکایی آورده شده است. در هفته های اخیر ، آرین مدل تجاری خود را از فروش رستوران ها – که پیش از این همه گیری 75 درصد مشاغل را تشکیل می داد – محوریت داد تا 500 درصد سنبله تقاضا از خرده فروشی و تجارت الکترونیکی را برطرف کند. از راه های مختلفی که وی برای انطباق داشته است: – اعمال زیرساخت های تحویل رستوران ها و کامیون ها برای ارائه خدمات تحویل رایگان محلی به شمال شرقی – معرفی طیف وسیعی از محصولات و برش های آشپزی خانگی جدید و برش در سکوی تجارت الکترونیکی – ایجاد صندوق امداد با همکاری با کمک Farm Farm برای کمک به کشاورزان کوچک در نیاز – 44،000 پوند گوشت برای حمایت از تلاش های رفع گرسنگی در سال اهدا کرد نیوجرسی
وی دریافت کننده جایزه Lifetime Achievement از انجمن تخصصی مواد غذایی و مجله Bon Appetit است. وی توسط جی بییز به عنوان بهترین 50 زن در تجارت ، یکی از “خلاق ترین افراد در تجارت سال 2014” توسط کمپانی فاست ، “چه کسی از مواد غذایی و نوشیدنی در آمریکا” توسط بنیاد جیمز ریش نامگذاری شده است. وی عضو هیئت مدیره اتاق بازرگانی فرانسه و آمریکا و عضو هیئت مدیره مواد غذایی شهرستان کمیته جوایز جیمز ریش بوده است. او به زبان فرانسه مسلط است.

****************

مشاغل رسانه ای:

در زیر پیوندهایی به لیست های شغلی کارمندان و نویسندگان مستقل ، ویراستاران و تولید کنندگان قرار دارد. شما می توانید این و لیست های شغلی بیشتری را در صفحه شغلی ما مشاهده کنید: https://www.cisionjobs.com/jobs/united-states/

*****************

اخبار و منابع دیگر:

در زیر پیوندهایی به اخبار و منابع دیگر وجود دارد که فکر می کنیم ممکن است مفید باشد. اگر موردی دارید ، فکر می کنید گزارشگران دیگری نیز علاقه مند هستند و دوست دارند ما در هشدار آینده قرار بگیریم ، لطفاً خطی را در ما بفرستید. [email protected]

  • اسکریپت برای نویسندگان: چرا بپیوندید ، چگونه می توانید از آن استفاده کنید ، و 11 گروه برای ورود به سیستم. با توجه به اینکه بسیاری از ما اکنون از راه دور کار می کنیم ، سیستم عامل هایی مانند Slack به ابزارهایی با ارزش تر تبدیل شده اند. به خصوص برای روزنامه نگاران و مترجمان آزاد ، Slack می تواند روشی مؤثر برای گفتگو در مورد وضعیت فعلی با همسالان خود ، گرفتن بازخورد در مورد پیش نویس ، درخواست مشاوره در مورد نحوه گزارش COVID-19 و موارد دیگر باشد. اجتماعاتی که ما در سال 2016 و 2018 به رسمیت شناختیم هنوز هم مواردی هستند که باید آنها را بررسی کنید ، اما ما چند مورد دیگر داریم که باید در رادار شما باشند. https://prn.to/3dKb4LO.
  • پروفایل های بلاگ: بلاگ های متقابل حیوانات. هر هفته وبلاگ هایی را که دنبال می کنیم برجسته می کنیم. این هفته همه چیز در مورد خیاطی است: https://prn.to/2WxEtmS.

****************

PROFNET یک سرویس انحصاری PR Newswire است.

برای تماس با ProfNet: [email protected] یا 800-776-3638 ، ext. 1

منبع: ProfNet

SOURCE ProfNet

لینک های مربوطه

http://www.profnet.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.