رفتن به نوشته‌ها

MoveCU رکورد وام خودکار وام برای اتحادیه اعتباری مستقر در مریلند را شکست

سانتا باربارا ، کالیفرنیا.، 15 مه 2020 / PRNewswire / – MoveCU Inc. ، یک اتحادیه اعتباری fintech ، اعلام کرد که 330 تصویب وام خودکار مستقیم برای MarketUSA FCU ، A ایجاد کرده است مریلنداتحادیه اعتباری مستقر در 45 روز اول مشارکت آنها.

در نتیجه ، MarketUSA به مبلغ ماه شروع رکورد برای هر دو وام جدید و استفاده شده در خودرو رسید ژانویه سال 2020. این جفت شدن ، پیشنهادات خود را در بازپرداخت وام خودکار ، وامهای شخصی و کارتهای اعتباری گسترش داده است.

“MoveCU منشأ وام خودروی ما را به رکورد جدیدی رسانده است.” گرگوری ادواردزمدیر وام بازاریابی ایالات متحده آمریکا FCU “تیم در MoveCU چشم انداز خوبی برای صنعت اتحادیه اعتباری دارد. ما مشتاق هستیم که با پشتیبانی آنها وارد دسته بندی محصولات جدید شویم.”

تا به امروز ، MoveCU با بزرگترین سیستم های تأمین وام در کشور ادغام شده است ، که به اتحادیه های اعتباری دسترسی بی سیم به سکوی خود می دهد. این کانال وام مستقیم ، مصرف کنندگان را توانمند می کند و توزیع و آگاهی را برای مشتریان اتحادیه اعتباری با همکار خود افزایش می دهد.

گفت: “نرم افزار ما مدولار و بسیار مقیاس پذیر است.” کوین داوسونمدیر ارشد فناوری و بنیانگذار MoveCU. “این به ما اجازه می دهد تا با به کار بستن بستری مناسب برای مصرف کننده و اتحادیه اعتباری ، توزیع اتحادیه اعتباری را ارتقاء دهیم.”

برای به دست آوردن این کشش ، MoveCU موارد زیر را اجرا کرده است:

  • یکپارچه با تمام سیستم های اصلی منشأ وام
  • با انجمن اتحادیه اعتباری اعتباری MD |
  • مجتمع شده با Experian ، TransUnion و Equifax

درباره MoveCU: بر اساس سانتا باربارا، کالیفرنیا ، MoveCU ، Inc اولین بازار اتحادیه اعتباری کشور است. تاسیس در ژانویه 2016، شرکت fintech نرم افزار و خدمات توسعه کسب و کار را ارائه می دهد که اتحادیه های اعتباری را با اعضای جدید متصل می کند. این پلتفرم به مصرف کنندگان کمک می کند تا با استفاده از جدیدترین فناوری ها ، محصولات اقتصادی با بهترین قیمت را پیدا کنند.

درباره بازار ایالات متحده آمریکا FCU: بازار ایالات متحده آمریکا اتحادیه اعتباری فدرال در سال 1953 تأسیس و در آن واقع شده است ایالت واشنگتن. در ابتدا با عنوان اتحادیه اعتباری فدرال فروشگاه های مواد غذایی غول پیکر تاسیس شد ، این نام در سال تغییر یافت ژانویه 1958 به اتحادیه اعتباری فدرال مواد غذایی غول پیکر. نام دوباره در دسامبر 2000 به آهولد ایالات متحده آمریکا اتحادیه اعتباری فدرال برای منعکس کردن توانایی اتحادیه اعتباری در خدمت همکاران ، بازنشستگان و اعضای خانواده آهولد ایالات متحده آمریکا و شرکتهای تابعه آن در ژوئیه 2004 ، با توجه به عضویت متنوع ما ، Ahold ایالات متحده آمریکا اتحادیه اعتباری فدرال به بازار تبدیل شد ایالات متحده آمریکا اتحادیه اعتباری فدرال.

تماس با رسانه:
کوین داوسون
تلفن: 805.704.0831
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE MoveCU

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.