رفتن به نوشته‌ها

چین Unicom ، NetDragon و دو مؤسس Research اصلی تحقیق ملی سرمایه گذاری مشترک را اعلام کردند

هنگ کنگ، 15 مه 2020 / PRNewswire / – NetDragon Websoft Holdings Limited (“NetDragon” یا “شرکت” ، کد سهام سهام هنگ کنگ: 777) ، یک رهبر جهانی در ساخت جوامع اینترنتی ، خوشحال است اعلام کند که NetDragon ، China United Communications Network Limited (“چین Unicom “) و مرکز تحقیقات ملی مهندسی برای یادگیری الکترونیکی و آزمایشگاه مهندسی ملی برای داده های بزرگ آموزشی به توافق نامه همکاری استراتژیک برای ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک آموزش هوشمند رسیده اند – شرکت فناوری آموزشی هوشمند آموزش یونس محدود (“یونگی هوشمنداین سرمایه گذاری مشترک مزیت های همه طرفین را در بر خواهد گرفت و مسئولیت ساخت نوآوری و توسعه محصول را بر عهده خواهد داشت. هدف آن تهیه محصولات و خدمات اطلاع رسانی آموزشی برای کاربران G-end ، B-end و C-end در سراسر کشور است. بدین ترتیب ، تقویت اطلاعات آموزش و پرورش 2.0 و دستیابی به نوسازی آموزش.

یونگی هوشمند یک شرکت فن آوری اینترنتی با مالکیت مختلط است که در زمینه تجارت هوشمند تحت آموزش چین Unicom تخصص دارد. این سرمایه گذاری مشترک بر صنعت آموزش و پرورش خواهد بود ، که مبتنی بر قابلیت های ارتباطی و نوآوری چین Unicom در 5G ، داده های بزرگ ، محاسبات ابری ، اینترنت اشیاء و blockchain ، هوش مصنوعی NetDragon ، VR / AR ، سیستم عامل های سه بعدی ، نرم افزارهای مربوط به اطلاع رسانی آموزشی و قابلیت های سخت افزاری ، و همچنین عمل اطلاع رسانی آموزش توسط مرکز تحقیقات ملی مهندسی برای یادگیری الکترونیکی و آزمایشگاه مهندسی ملی برای داده های بزرگ آموزشی. این شرکت محصولات و خدمات راه حل را برای موارد استفاده واقعی به مشتریان هدف و همچنین اکوسیستم برای صنعت ارائه می دهد. به طور خاص ، سرمایه گذاری مشترک از طریق خودسازی یا مشارکت هایی مانند سکوهای مدیریت منطقه ای آموزش و پرورش و کلاس های ابر ، محصولات آموزشی و خدمات مرتبط را ارائه می دهد ، به ساخت “منطقه نمایشی آموزش هوشمند” و ایجاد مدلهای تجاری پایدار ، با هدف کمک می کند. شرکت پیشرو در زمینه اطلاع رسانی آموزش است.

معاون رئیس جمهور ارشد چین Unicom ، لیانگ Baojun گفت ، “یونگی هوشمند دستاورد مهم دیگر تحول دیجیتالی جامع چین Unicom است. این یک شرکت فن آوری اینترنتی با مالکیت مختلط است که به طور مشترک توسط چین Unicom و شرکای آن تحت همکاری استراتژیک در زمینه آموزش هوشمند ساخته شده است. یونگی هوشمند متکی بر منابع China Unicom در زمینه هایی از جمله 5G ، محاسبات ابری ، داده های بزرگ ، اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی ، همراه با اقتدار و قابلیت های تحقیق علمی دو موسسه تحقیقاتی ملی خواهد بود و از قدرت و نفوذ برند NetDragon بهره خواهد برد. در زمینه آموزش هوشمند ، ارائه محصولات ، خدمات و راه حلهای جامع در اختیار مشتریان در کل زنجیره ارزشیابی کامل اطلاعات آموزشی “.

بنیانگذار و رئیس لیو دجیان NetDragon اظهار داشت: NetDragon همواره متعهد بوده است تا بهترین فناوری های آموزشی را در اختیار مشتریان قرار دهد .با ظهور عصر 5G ، انتظار داریم این همکاری با دستیابی به پیشرفت های جدید با توجه به نوآوری و تحقیق و توسعه محصولات اطلاع رسانی آموزشی و خدمات.” وی ادامه داد: چین Unicom نه تنها دارای مزایای کانال واضحی است که می تواند در مقیاس وسیع به مشتریان G-end ، B-end و C-end برسد ، بلکه فناوری اینترنت آن نیز در سطح برش است و کشور دارای سکوی محاسبات ابری است. ، بستر بزرگ داده و اینترنت اشیاء پلت فرم ، در حالی که دو مؤسسه مهم تحقیق ملی از مزیت های معتبر در تحقیق و توسعه انفورماتیک آموزشی ، آموزش پرسنل و اکتشاف و عمل برخوردار هستند. این همکاری در بین دستان قوی در زمینه آموزش ، پیشرفت هایی را در زمینه نوآوری و توسعه محصولات و خدمات اطلاع رسانی آموزشی ایجاد می کند. “

مرکز تحقیقات ملی مهندسی برای یادگیری الکترونیکی و آزمایشگاه مهندسی ملی برای معاون اجرایی آموزشی Big Data دکتر لیو سانیا گفت، “کشور همیشه به انفورماتیک کردن آموزش اهمیت زیادی داده است. مرکز تحقیقات ملی مهندسی برای یادگیری الکترونیکی و آزمایشگاه مهندسی ملی برای داده های بزرگ آموزشی از همکاری با دو شرکت با فناوری های برتر در چین Unicom و NetDragon ، و مشتاقانه منتظر توانایی سرمایه گذاری مشترک در بالا بردن اطلاعات مربوط به آموزش و پرورش از مفهوم تا تمرین به سطح بالاتر هستیم. “

در سالهای اخیر ، اطلاع رسانی آموزش و پرورش مورد توجه بسیاری در سراسر کشور قرار گرفته است. مقامات گفتند این که “ساختن یک کشور آموزش قوی ، ساختاری اساسی برای جوان سازی بزرگ ملت چین است ، و آموزش باید در اولویت قرار گیرد.” ، وزارت آموزش و پرورش “برنامه اقدام برای اطلاع رسانی آموزش 2.0” را در سال 2018 منتشر کرد ، و پیشنهاد می کند “عمیق تر شود” ادغام فن آوری اطلاعات و فناوری هوشمند در فرایند کامل آموزش ، ضمن تقویت آموزش پیشرفته ، بهینه سازی مدیریت و بهبود عملکرد. “

دفتر مرکزی تأسیس مشترک تأسیس شده در آن واقع خواهد شد ووهان. ووهان یک شهر آزمایشی با کاربردهای گسترده از منابع آموزش ملی و بسترهای خدمات عمومی ، مبتنی بر ساخت “سه لینک و دو بستر” و هدف از ارتقاء برابری آموزش و ارتقاء کیفیت آموزش است که برای ساخت و ساز مفید است “منطقه نمایش تظاهرات آموزش هوشمند” ملی.

– پایان –

درباره ارتباطات شبکه متحد چین محدود

شرکت گروه ارتباطات شبکه متحده چین ، آموزشی ویبولیتین (“چین Unicom”) رسماً در این شرکت تأسیس شد 6 ژانویه 2009 بر اساس ادغام سابق چین Netcom و سابق چین Unicom. این شرکت در 31 استان (مناطق خودمختار و شهرداری) در سراسر چین و بسیاری از کشورها و مناطق در سراسر جهان دارای شرکت های تابعه است. این شرکت دارای یک شبکه ارتباطی مدرن با پوشش سراسر کشور و دسترسی جهانی و خدمات گسترده ای از جمله خدمات ارتباطی ثابت ، خدمات ارتباطات سیار ، خدمات ارتباطات داخلی و بین المللی ، خدمات ارتباطی داده ، خدمات دسترسی به شبکه ، خدمات با ارزش افزوده از راه دور ، و ادغام سیستم مربوط به خدمات اطلاعات و ارتباطات.

China Unicom تنها اپراتور مخابراتی چین است که در بورس اوراق بهادار ذکر شده است نیویورک، هنگ کنگو شانگهای و تنها شرکت دولتی متعلق به دولت (SOE) که اصلاحات در مالکیت مختلط گروهی را در بین کلیه شرکتهای آمریکایی مرکزی آزمایشی اجرا می کند.

درباره مرکز ملی مهندسی آموزش الکترونیکی

مرکز ملی تحقیقات مهندسی برای یادگیری الکترونیکی (NERCEL) توسط دانشگاه عادی چین مرکزی (CCNU) ساخته و پشتیبانی می شود. در سال 2009 ، توسط وزارت علوم و فناوری تصویب شد جمهوری خلق چین (MOST) ، در سال 2013 پذیرش MOST را با تمایز تصویب کرد و تنها پایگاه تحقیقاتی در سطح ملی چین در زمینه اطلاع رسانی آموزشی شد.

NERCEL با محور نوآوری های اصیل تکنولوژیکی و یکپارچه ، خدمت به اطلاع رسانی و نوسازی سیستم آموزشی چین ، ترویج استانداردسازی فناوری اطلاعات و محصولات آموزشی و همچنین افزایش قابلیت نوآوری در فن آوری ، دستاوردهای تحقیق علمی و همچنین میزان تحول صنعتی سازی است. در زمینه اطلاع رسانی آموزشی.

درباره آزمایشگاه مهندسی ملی برای داده های بزرگ آموزشی

آزمایشگاه مهندسی ملی برای داده های بزرگ آموزشی اولین آزمایشگاه ملی مهندسی چین برای صنعت آموزش است ، متخصص در تحقیقات داده های بزرگ آموزشی و نوآوری برنامه. که در ژانویه 2017، کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی “اطلاعیه دفتر كمیسیون ملی توسعه و اصلاحات در مورد تشكیل آزمایشگاه مهندسی ملی داده های بزرگ آموزشی” را صادر كرد ، كه به طور رسمی دانشگاه عادی چین مرکزی را به تصویب رساند كه واحد پیشرو و خواهد بود. مشترکاً با واحدهای ذیربط ساخته می شوند.

درباره NetDragon Websoft Holdings Limited

NetDragon Websoft Holdings Limited (HKSE: 0777) یک رهبر جهانی در ایجاد جوامع اینترنتی با سابقه طولانی در زمینه توسعه و مقیاس گذاری چندین سیستم عامل اینترنتی و تلفن همراه است که صدها میلیون کاربر را تحت تأثیر قرار داده است. این موارد شامل پورتال بازی های آنلاین شماره یک چین ، 17173.com و تأثیرگذارترین پلتفرم فروشگاه برنامه تلفن های هوشمند چین ، 91 Wireless است که برای بادیو برای 1.9 میلیارد دلار آمریکا در سال 2013 به عنوان بزرگترین معامله اینترنتی M&A در اینترنت چین.

NetDragon که در سال 1999 تأسیس شد یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین توسعه دهندگان بازی های آنلاین در است چین با سابقه عناوین بازی موفق از جمله Eudemons آنلاین ، Heroes Evolution و Conquer Online. در سالهای اخیر ، NetDragon همچنین شروع به مقیاس گذاری مشاغل آموزش آنلاین خود بر پشت چشم انداز مدیریت کرده تا بزرگترین جامعه جهانی یادگیری آنلاین و ایجاد “کلاس آینده” را به هر مدرسه ای در سراسر جهان برساند. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت www.netdragon.com مراجعه کنید.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذار با ما تماس بگیرید:
NetDragon Websoft Holdings Limited
اماس. مگی ژو
مدیر ارشد روابط سرمایه گذار
تلفن: +852 2850 7266 / +86 591 8390 2825
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: ir.netdragon.com

SOURCE NetDragon Websoft Holdings Limited

لینک های مربوطه

http://www.netdragon.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.