رفتن به نوشته‌ها

منطقه دبیرستان اتحادیه سن دیگیو

ENCINITAS ، کالیفرنیا.، 14 مه 2020 / PRNewswire / – اگرچه هیچ تأییدی مبنی بر به دست آوردن اطلاعات شخصی بدون مجوز تأیید نشده است ، منطقه دبیرستان اتحادیه سن دیگیوتو (“SDUHSD”) امروز اعلام کرد که این اقدام را انجام داده است پس از آگاهی از یک حادثه که در آن شخص ثالث ناشناسی دسترسی پیدا کرد. به حسابهای ایمیل کارمند خاص SDUHSD از احتیاط فراوان ، این رویداد را به افراد آسیب دیده و همچنین تنظیم كنندگان خاص اعلام می كند.

چی شد؟ SDUHSD از فعالیت غیرمعمول مربوط به حساب های ایمیل کارمندان خاص آگاه شد. SDUHSD بلافاصله با کمک کارشناسان پزشکی قانونی تحقیق کرد تا ماهیت و دامنه فعالیت را مشخص کند. SDUHSD از دسترسی غیرمجاز به حساب های ایمیل کارمندان خاص مطلع شد. دسترسی غیرمجاز بین 1 ژوئیه 2019 به 17 ژوئیه 2019. SDUHSD برای شناسایی اطلاعات شخصی موجود در حساب های ایمیل تأثیر پذیرفته ، فرایندی طولانی و پر تلاش انجام داد. از آنجا که SDUHSD افراد تحت تأثیر این رویداد را تأیید کرد ، SDUHSD تلاش کرده است تا در صورت امکان آدرس های پستی را برای افراد آسیب دیده بدست آورد. در حالی که تحقیقات نتوانست دامنه اطلاعاتی را که در واقع در حساب های ایمیل تحت تأثیر قرار گرفته است ، تعیین کند ، SDUHSD به فراوانی از احتیاط به افراد مبتلا به احتمال زیاد آسیب می رساند.

چه اطلاعاتی درج شد؟ در حالی که SDUHSD نتوانست تأیید کند که آیا اطلاعات غیرمجاز از طریق شخص غیرمجاز به آن دسترسی یافته یا به دست آمده است ، تحقیقات تأیید کردند که انواع اطلاعات زیر در حساب های ایمیل تحت تأثیر قرار گرفته است: نام ، آدرس ، شماره تأمین اجتماعی ، گواهینامه رانندگی / شماره شناسایی دولت ، گذرنامه شماره ، شماره حساب مالی ، اطلاعات تشخیص ، اطلاعات پزشکی ، اطلاعات بیمه درمانی و نام کاربری / رمز ورود / ورود به حساب.

ما داریم چکار می کنیم. SDUHSD این واقعه و امنیت اطلاعات شخصی را در مراقبت از آنها بسیار جدی می گیرد. SDUHSD اقدامات امنیتی برای محافظت از داده های مربوط به سیستم های خود دارد و آنها همچنان به ارزیابی و به روزرسانی اقدامات امنیتی و آموزش به کارمندان خود می پردازند تا از حریم شخصی و امنیت اطلاعات در مراقبت از آنها محافظت کنند. به عنوان یک احتیاط اضافی ، SDUHSD به افراد آسیب دیده امکان دسترسی به نظارت بر اعتبار و خدمات حفاظت از هویت را بدون هیچ هزینه ای ارائه می دهد. از آنجا که SDUHSD اطلاعات تماس کافی برای برخی از افرادی که اطلاعات آنها ممکن است در حساب های ایمیل آسیب دیده درج شود وجود ندارد ، از طریق اطلاعیه ای که برای برخی رسانه های دولتی ایالتی منتشر می شود ، به افراد مبتلا به پتانسیل آسیب دیده اطلاع می دهد. SDUHSD در حال ارسال نامه های اعلامیه برای افرادی است که اطلاعات آدرس پستی آنها را تأیید کرده است. SDUHSD ، طبق قانون ، به مقامات نظارتی نیز اطلاع می دهد.

برای اطلاعات بیشتر. افرادی که ممکن است در مورد این حادثه سؤال داشته باشند ، می توانند با شماره تلفن 1-844-963-2715 از دوشنبه تا جمعه از طریق تماس با مرکز تماس با ما تماس بگیرند. 8:00 صبح تا 5:30 بعد از ظهر. سی تی اسکن، یا به وب سایت SDUHSD به آدرس sduhsd.net مراجعه کنید.

آنچه شما می توانید انجام دهید. SDUHSD افراد را تشویق می کند تا در برابر حوادث سرقت هویت و کلاهبرداری هوشیار باشند ، اظهارات حساب خود را بررسی کنند و گزارش های اعتباری خود را برای فعالیت مشکوک نظارت کنند. طبق قانون ایالات متحده ، اشخاص حق دارند كه هر سال از هر یك از سه دفتر مهم گزارش دهی اعتبار ، یك گزارش اعتباری رایگان دریافت كنند. برای سفارش گزارش اعتباری رایگان ، بازدید کنید www.annualcreditreport.com یا تماس بگیرید ، بدون تلفن ، 1-877-322-8228. افراد همچنین ممکن است برای درخواست یک نسخه رایگان از گزارش اعتباری خود ، مستقیماً با سه دفاتر اعتباری اصلی تماس بگیرند.

اشخاص حق دارند روی گزارش اعتباری خود “یخ امنیتی” بگذارند ، که باعث می شود یک آژانس گزارش دهی مصرف کننده از انتشار اطلاعات در گزارش اعتبار خود بدون مجوز صریح شخصی جلوگیری کند. یخ زدایی امنیتی به منظور جلوگیری از تأیید اعتبار ، وام و خدمات به نام شخصی و بدون رضایت آنها طراحی شده است. با این حال ، افراد باید آگاه باشند که استفاده از یخ امنیتی برای کنترل بیشتر افرادی که به اطلاعات شخصی و مالی در گزارش اعتباری خود دسترسی پیدا می کنند ، ممکن است تأخیر ، مداخله و یا ممنوعیت به موقع هر درخواست یا برنامه بعدی درخواست شده در رابطه با وام جدید ، اعتبار ، وام مسکن یا هر حساب دیگری که شامل اعتبار است. مطابق قانون فدرال ، افراد نمی توانند اتهام را برای قرار دادن یا بلند کردن یخ امنیتی در گزارش اعتباری خود داشته باشند. اگر افراد مایل به ایجاد یخ امنیتی هستند ، لطفا با آژانس های عمده گزارش دهی مصرف کننده ذکر شده در زیر تماس بگیرید:

برای درخواست یخ امنیتی ، افراد باید اطلاعات زیر را ارائه دهند:

  1. نام کامل شما (از جمله میانه اولیه و همچنین جونیور ، سری ، دوم ، سوم و غیره)؛
  2. شماره تأمین اجتماعی؛
  3. تاریخ تولد؛
  4. اگر در پنج (5) سال گذشته نقل مکان کرده اید ، آدرسهایی را که در طی پنج سال گذشته در آن زندگی کرده اید ، تهیه کنید.
  5. اثبات آدرس فعلی ، مانند قبض ابزار فعلی یا قبض تلفن؛
  6. فتوکپی قابل خواندن از کارت شناسایی دولت (گواهینامه رانندگی دولت یا کارت شناسایی ، شناسایی نظامی ، و غیره).
  7. اگر قربانی سرقت هویت هستید ، یک نسخه از گزارش پلیس ، گزارش تحقیق یا شکایت را به یک آژانس اجرای قانون در رابطه با سرقت هویت وارد کنید.

به عنوان یک جایگزین برای یخ زدایی امنیتی ، افراد حق دارند بدون هزینه‌ای یک “هشدار کلاهبرداری” اولیه یا گسترده را در پرونده خود قرار دهند. هشدار اولیه کلاهبرداری یک هشدار 1 ساله است که در پرونده اعتبار مصرف کننده قرار می گیرد. با مشاهده نمایشگر هشدار کلاهبرداری در پرونده اعتبار مصرف کننده ، یک کسب و کار موظف است قبل از تمدید اعتبار جدید ، نسبت به تأیید هویت مصرف کننده اقدام کند. اگر فردی قربانی سرقت هویت شود ، آنها حق اخطار تقلب را دارند که هشدار کلاهبرداری است که هفت سال به طول انجامید. اگر افراد مایل به اخطار تقلب هستند ، لطفا با هر یک از آژانس های ذکر شده در زیر تماس بگیرید:

افراد می توانند با تماس با آژانس های گزارش دهی مصرف کننده ، کمیسیون تجارت فدرال یا دادستان کل کشور ، خود را در مورد سرقت هویت ، هشدارهای مربوط به کلاهبرداری ، یخ های امنیتی و مراحلی که می توانند برای محافظت از خود بردارند ، آموزش دهند. به کمیسیون تجارت فدرال می توان در: 600 خیابان پنسیلوانیا NW ، ایالت واشنگتن 20580 ، www.identitytheft.gov، 1-877-ID-THEFT (1-877-438-4338)؛ TTY: 1-866-653-4261. کمیسیون تجارت فدرال همچنین کسانی را که متوجه می شوند از اطلاعات آنها سوء استفاده کرده اند برای شکایت با آنها سوء استفاده کردند. افراد می توانند با استفاده از اطلاعات تماس ذکر شده در بالا ، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه طرح چنین شکایتی کسب کنند. در صورت تجربه سرقت هویت یا کلاهبرداری ، افراد حق دارند گزارش پلیس دهند. لطفاً توجه داشته باشید که برای تشکیل گزارشی از اجرای قانون برای سرقت هویت ، افراد احتمالاً باید مدرکی را مبنی بر قربانی بودن ارائه دهند. موارد سرقت هویت شناخته شده یا مشکوک نیز باید به نیروی انتظامی و دادستان کل افراد گزارش شود. این اخطار با اجرای قانون به تعویق نیامده است.

منبع منطقه دبیرستان اتحادیه San Dieguito

لینک های مربوطه

http://sduhsd.net

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.