رفتن به نوشته‌ها

گزارش واقعیت های خلاق نتایج سه ماهه اول سال 2020

لوئیزویل ، کی، 14 مه 2020 / PRNewswire / – واقعیت های خلاق ، شرکت (“واقعیت های خلاق” ، “CRI” یا “شرکت”) (NASDAQ: CREX، CREXW) ، ارائه دهنده پیشرو راه حل های بازاریابی دیجیتال ، نتایج مالی خود را برای سه ماهه اول اعلام کرد پایان یافت 31 مارس 2020.

ریک میلزمدیر ارشد اجرایی اظهار داشت: واقعیت های خلاقانه با شتاب عظیمی وارد سال 2020 شد. از آنجا که همه گیر COVID-19 اختلال و بی ثباتی بی سابقه ای را در بازار به همراه داشت ، نتایج ما به شدت تحت تأثیر قرار گرفت ، مهمترین آنها از طریق کاهش درآمدی که پیش بینی می شد و قبلاً برنامه ریزی های گسترده ای انجام می شد – مقیاس هزینه های سرمایه در کل مشتری ما به حالت تعلیق در آمد ، به تأخیر افتاد تا دوره های بعدی یا به طور نامحدود در انتظار قرار بگیرد .همانطور که با عدم قطعیت بحران جهانی سازگار شدیم ، اولین و مهمترین مسئولیت ما اطمینان از ایمنی کارمندان و جامعه ما بوده است. تمرکز خود را با اقدامات قاطع انجام شده توسط تیم مدیریتی ما در این دوره کمک می کند تا آینده ای نیرومند را برای CRI حفظ کنیم زیرا ما منتظر یک وضعیت عادی جدید هستیم. “

بروزرسانی COVID-19

اقدامات واقعیت های خلاق برای حمایت از مشاغل خود در طول همه گیری COVID-19 موارد زیر را شامل می شود:

 • عملیات تجاری – در پاسخ به شیوع COVID-19 و راهنمایی مقامات دولتی و بهداشت عمومی ، واقعیت های خلاق تمام امکانات خود را بسته و تمام کارمندان CRI در حال حاضر از خانه کار می کنند و به حمایت از تجارت ادامه می دهند.
 • زنجیره تامین – تا به امروز ، CRI فقط اختلالات محدود در زنجیره تامین مربوط به COVID-19 را تجربه کرده است و توانسته است نیازهای مشتریان خود را برطرف کند. محدودیت هایی که تاکنون تجربه شده است در درجه اول مربوط به تهیه نمایشگرهای LED تولید شده در آن است چین. با توجه به محصول Mirror Thermal که اخیراً به بازار عرضه شده است ، ما محدودیت هایی در میزان روزانه صادرات شریک تولید کننده ما در آن را تجربه کرده ایم چین؛ با این حال ، این هنوز بر توانایی ما در تأمین نیاز مشتری تأثیر نگذاشته است. در تجربه ما ، محدودیت های صادرات طی چند هفته گذشته از بین رفته است و امیدواریم چنین محدودیت هایی بر توانایی ما در تأمین نیاز مشتری از طریق باقی مانده سه ماهه دوم تاثیری نداشته باشد. زنجیره تأمین و عملیات لجستیکی CRI عملکردی دارد و مدیریت معتقد است که CRI در شرایط بهبودی اقتصادی برای پاسخگویی به تقاضا مناسب است.
 • غرامت اجرایی و دیگر – تیم رهبری ارشد CRI ، از جمله کارمندان اجرایی نامگذاری شده ، داوطلبانه انتخاب شده اند تا به طور موقت حقوق پایه خود را برای مدت زمان شش ماه بیست درصد کاهش دهند ، شروع این کار مارس 2020. مدیریت تصمیمات متعددی در رابطه با پرسنل برای سازگاری با ادامه عدم قطعیت اقتصادی ، از جمله (1) تعلیق در استخدامهای غیر ضروری ، (2) حذف نقشهای انتخابی در سراسر سازمان ، (3) به طور موقت حقوق پایه برای پرسنل باقیمانده ، کاهش داد و (4) تعلیق برخی از برنامه های مزایای کارمندان ، از جمله برنامه بازی 401 (k) شرکت. این شرکت مزایای پوشش خدمات درمانی خود را برای پرسنل به تعویق نیاورد زیرا این مزایا در این بحران حتی بسیار مهم تر به نظر می رسید. این شرکت مزایای سلامتی برای پرسنل خاتمه یافته از طریق شرکت را از طریق ماه ادامه داد آوریل 2020.
 • ابتکارات مدیریت هزینه – CRI اقدامات اضافی برای مدیریت پرخاشگرانه هزینه های عملیاتی ، مخارج سرمایه و سرمایه در گردش ، از جمله (1) همکاری نزدیک با شرکای فروشنده خود برای مدیریت صحیح مدیریت حساب های قابل پرداخت شرکت ، ادامه خواهد داد و ادامه خواهد داد. اجاره تسهیلات تعیین شده برای شرایط خود در ماه های آینده منقضی شده است ، (3) مذاکره در مورد تعویق پرداخت و / یا بازسازی اجاره های بلند مدت ما برای تسهیلات ، و (4) تعلیق مسافرت برای پرسنل ، از جمله حضور در هر مورد نمایشگاه های تجاری در طول سال.
 • نقدینگی – شرکت تقریباً وام برنامه حمایت از حقوق و دستمزد (“PPP”) را دریافت و دریافت کرد 1.6 میلیون دلار بر 27 آوریل 2020. این شرکت در حال حاضر تقریباً پول نقدی دارد 3.0 میلیون دلار از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ، شامل بودجه PPP.
 • بروزرسانی فروش – بیماری همه گیر COVID-19 منجر به افزایش سطح عدم قطعیت شده است و بر توانایی ما در پیش بینی دقیق نتایج برای باقیمانده سال 2020 تأثیر گذاشته است. در نتیجه ، در این زمان ، شرکت تصمیم گرفته است تا پیش بینی درآمد کامل را ارائه ندهد. . در حالی که چشم انداز ارائه نمی دهد ، CRI معتقد است که فراهم آوردن دید در محیط فروش کنونی مهم است. این شرکت مجموعه ای قدرتمند از مشتریان متنوعی را در چهار محور اصلی دارد: خرده فروشی (از جمله بانکداری و اتومبیل) ، سرگرمی (از جمله مکان های بزرگ ، استادیوم ها و سالن های تئاتر) ، سرویس غذا (از جمله رستوران های با خدمات سریع و سالن های ناهار خوری دانشگاه) و فروشگاه های راحتی. . به استثنای فروشگاه های راحتی ، بقیه پایگاه مشتری ما تحت تأثیر تعطیلی تسهیلات تحت امر دولت و خود انتخاب شده ، به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است. در نتیجه ، ما ارزیابی های کوتاه مدت توسط مشتریان خود را در مورد تعهدات سرمایه کوتاه مدت آنها ، از جمله تأخیر و تعلیق فوری پروژه های در حال انجام و برنامه ریزی شده / پیش بینی شده ، تجربه می کنیم. ما حداقل در سه ماهه سوم سال 2020 چالش هایی را در تجارت اصلی خود پیش بینی می کنیم ، زیرا مشتریان ما دوباره تجارت خود را باز می کنند.
 • آینه حرارتی – بر 28 آوریل 2020ما اعلام کردیم که راه اندازی مشترک یک کیوسک بازرسی دما بدون تماس با AI به نام Thermal Mirror با شریک زندگی ما InReality برای استفاده در مشاغل با محدودیت های مربوط به COVID-19 در محل کار کاهش یا حذف می شود. استقبال اولیه از این راه حل در بازار قوی بوده است و ما نسبت به پتانسیل های آن خوش بین هستیم. در حالی که ما معتقدیم که این راه حل و راه اندازی ما موفقیت آمیز خواهد بود ، ما در حال حاضر با اکثر مشتریان سازمانی ما با توجه به راه حل Thermal Mirror در مرحله آزمایشی هستیم.

اجمالی مالی سه ماهه اول سال 2020

 • درآمد بود 3.7 میلیون دلار برای ربع به پایان رسید 31 مارس 2020، کاهش از 5.8 میلیون دلاریا 61٪ در مقایسه با مدت مشابه سال 2019.
 • درآمد سخت افزار تقریباً کاهش یافت 0.3 میلیون دلار، یا 17٪ ، در سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با سه ماهه مشابه سال قبل. حاشیه ناخالص درآمد سخت افزار در 1Q2020 28٪ نسبت به 14٪ در 1Q2019 28٪ بود.
 • خدمات و سایر درآمد تقریباً کاهش یافته است 5.5 میلیون دلار، یا 70٪ ، در سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019. حاشیه ناخالص خدمات و سایر درآمد 52 درصد در سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 با 44٪.
 • درآمد خدمات مدیریت شده ، که شامل SaaS و خدمات اشتراک فنی فنی میز می باشد ، تقریباً نمایان می شود 1 دلار3.3 میلیون درآمد در سه ماهه اول سال 2020 ، کاهش در 0.2 میلیون دلاریا 11٪ نسبت به مدت مشابه سال قبل.
 • سود ناخالص بود 1.6 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2020 ، کاهش از 3.7 میلیون دلاریا 64٪ ، در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019. حاشیه ناخالص ناخالص برای 43 درصد به پایان رسید 31 مارس 2020 از 39 درصد در سه ماهه مشابه در سال قبل ، که در درجه اول با نسبت بالاتری از درآمد خدمات مدیریت شده به کل درآمد در دوره هدایت می شود.
 • به استثنای تأثیر هزینه غیر نقدی برای اختلال سرقفلی از 10.6 میلیون دلار و ذخایر افزایشی ثبت شده در برابر حسابهای دریافتنی ما به عنوان نتیجه COVID-19 از 0.4 میلیون دلار در ربع به پایان رسید 31 مارس 2020، هزینه های عملیاتی تقریباً مسطح باقی ماند 3.6 میلیون دلار برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019. کل هزینه های عملیاتی بوده است 14.6 میلیون دلار در ربع به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با 3.6 میلیون دلار در همان دوره در سال 2019 شامل این اتهامات.
 • به استثنای اثرات نقص سرقفلی و ذخایر افزایشی ثبت شده در برابر حسابهای دریافتنی ما در سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020، ضرر عملیاتی بود 2.0 میلیون دلار برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با breakeven برای مدت مشابه سال قبل.
 • ضرر خالص بود 13.2 میلیون دلار در ربع به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با ضرر خالص 0.2 میلیون دلار برای مدت مشابه در سال 2019. به استثنای 10.6 میلیون دلار هزینه نقص سرقفلی در سه ماهه به پایان رسید 31 مارس 2020، ضرر خالص افزایش یافته است 2.4 میلیون دلار در ربع به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل
 • EBITDA بود (12.7 دلار) میلیون دلار برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 در مقایسه با 0.3 میلیون دلار مدت مشابه در سال 2019. تعدیل EBITDA بود (1.9 دلار) برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020، در مقایسه با 0.4 میلیون دلار در تنظیم EBITDA برای مدت مشابه در سال 2019. شرح این اقدامات مالی غیر GAAP و آشتی با ضرر خالص ما را در زیر مشاهده کنید.

آقای میلز در پایان گفت: “ما با سازگاری با محیط پویا و چالش برانگیز امروز ، می فهمیم که ناشناخته ها از دانش شناخته شده ها فراتر هستند و ما با تصمیمات دشواری روبرو هستیم. اقداماتی که در سه ماهه اول سال 2020 انجام شده و تا امروز ادامه می یابد ، به ما اجازه می دهد تا تمرکز کنیم. در حالی که ما چالش های شغلی خود را به عنوان نتیجه مستقیم چالش های پیش روی مشتریان می دانیم ، با چالش هایی روبرو هستیم ، ما در مورد توانایی شرکت برای محوری پیشنهادات خود به عنوان اصلی و ادامه کمک به جریان فعلی و مشتریان بالقوه در استفاده از فن آوری برای بهبود عملکرد خود. ما معتقدیم که فرصت طولانی مدت برای صنعت علامت های دیجیتال و CRI درخشان است و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از مشتریان خود در تلاش برای بازگشایی مجدد همزمان با هم جلو برویم. “

جزئیات تماس کنفرانس
این شرکت برای بررسی نتایج سه ماهه اول و ارائه توضیحات اضافی در مورد عملکرد اخیر شرکت که قرار است برای کنفرانس برگزار شود ، برگزار می شود. جمعه 15 اردیبهشت سال 2020 در 9:00 صبح وقت شرقی.

قبل از تماس ، شرکت کنندگان باید در http://bit.ly/criearnings2020Q1 ثبت نام کنند. پس از ثبت نام ، شرکت کنندگان می توانند از وب پیوند موجود در ایمیل ثبت نام برای گوش دادن به پخش زنده استفاده کنند. نسخه بایگانی شده از کنفرانس درآمد سه ماهه اول درآمد نیز بعداً در همان روز در وب سایت ما به آدرس www.cri.com ارسال می شود و از طریق همین لینک به مدت یک سال در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

درباره واقعیت های خلاق ، شرکت
واقعیت های خلاق به مشتریان کمک می کند تا از جدیدترین فناوری های omnichannel برای الهام بخشیدن به تجربیات بهتر مشتری استفاده کنند. بیش از 15 سال پیش تأسیس شده است ، CRI تجارب مصرف کننده را برای شبکه های سطح بالا سازمانی طراحی ، توسعه و استقرار می دهد و بطور فعال SaaS و خدمات پشتیبانی مکرر را برای بیش از پانزده بازار عمودی متنوع ، از جمله اتومبیل ، شبکه های تبلیغاتی ، پوشاک و لوازم جانبی ، راحتی فراهم می کند. فروشگاه ها ، غذا های خدمات / QSR ، بازی ، تئاتر و سالن های استادیوم. شرکت Allure Global Solutions، Inc. را در این شرکت به دست آورد نوامبر 2018، گسترش عملیات شرکت به پنج دفتر در سراسر آمریکای شمالی با تأسیسات فعال در بیش از 10 کشور.

استفاده از اقدامات غیر GAAP
واقعیت های خلاق ، شرکت صورت های مالی تلفیقی خود را مطابق با آن تهیه می کند ایالات متحده اصول حسابداری به طور کلی پذیرفته شده (“GAAP”). علاوه بر افشای نتایج مالی تهیه شده مطابق با GAAP ، این شرکت اطلاعات مربوط به “EBITDA” و “EBITDA Adjusted” را افشا می کند. CRI “EBITDA” را به عنوان سود قبل از بهره ، مالیات بر درآمد ، استهلاک و استهلاک نامشهودها تعریف می کند. CRI “EBITDA تعدیل شده” را EBITDA بدون احتساب جبران سهام ، تعدیل ارزش عادلانه و سود و عوارض غیر مکرر و غیر نقدی غیر نقدی تعریف می کند. EBITDA و EBITDA تنظیم شده اقدامات عملکردی مطابق با GAAP نیستند. با این حال ، EBITDA و Adjusted EBITDA به صورت داخلی در برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد عملیاتی شرکت مورد استفاده قرار می گیرند. بر این اساس ، مدیریت معتقد است که افشای این معیارها ، سرمایه گذاران ، بانکداران و سایر ذینفعان را نمایان تر از عملکرد شرکت می کند که در صورت همراهی با نتایج GAAP ، درک کامل تری از نتایج مالی شرکت ارائه می دهد.

EBITDA و تعدیل EBITDA نباید به عنوان جایگزینی برای درآمد خالص / (ضرر) یا خالص پول نقد مورد استفاده در فعالیت های عملیاتی به عنوان معیار نتایج عملیاتی یا نقدینگی در نظر گرفته شوند. محاسبه ما از EBITDA و تعدیل EBITDA ممکن است با اقدامات مشابه با استفاده از سایر شرکتها قابل مقایسه نباشد و این اقدامات اطلاعات مالی را حذف می کند که ممکن است برخی در ارزیابی عملکرد شرکت مهم باشند. آشتی / درآمد خالص GAAP / (ضرر) با EBITDA و EBITDA تعدیل شده در برنامه های مالی همراه است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به گزارش سالیانه خلاقیت ، شرکت در مورد فرم 10-K مراجعه کنید تا در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد یا در مورد آن ارسال شود 12 مارس 2020، به صورت آنلاین در www.sec.gov در دسترس است.

یادداشت احتیاطی در مورد بیانیه های پیشرو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های خاصی است که تحت بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 به عنوان “بیانیه های آینده نگر” در نظر گرفته می شود و از جمله موارد دیگر ، مباحث مربوط به استراتژی های تجاری ما ، عملیات آینده و منابع سرمایه کلماتی مانند “ممکن” ، “احتمالاً” ، “پیش بینی” ، “انتظار” ، “قصد” ، “برنامه” ، “جستجو” ، “خواست” ، باید “آینده” ، “پیشنهاد” ، “باور” و تغییرات. این کلمات یا اصطلاحات مشابه (یا نسخه های منفی چنین کلمات یا عبارات) عبارات آینده نگر را نشان می دهد. این اظهارات آینده نگر تضمین کننده عملکرد آینده ، شرایط یا نتایج نیستند ، و شامل تعدادی از خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و سایر عوامل مهم ، که بسیاری از آنها خارج از شرکت هستند ، می تواند منجر به نتایج واقعی یا نتایج شود. از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر بحث می شود ، متفاوت است. برخی از این خطرات در بخش “عوامل خطر” مندرج در مورد 1A در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال پایان یافته بحث شده است. 31 دسامبر 2019 و پرونده های بعدی شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده. عوامل مهم ، از جمله دیگر ، که ممکن است بر نتایج یا نتایج واقعی تأثیر بگذارد عبارتند از: عدم توانایی در شناخت مزایای پیش بینی شده از خرید Allure. توانایی تحقق استانداردهای لیست بندی مداوم Nasdaq. توانایی ما برای اجرای برنامه تجاری ما. توانایی ما برای حفظ پرسنل کلیدی. دادخواست احتمالی؛ و شرایط عمومی اقتصادی و بازار که روی تقاضا برای محصولات و خدمات ما تأثیر می گذارد ، از جمله مواردی که در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 وجود دارد.

به جز در مواردی که طبق قانون لازم باشد ، شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر برای منعکس کردن نتایج واقعی یا تغییر در عوامل یا مفروضات تأثیرگذار بر چنین اظهارات آینده نگر ندارد.

اصلاح از دست دادن GAAP خالص در تنظیم EBITDA
(در هزاران نفر ، بدون نظارت)

واقعیت های خلاق ، شرکت صورت های مالی تلفیقی خود را مطابق با آن تهیه می کند ایالات متحده اصول حسابداری به طور کلی پذیرفته شده (“GAAP”). علاوه بر افشای نتایج مالی تهیه شده مطابق با GAAP ، این شرکت اطلاعات مربوط به “EBITDA” و “EBITDA Adjusted” را افشا می کند. CRI “EBITDA” را به عنوان سود قبل از بهره ، مالیات بر درآمد ، استهلاک و استهلاک نامشهودها تعریف می کند. CRI “EBITDA تعدیل شده” را EBITDA بدون احتساب جبران سهام ، تعدیل ارزش عادلانه و سود و عوارض غیر مکرر غیر نقدی و غیر نقدی تعریف می کند.

EBITDA و EBITDA تنظیم شده اقدامات مالی غیر GAAP هستند و نباید به عنوان جایگزینی برای درآمد خالص (ضرر) ، درآمد عملیاتی (ضرر) یا هر نوع عملکرد دیگر که مطابق با ایالات متحده اصول حسابداری به طور کلی پذیرفته شده (“GAAP”) یا به عنوان جایگزینی برای پول نقد خالص ارائه شده توسط فعالیتهای عملیاتی به عنوان معیاری برای سودآوری یا نقدینگی CRI. مدیریت CRI معتقد است EBITDA و Adjusted EBITDA مفید هستند زیرا آنها به کاربران خارجی صورتهای مالی آن ، از جمله تحلیلگران صنعت ، سرمایه گذاران ، وام دهندگان و آژانس های رتبه بندی ، اجازه می دهند تا به طور موثرتری عملکرد عملکرد خود را ارزیابی کنند ، نتایج عملیات خود را از دوره ای دیگر مقایسه کنند. در برابر همسالان CRI بدون توجه به روشهای تأمین مالی CRI ، مواضع حمایت از سرمایه یا ساختار سرمایه و به دلیل اینکه روندهای مربوط به مشاغل CRI را برجسته می کند که ممکن است در هنگام تکیه فقط به اقدامات GAAP آشکار نباشد. CRI EBITDA و EBITDA Adjusted را ارائه می دهد زیرا معتقد است EBITDA و Adjusted EBITDA اقدامات تکمیلی مهم عملکرد آن هستند که اغلب در ارزیابی شرکت ها در صنعت آن مورد استفاده دیگران قرار می گیرد. از آنجا که EBITDA و Adjusted EBITDA برخی موارد ، اما نه همه مواردی را که روی درآمد خالص (زیان) تأثیر می گذارد ، حذف می کند و ممکن است در بین شرکت ها متفاوت باشد ، مستثنی هستند ، ارائه های EBITDA و Adjusted EBITDA CRI ممکن است با اقدامات مشابه تحت عنوان سایر شرکت ها قابل مقایسه نباشد.

در جدول زیر آشتی EBITDA و EBITDA تعدیل شده از ضرر خالص ، اندازه گیری مالی که به طور مستقیم قابل مقایسه است CRI مطابق با GAAP محاسبه و ارائه شده است.31 مارس31 مارس


ربع پایان یافت


سال 20202019


ضرر خالص GAAP


$

(13،183)$

(184)


هزینه بهره:

استهلاک تخفیف بدهی85
156


علاقه دیگر ، خالص142
48


استهلاک / استهلاک366
286


هزینه مالیات بر درآمد / (سود)(155)
21


EBITDA


$

(12،745)$

327


تنظیمات

تغییر در مسئولیت حکم


1


تغییر در ارزش منصفانه وام ویژه151

به تسویه تعهدات برسید(40)
(7)


سود خود را به سود خود بدست آوریداز دست دادن اختلال در سرقفلی10،646

جبران سهام50
42


تنظیم EBITDA


$

(1،938)$

363


SOURCE واقعیت های خلاق ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.cri.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.