رفتن به نوشته‌ها

HoverTech International با تجربه کاربر پیشرفته ، وب سایت جدیدی را راه اندازی می کند

ALLENTOWN ، Pa. ، 14 مه 2020 / PRNewswire / – HoverTech International ، یک شرکت جابجایی بیماران با محوریت مشتری ، راه اندازی وب سایت جدیدی را اعلام می کند: https://hovermatt.com/. وب سایت جدید که با مراقبت از مراقبین و بیمارانشان طراحی شده است ، موارد دلخواه محصول را برای محیط های مختلف بالینی ارائه می دهد و هر روز راه حل های مفصلی برای چالش های مقابله با بیمار در نظر می گیرد. به طور کلی ، وب سایت جدید به کاربران این امکان را می دهد تا مسیر خاص خود را انتخاب کنند و بر اساس نیازهای خود ، به هر بازدید کننده تجربه ای بی نظیر ارائه می دهند.

وب سایت جدید HoverTech دارای طراحی زیبا و کاربر پسند به همراه مطالب مفید برای متخصصان مراقبت های بهداشتی است که به طور مرتب بیماران را جابجا می کنند. مدیر بازاریابی HoverTech ، کریس نادر، توضیح می دهد ، “ما نه تنها طراحی یک وب سایت با کاربرد آسان که در چندین سیستم عامل قابل دستیابی باشد ، بلکه برای ما فراهم آوردن محتوای ارزشمند متناسب با نیازهای خاص هر مراقب برای ما مهم نبود.” به عنوان مثال ، بخش محیط های بالینی به کاربران این امکان را می دهد تا یک منطقه خاص مراقبت از بیمار را انتخاب کنند تا در مورد محصولاتی که به مراقبان در آن محیط بالینی کمک می کنند اطلاعات بیشتری کسب کنند. بخش Solutions به کاربران این امکان را می دهد تا یک کار خاص برای کنترل بیمار را انتخاب کنند تا در مورد محصولات طراحی شده برای آن برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنند. برای کسانی که می خواهند جزئیات عمیق داشته باشند ، بخش محصولات ویژگی های کلیدی ، فیلم ها و منابع اضافی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا بهترین درک ممکن از هر محصول را داشته باشند.

برای راحتی کاربران HoverMatt.com ، منابعی مانند بروشور ، کتابچه راهنمای کاربر و فیلم ها اکنون مستقیماً از وب سایت بارگیری می شوند. هیچ نام کاربری و رمز عبور لازم نیست با وجود منابع در دسترس ، کاربران می توانند بلافاصله آنچه را برای ذخیره در سیستم اینترانت ، آموزش کارمندان و سایر موارد دریافت می کنند ، دریافت کنند.

برای تجربه آن برای خودتان ، به www.HoverMatt.com مراجعه کنید.

درباره HoverTech International:

بر اساس آلنت تاون ، پنسیلوانیا، HoverTech بین المللی پیشرو در راه حل های مقابله با بیمار ایمن با کمک هوا است که یک محیط امن تر برای مراقبان و بیماران ایجاد می کند. HoverTech یک خط جامع از تجهیزات انتقال ، چرخش و بالابر بیمار را شامل می شود ، از جمله سیستم انتقال هوا مشهور HoverMatt® (https://hovermatt.com/product-categor/hovermatt/).

منبع بین المللی HoverTech

لینک های مربوطه

http://hovermatt.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.