رفتن به نوشته‌ها

تشخیص تب توسط سیستم DERMALOG از تولید Drägerwerk AG محافظت می کند

HAMBURG و LÜBECK ، آلمان ، 14 مه 2020 / PRNewswire / – DERMALOG با اتاق تشخیص تب ، راه حلی را تهیه کرده است که دمای بدن را هنگام عبور و مرور به سرعت و دقیق اندازه گیری می کند و این می تواند خطر ابتلا را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. شیوع عفونت در بسیاری از مناطق. Drägerwerk AG ، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فن آوری پزشکی و ایمنی ، همچنین از سیستم DERMALOG برای محافظت از امکانات Covid-19 خود استفاده می کند.

در دفتر مرکزی دراگر در لیبک ، هر بازدید کننده ای که با استفاده از سیستم بدون تماس DERMALOG ، در تب های تب و کار با آن وارد کارخانه این شرکت می شود ، کنترل تب داشت. دراگر گفت: “در زمان بروز بحران تاج ، یک شرکت از نظر سیستماتیک مهم است که به پشتیبانی از سیستم درمانی کمک می کند. برای تضمین تداوم تولید ما ، از دوربین حرارتی DERMALOG در ورودی استفاده می کنیم. ” سیستم شرکت بیومتریک آلمانی با اسکن چهره افراد با استفاده از یک سنسور پیشرفته ، دمای بدن را در یک ثانیه اندازه گیری می کند. در صورت مشاهده افزایش دما ، سیستم زنگ خطر را ایجاد می کند. دقت بالای آن حتی در فاصله 2 متر از دیگر مزایای دوربین است. اتاق تشخیص خودکار تب DERMALOG برای کار با آن نیازی به پرسنل اضافی ندارد ، بنابراین امنیت بیشتری را تضمین می کند.

دوربین حرارتی DERMALOG در ابتدا برای کنترل مرزها و در فرودگاه ها توسعه داده شد. گونتر مول ، مدیر DERMALOG ، می گوید: “با این وجود ، تشخیص تب ما در بخشهای مختلف به بخشی از حمایت از سلامت تبدیل شده است.” سیستم شناسایی تب در حال حاضر در بیش از 40 کشور جهان برای دسترسی ایمن به فروشگاه ها ، دفاتر ، کارخانه ها ، سالن های ورزشی ، اماکن ، خانه ها و بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

– عکس موجود در تصاویر AP (http://www.apimages.com) –

تماس با مطبوعات: DERMALOG Identification System GmbH
سون باکلر
روابط مطبوعاتی
+49 40-413227-0
[email protected]
www.dermalog.com

SOURCE DERMALOG Identification Systems GmbH

SOURCE DERMALOG Identification Systems GmbH

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.