رفتن به نوشته‌ها

سرمایه گذاری EHR با توجه به تمرکز دولت ها و مقام های بهداشتی بر همکاری متقابل افزایش می یابد

“ارائه مراقبت های یکپارچه و تمرکز روی PHM باعث افزایش تقاضا برای EHR می شود اروپا. نهادهای نظارتی در این تحول موضع بحرانی دارند. ” چاندی ماتور، تحلیلگر صنعت ، بهداشت تحول ، فراست و سالیوان. “متاسفانه ، سیستم های بهداشتی در اروپا در حال حاضر با جنگیدن با کوروی ویروس غرق شده اند. در این زمان بحران ، شرکت های EHR با بیرون کشیدن به روزرسانی های COVID-19 ، پشتیبانی را ارائه می دهند به تمام مشتریانی که در پروفایل بیماران و غربالگری بیماران کمک می کنند. “

تحلیل اخیر فراست و سالیوان ، فرصت های رشد از تکامل پرونده الکترونیکی سلامت (EHR) در اروپا، پیش بینی تا سال 2024، Mega Trends را که روی رشد EHR تأثیر می گذارد ، پوشش می دهد اروپا، از جمله محرک های بازار و محدودیت ها ، شرکت کنندگان برجسته بازار ، اکوسیستم فروشنده توسط مناطق کلیدی در اروپا، بلوغ EMR و آمادگی EHR ، و تجزیه و تحلیل رقابتی. تخمین زده می شود که کل بازار EMR در اروپا با نرخ رشد سالانه ترکیبی (CAGR) 4.9٪ رشد کند 4.26 میلیارد دلار آمریکا از سال 2019 تا 2024. کشورهای اسکاندیناوی دارای بازارهای EMR بالغ تر هستند ، زیرا آنها برای حمایت از اهداف مراقبت های بهداشتی مانند سلامت بهتر جمعیت و درگیری بیماران ، نوآوری را کشف می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تجزیه و تحلیل ، لطفاً مراجعه کنید: http://frost.ly/420.

فروشندگان باید حمایت کنند و پیشنهادات خود را تقویت کنند ‘هدف چهارگانه’ سیستم های بهداشت و درمان ، به ویژه بهزیستی تیم مراقبت و کاهش فرسودگی پزشک ،ماتور گفت: “ذینفعان اصلی ، از پزشکان گرفته تا متخصصان بهداشت متفق ، به طور فزاینده ای در روند انتخاب EHR شرکت خواهند کرد.”

حریم خصوصی داده های بیمار نگرانی های امنیتی ، عدم وجود یک فرمت استاندارد EHR برای ارتقاء به اشتراک گذاری داده ها ، اتکا به سیستم های میراث فرهنگی و طرز فکر فرهنگی عدم پذیرش تغییر ، مانع رشد بازار می شوند. با این وجود ، ایجاد تبادل اطلاعات بهداشتی (HIE) ، تمرکز دارد بهبود قابلیت همکاری و ایجاد سیاست هایی برای عبور از موانع قانونی برای مراقبت های بهداشتی مرزی ، از تصویب EHR حمایت خواهد کرد و فرصت هایی را برای فروشندگان که از روندهای زیر استفاده می کنند ، نشان می دهد:

  • فن آوری مراقبت یکپارچه در بازار EMR در کشور شتاب می گیرد اروپا. این شرکتهای EMR را تشویق می کند تا برای موفقیت در بازارهای اروپایی شریک شوند یا از ویژگیهای مراقبت یکپارچه داخلی استفاده کنند.
  • موفقیت اجرای EMR به سهولت استفاده و دوستی کاربر بستگی دارد. این چشم انداز رشد چشمگیر برای فروشندگان را نشان می دهد زیرا می توانند یک سرویس با ارزش افزوده را ارائه دهند که پتانسیل تبدیل شدن به یک برنامه اصلی را دارد.
  • همه نرم افزارهای EMR قابلیت اتصال دستگاه داخلی را ندارند. از این رو ، فروشندگان EMR / EHR می توانند با رفع نیازهای برآورده نشده در این فضا ، فرصتها را برطرف کنند. آنها می توانند با شرکت کنندگان در ارتباط شریک شوند یا شرکت کنند.
  • تغییر در سیستم های مراقبت های بهداشتی به سمت مدیریت مراقبت های بهداشتی جمعیت فروشندگان را ترغیب می کند تا به میزان قابل توجهی در قابلیت های تجزیه و تحلیل داده ها سرمایه گذاری کنند و از مخازن ساده داده ها دور شوند.

فرصت های رشد از تکامل پرونده الکترونیکی سلامت (EHR) در اروپا، پیش بینی تا سال 2024 جدیدترین افزوده برای تحقیقات و تحولات بهداشت تحولات Frost & Sullivan در دسترس از طریق شورای رهبری فراست و سالیوان است که به سازمان ها کمک می کند تا یک جریان مداوم از فرصت های رشد را برای موفقیت در آینده غیرقابل پیش بینی شناسایی کنند.

درباره فراست و سالیوان

بیش از پنج دهه ، Frost & Sullivan به دلیل نقش خود در کمک به سرمایه گذاران ، رهبران شرکت ها و دولت ها در حرکت در تغییرات اقتصادی و شناسایی فن آوری های مختل کننده ، Mega Trends ، مدل های جدید تجاری و شرکت ها به فعالیت ، شهرت جهانی پیدا کرده است و منجر به رشد مداوم رشد می شود. فرصت های موفقیت در آینده با ما تماس بگیرید: بحث را شروع کنید.

فرصت های رشد از تکامل پرونده الکترونیکی سلامت (EHR) در اروپا، پیش بینی تا سال 2024

ME4B-48

مخاطب:

ماریانا فرناندز
ارتباطات شرکت
T: +1 (210) 348.1012
ه: [email protected]

Home

منبع فراست و سالیوان

لینک های مربوطه

www.frost.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید