رفتن به نوشته‌ها

Micro Merchant Systems کپی های بدون تماس را از طریق PrimeRxPAY oun اعلام می کند

PrimeRxPAY the جدیدترین مجموعه برای راه حل های مدیریت داروسازی PrimeRx ™ است. اطلاعیه امروز با توجه به نیاز فوری داروخانه ها به منظور تسهیل در مسافت اجتماعی و به حداقل رساندن تماس های شخص به فرد ، بویژه به موقع است.

“PrimeRxPAY origin در ابتدا قرار بود گزینه ای مناسب و انعطاف پذیر را برای تکمیل معاملات مربوط به پرداخت خود در اختیار بیماران قرار دهد.” بازرگان اکبررئیس و مالک Micro Merchant Systems. در عوض ، با توجه به شرایط بحرانی که در حال حاضر داروخانه ها فعالیت می کنند ، PrimeRxPAY as به عنوان ابزاری اساسی در استفاده از داروخانه ها برای ارائه تجربه پرداخت بدون تماس عمل می کند. “

از طریق PrimeRxPAY ™ ، یک بیمار یک متن خودکار یا اطلاع رسانی از طریق ایمیل دریافت می کند که علت پرداخت آنرا دریافت می کنید. این پیام شامل یک لینک URL است که بیمار را به پورتال پرداخت مطمئن هدایت می کند. پس از ارائه اطلاعات کارت اعتباری بیمار ، حق الزحمه از طریق یک سرویس پردازش پرداخت آنلاین پردازش می شود. پس از اتمام ، وجوه به طور خودکار در حساب داروخانه واریز می شوند و رسید بیمار یکپارچه ایجاد می شود.

PrimeRxPAY at بدون هیچ هزینه اضافی در اختیار کاربران PrimeRx است.

وی گفت: “داروسازان در اطمینان از دسترسی بیماران بدون وقفه به داروهای خود ، در خط مقدم قرار داشته اند.” کتان مهتا، مدیر عامل Micro Merchant Systems. “ما خوشحالیم که با PrimeRxPAY in در این تلاشها کمک می کنیم ، و این امکان را به داروخانه ها می دهد تا یک روش منطقی برای بهتر خدمت به بیماران خود ، و ارتقاء ایمنی و رفاه فراهم کنند.”

درباره سیستم های خرد تجاری
Micro Merchant Systems یک شرکت فناوری داروسازی است که 30 سال است که نیازهای داروخانه ها را تأمین می کند. هزاران داروخانه در سراسر ایالات متحده و فراتر از اعتماد Micro Merchant Systems برای مدیریت خرده فروشی ، مراقبت طولانی مدت ، ترکیب ، تخصص ، سفارش پستی ، 340B، سرپایی بیمارستان ، مطب پزشک ، خدمات داروسازی و خدمات هاب.

با داشتن مجموعه ای از نرم افزارهای مدیریت داروسازی با برند برتر ، راه حل های خدمات ، برنامه ، API و رابط کاربری برای مدیریت نسخه ، نقطه فروش ، ضبط امضا ، مدیریت اسناد ، تحویل و رابط های کاربر برای بیماران و پزشکان و موارد دیگر ، میکرو Merchant Systems و PrimeRx the راه حل های نرم افزاری مورد نیاز برای تهیه و نگه داشتن داروخانه خود را در اوج عملکرد دارند.

میشل دانیلز
Micro Merchant Systems، Inc.
(516) 408-3999
[email protected]

SOURCE Micro Merchant Systems

لینک های مربوطه

http://www.micromerchantsystems.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.