رفتن به نوشته‌ها

کابل فرعی متحول کننده برای اتصال به اینترنت آینده در آفریقا که توسط شرکای جهانی و آفریقایی اعلام شده است

به طول 37000 کیلومتر ، 2Africa یکی از بزرگترین پروژه های کابل فرعی جهان خواهد بود و بهم متصل می شود اروپا (از طریق شرق مصر) ، خاورمیانه (از طریق عربستان سعودی) و 21 فرود در 16 کشور آفریقا. پیش بینی می شود این سیستم در سال 4/4 2023 به طور زنده اجرا شود ، و بیش از کل ظرفیت ترکیبی کلیه کابل های فرعی را ارائه می دهد آفریقا امروز ، با ظرفیت طراحی حداکثر 180Tbps بر روی قسمتهای اصلی سیستم. 2Africa ظرفیت و قابلیت اطمینان اینترنت مورد نیاز خود را در بخشهای بزرگی از آن ارائه می دهد آفریقا، مکمل تقاضای ظرفیت به سرعت در حال رشد در خاورمیانه و زمینه ساز رشد بیشتر 4G ، 5G و دسترسی باند پهن ثابت برای صدها میلیون نفر است.

در کشورهایی که کابل 2AFrica به زمین خواهد آمد ، ارائه دهندگان خدمات ظرفیت لازم را در مراکز داده خنثی و یا ایستگاه های فرود کابل با دسترسی آزاد بر اساس عادلانه و عادلانه کسب می کنند. این امر با تسهیل دستیابی به میزان قابل توجهی بهبود یافته برای مشاغل و مصرف کنندگان ، توسعه سالم اکوسیستم اینترنتی را پشتیبانی می کند.

کابل 2Africa برای بهبود مقاومت و حداکثر کارایی طراحی شده است ، از جمله گزینه عبور نوری بدون درز بین آفریقای شرقی و اروپا. احزاب 2Africa و Airtel با Telecom مصر توافق نامه ای را امضا کردند تا یک گذرگاه کاملاً جدید که از طریق دریای سرخ و دریای مدیترانه در ارتباط است ، اولین بار در طی یک دهه است. این شامل ایستگاه های فرود جدید کابل و استقرار فیبر نسل بعدی در دو مسیر زمینی جدید و متنوع به موازات کانال سوئز از راس قره تا پورت سعید و یک پیوند جدید زیر زمینی است که مسیر سوم بین راس قارب و سوئز را فراهم می کند.

کابل 2Africa یک فناوری جدید یعنی SDM را پیاده سازی خواهد کرد1 از ASN ، اجازه استقرار حداکثر 16 جفت فیبر به جای هشت جفت فیبر پشتیبانی شده توسط فناوری های قدیمی ، ظرفیت بسیار بیشتر و مقرون به صرفه تری را فراهم می آورد. این کابل از فناوری سوئیچینگ نوری استفاده می کند تا امکان مدیریت انعطاف پذیر پهنای باند را فراهم کند. عمق دفن کابل نیز در مقایسه با سیستمهای قدیمی 50٪ افزایش یافته است و مسیریابی کابل از مکانهای مزاحم شناخته شده زیر دریا جلوگیری می کند ، همه اینها به تضمین بالاترین سطح در دسترس کمک می کند.

“راه اندازی 2Africa ما را قادر می سازد تا بین مشتریان خود ارتباط بی نظیری بین مشتریان برقرار کنیم آفریقا و اروپا، بهمراه منابع کابل زیر دریایی SEA-ME-WE 5 و AAE-1 برای گسترش بیشتر به اینها آسیاگفت ، این یک نقطه عطف مهم استراتژی توسعه جهانی ما است. ” جسیکا گو، مدیر و مدیر ارشد فناوری China Mobile International. “حداکثر ظرفیت و انتقال سریعتر به ما این امکان را می دهد تا نیازهای ملل آفریقا را امروز و آینده برآورده سازیم ، نشان دهنده تعهد محکم ما برای ساختن یک زندگی دیجیتال جهانی.”

وی گفت: “ما از همکاری با 2 شركت آفريقا در زمینه كامل ترین كابل فرعی كه به این قاره خدمت می كند ، خوشحال هستیم.” نجم احمد، معاون رئیس جمهور ، زیرساخت های شبکه در فیس بوک. “2Africa یک عنصر اصلی سرمایه گذاری در حال انجام است آفریقا تا افراد بیشتری را به اینترنت سریعتر بدست آورند. ما دست اول دیده ایم که تأثیر مثبت افزایش اتصال در جوامع ، از آموزش گرفته تا مراقبت های بهداشتی. ما می دانیم که اقتصاد اینترنت شکوفا می شود وقتی اینترنت گسترده ای برای مشاغل موجود است. 2Africa ستونی اساسی است که از این گسترش عظیم اینترنت به عنوان بخشی از پشتیبانی می کند آفریقا اقتصاد دیجیتال رو به افزایش است. “

به گفته فردریک شپنس ، مدیرعامل عملیات عمده فروشی گروه MTN ، MTN GlobalConnect ، “MTN GlobalConnect از شرکت در این پروژه کابل جسورانه 2Africa جسورانه خوشحال است. این ابتکار مکمل استراتژی فیبر زمینی MTN GlobalConnect برای اتصال کشورهای آفریقایی به یکدیگر و بقیه ما افتخار می کنیم که نقش مهمی در ارائه مزایای زندگی مدرن متصل – باور اصلی MTN بازی می کنیم. “

علیوون Ndiayeمدیر عامل شرکت خاورمیانه نارنجی و آفریقا، گفت ، “به عنوان یکی از برجسته ترین اپراتورهای ارتباطی چند سرویس جهان و در 18 کشور جهان حضور دارد آفریقا و خاورمیانه، طبیعی بود که نارنجی بخشی از پروژه 2Africa باشد. این سرمایه گذاری عمده زیرساخت های زمینی زیر دریایی و پان آفریقایی موجود ما را تکمیل خواهد کرد تا دسترسی به اتصالات بین المللی را به روشی زائد در سرتاسر ساحل غربی آفریقا. این امکان را به شما خواهد داد تا نارنجی تقاضا برای افزایش پهنای باند مورد نیاز برای ادامه دیجیتال توسعه مناطق در سراسر سیستم 2Africa را برطرف کند. “

محمد ا. آلبادی، عمده فروشی VP در stc اظهار داشت ، “stc از شریک بودن در 2Africa خوشحال است. کابل 2Africa در پایگاه داده MENA Gateway (MG1) stc یکپارچه خواهد شد. جده، این امکان را به مشتریان می دهد تا به محتوای گسترده بین المللی ما دسترسی پیدا کنند و اتصال منطقه ای خود را از طریق شبکه جغرافیایی مشکی زمینی Stc که به همه کشورهای همسایه گسترش می یابد ، گسترش دهند. بدون تردید این امر نقش مهمی در تقویت قابلیت های شبکه بین المللی stc خواهد داشت ، در حالی که همچنین stc را به عنوان یک پخش کننده دیجیتالی منطقه ای پیشرو در منطقه MENA بازی می کند. این مشارکت ، تعهد stc را مطابق با سعودی ویژن 2030 نشان می دهد تا تحول دیجیتالی معنی داری را ایجاد کند و یک جامعه دیجیتالی را برای همه ایجاد کند.

عادل حامد، مدیرعامل و مدیرعامل شرکت مخابرات مصر ، اظهار داشت: “سهم شرکت مخابرات مصر در 2Africa یک نقطه عطف مهم در تلاش ما برای کمک به تحول دیجیتال در آفریقا. مصر روابط با کشورهای آفریقایی یکی از این موارد خواهد بود و خواهد بود مصر اولویت های اصلی ، آن را به اینجا گسترش می دهد تا با آنها همسو شوید مصر استراتژی برای کمک به توسعه فعلی در آفریقا. ما مفتخریم که در کنار شرکای مشهور جهانی و آفریقایی بخشی از چنین پروژه انقلابی هستیم. سالها است که ما در جهت بازسازی زیرساخت های بین المللی و افزایش تنوع زمینی دارایی های خود گام های ملموس را انجام داده ایم تا از افزایش تقاضای جهانی برای پهنای باند بزرگ و دستیابی جهانی برخوردار باشیم. ما اطمینان داریم که 2Africa علاوه بر سرمایه گذاری های متنوع ما در صنعت کابل زیر آب ، ثروتمند خواهد بود. ”

“بهبود اتصال برای آفریقا یک گام مهم است که زمینه را برای افزایش دیجیتالی شدن در سراسر قاره فراهم می کند. ” وینود کومار، مدیر عامل شرکت وودافون تجارت. “2Africa تجارب آنلاین بهتر و در عین حال ارتباط بیشتر بین تجارب محلی و مصرف کنندگان را خواهد داد آفریقا، اروپا و خاورمیانه کمک خواهد کرد که یک جامعه دیجیتال گسترده تر و گسترده تر در سراسر جهان ایجاد شود. ما از همکاری با شرکای خود در پروژه برای کمک به تحقق این کار خوشحالیم. ”

مدیر عامل شرکت WIOCC ، کریس وود، اظهار داشت ، “بیش از یک دهه است که WIOCC ارائه دهنده ظرفیت hyperscale بوده است آفریقابر اساس استراتژی مداوم سرمایه گذاری استراتژیک در زیرساخت های اصلی و زیرساخت های زمینی. مشارکت در 2Africa این تعهد را در تأمین شبکه های انعطاف پذیر مورد نیاز کاربران بزرگ برای ادامه پشتیبانی از نیازهای پهنای باند مشتریان خود ادامه می دهد. سرمایه گذاری ما هر دو قابلیت های شبکه ما را اثبات می کند و همچنین مقاومت حداکثری را برای به حداکثر رساندن زمان در زیرساخت های مهم ما فراهم می کند. “

آلن بیستون، رئیس شبکه های زیردریایی آلکاتل گفت: “ما از اعتماد شرکای خود افتخار می کنیم و افتخار می کنیم که برای این پروژه انتخاب شده ایم. آفریقا به لطف بهترین فن آوری های کلاس ، جهشی بزرگ به عصر دیجیتال خواهد برد. آفریقا داستان طولانی برای ASN است: ما اکثر کابل های زیر دریایی را در سراسر قاره مستقر کرده ایم. 2Africa یک فصل جدید عالی خواهد بود! “

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در وب سایت 2Africa به آدرس www.2AfricaCable.com مراجعه کنید.
(NB. وب سایت ممکن است 48 ساعت طول بکشد تا از انتشار این اطلاعیه به صورت زنده بگذرد. ​​در ضمن ، لطفاً استفاده کنید [email protected] برای سوالات)

محوطه: نقشه کشورهای فرود آمده 2Africa

منبع Facebook

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.