رفتن به نوشته‌ها

میسپاد از خدمات کامل بستر رویدادهای مجازی برای کمک به تغییر شکل صنعت در پاسخ به همه گیر جهانی حمایت می کند

سنگاپور، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – Coronavirus یک تهدید جهانی بهداشت عمومی است که دارای پیامدهای شدید در صنعت رویدادها است. در پاسخ ، میسپاد ، پیشرو سنگاپورشرکت نرم افزاری مدیریت رویدادهای پایدار ، مبتنی بر اقدامات مثبت برای ایجاد یک پلت فرم کامل خدمات کامل و پیشرفته متناسب با اطمینان از موفقیت آنلاین وقایع ، کنفرانس ها و فعالیت های تجاری اقدام کرده است.

Micepad یک برنامه همه به یک امن و تعاملی است برای نیازهای مدیریت رویداد این امر مشارکت و گردآوری داده ها را برای کمک به سازمان دهندگان در ایجاد وقایع تأثیرگذار در هر کجا که باشد ، فراهم می کند. این نرم افزار می تواند برای طیف گسترده ای از فعالیت های مجازی مورد استفاده قرار گیرد و با تمام سیستم عامل های اصلی جریان ویدئو از جمله Zoom ، Youtube ، Facebook ، LinkedIn و Vimeo با امنیت کامل ادغام شود. مشتریان همچنین می توانند جریان شخصی خود را در سیستم عامل ارائه دهند.

وی گفت: “فن آوری ها در دنیای دیجیتالی امروز صنعت رویدادها را تغییر می دهد. و همه گیری برای سرعت بخشیدن به این تکامل انجام می شود ، زیرا مردم به دنبال یافتن راهی برای برگزاری جلسات ، AGM ها و سایر گردهمایی های شرکتی هستند که بی خطر ، راحت ، تعاملی و جذاب باشند. مزیت این است که بصورت آنلاین ، ما می توانیم به تحلیلی در مورد این رویدادها بپردازیم و بینشهای کاملاً جدیدی ارائه دهیم. ” جی هائو قهوهای مایل به زرد، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت میسپاد.

محدود به وبینارها نیست ، پلت فرم کامل راه حل کامل میسپاد در حال حاضر می تواند حدود 3000 کاربر شرکت کننده را در خود جای دهد و شامل ویژگی های تعاملی است که به شرکت کنندگان امکان می دهد تا از مجری ها سؤال کنند و به طور مجازی با سایر شرکت کنندگان شبکه بپردازند.

راه حل کنفرانس آن شامل ویژگی های ایمن و راحت است که شامل ایمیل های دعوت ، تأیید و یادآوری ، ارسال ثبت نام و ورود یک کلیک به یک میکروسایت امن زنده است. این شامل یک قابلیت پخش مستقیم و ویژگی های تعامل برای کمک به ارائه بینش معنادار مخاطبان است. معیارهای کلیدی همچنین شامل ردیابی رفتار ، مانند مدت زمان جلسه است. علاوه بر این ، می تواند معیارهای Return on Investment (ROI) را در زمان واقعی ردیابی کرده و آن را در کنار داده های مشغول ، قبل و بعد از رویداد ، ارائه دهد.

برگزارکنندگان رویداد همچنین می توانند رویدادهایی را از ابتدا تا پیگیری ، توسعه برنامه ها و استفاده از کدهای QR برای دسترسی به یادداشت ها و پیوندها به شرکت کنندگان ایجاد کنند. همچنین یک برنامه تعاملی برای پشتیبانی از بلندگوها ، صفحات اطلاعاتی و کتابخانه های محتوای چندرسانه ای وجود دارد.

در همین حال ، شرکت کنندگان می توانند بیشترین استفاده از Micepad را در طول این رویداد داشته باشند زیرا پیامهای پاپ با تماس با اکشن (CTA) ، پرسش و پاسخ به صورت زنده ، رای گیری و فرم های بازخورد باعث تعامل بیشتر این تجربه می شوند.

تان گفت: “برای تأمین نیازهای خاص اشخاص خصوصی ، اطمینان حاصل می کنیم که اطلاعات حساس فقط برای مخاطبان مناسب قابل مشاهده است.” تان اظهار داشت: “ایده راه اندازی این پلتفرم این است که برنامه ریزان رویدادها ابعاد جدیدی مطمئن ایجاد کنند که بتواند تجربه کاربران نهایی را بالا ببرد – با ایجاد یک رویداد جالب ، اجتماعی و شخصی که به کمک به ادامه صنعت رویدادها کمک کند.” .

برای اطلاعات بیشتر و نمایشی از سیستم جدید ، لطفاً به https://micepadapp.com/virtual-events/ مراجعه کنید

لینک های مربوطه:
https://micepadapp.com

منبع میسپاد

لینک های مربوطه

https://micepadapp.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.