رفتن به نوشته‌ها

AppVault ادغام فیلم را با بستر رویداد مجازی خود اعلام کرد

اتلانتا، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – Atlanta، GA، – بستر مجازی AppVault Anywhere Career Fair سازمانها را قادر می سازد تا به راحتی حضور خود را در ورای رویدادهای شغلی حضوری گسترش دهند. میزبانی عملاً اجازه می دهد تا در حالی که منابع ، هزینه و مسافرت کاهش می یابد ، ساعت های طولانی کار خود را افزایش داده و از این طریق باعث افزایش حجم و کیفیت استعدادهای موجود برای ارتباط با آن شوید.

غرفه های مجازی AppVault برای سازمان شرکت کننده مارک گذاری شده و به عنوان ارتقاء هر بخش ، منطقه ، حرفه ، فرصت شغلی یا جنبه ای از فرهنگ شرکت فعالیت می کنند. شركت كنندگان می توانند از طریق ویژگی گپ AppVault به صورت واقعی صحبت كنند با استخدام كنندگان یا سایر اعضای سازمان در زمان واقعی.

علاوه بر چت زنده ، AppVault مفتخر است که ارتباط تصویری یکپارچه را اعلام کرده و یک عنصر حتی شخصی تر را به محیط مجازی منتقل می کند. وی ادامه داد: “در نتیجه COVID-19 ، مشتریان ما ، به ویژه در مراقبت های بهداشتی ، نیاز داشتند که به سرعت از رویدادهای داخلی به مجازی ، به صورت ایده آل و با قابلیت فیلمبرداری ، محوری بکشند تا امکان مصاحبه ویدیویی فراهم شود. تجربه استخدام “می گوید تام دالی، موسس و مدیر عامل.

AppVault ، یکی از پیشگامان رویدادهای شغلی مجازی برای شرکتهای رسانه ای انفرادی و بزرگ ، اکنون اولین کسی است که یکپارچه کنفرانس ویدیویی را در راه حل آنلاین خود قرار داده است. شرکت ها همچنین می توانند با به اشتراک گذاشتن پیوند دعوتنامه با شرکت کنندگان در رویداد در طی یک گفتگوی زنده ، از سیستم ویدیویی خود استفاده کنند.

AppVault از ادامه راه حل به شدت هیجان زده است و متعهد است در این مدت از سازمانهای خلاقانه در تلاش های استخدام خود حمایت کند. AnyWhere نمایشگاه شغلی متفکرانه برای کمک به شرکت ها در استخدام کارآمدتر و مؤثر در عین تقویت برند کارفرمای خود طراحی شده است.

درباره AppVault
AppVault یک شرکت بازاریابی و فناوری استخدام است که با انسانی کردن تجربه نامزد ، روند استخدام را ساده می کند. آنها در طراحی ، ایجاد و مقیاس بندی استراتژی های استخدامی تخصص دارند تا ارتباطات معنی داری بین سازمان شما و متخصصان ایجاد کنند که به رشد آن کمک می کند.

Candace Twiggs
678-507-2833
[email protected]
AppVault.com

SOURCE AppVault

لینک های مربوطه

https://www.appvault.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.