رفتن به نوشته‌ها

اتوپیا هند به عنوان بخشی از پاسخ COVID-19 ، 3600 کیت غذایی به کارگران مهاجر اهدا می کند

BENGALURU ، هند، 13 مه سال 2020 / PRNewswire / – Utopia India Pvt Ltd ، یک بنگالورو ، هند شرکت تابعه مستقر در Utopia Global، Inc و یک شریک SAP Extension Extension ، 3600 کیت غذایی جداگانه توزیع کرده و مواد لازم برای کارگران مهاجر ساکن در بنگالورو را فراهم می کند.

در پاسخ به بیماری همه گیر جهانی COVID-19 ، Utopia Global یک ابتکار حمایت از جامعه به نام Utopia CARES (uCARES) را آغاز کرد که بر حمایت از افراد و خانواده های به شدت محروم در جوامع محلی خود متمرکز شده است.

“Utopia دارای سابقه ای طولانی در کمک به جوامع ما در سراسر جهان از طریق” لذت بخشیدن “و سایر ابتکارات مربوط به مسئولیت شرکت ها و اجتماعی است. uCARES به طور خاص در پاسخ به چالش های مربوط به COVID-19 در جوامع ما ایجاد شده است.” ناریندر سینگPN Subramanian ، Global VP ، HCM در Utopia Global، Inc گفت: “فرصت حمایت از خانواده های مهاجر در زمان نیازشان یک افتخار بود و کمترین کاری که می توانیم برای کمک به همسایگان خود انجام دهیم.” .

علاوه بر حمایت از اعضای جامعه محلی و مراکز بهداشتی و درمانی ، Utopia همچنین نزدیک به دو دهه از تخصص مدیریت داده ها برای ارائه راه حل های ارجاع داده های متقابل به سازمان های بهداشتی بهره می برد. این راه حلها با یادگیری ماشین ، شناسایی تجهیزات و تجهیزات مهم فروشندگان و بین بیمارستان ها را تسریع می کنند تا خدمات بی وقفه و مراقبتهای اساسی را فراهم کنند.

چند رسانه ای

عکس هایی از توزیع کیت مواد غذایی

درباره Utopia

Utopia Global ، Inc. یک شرکت پیشرو در زمینه جهانی داده ها است. مجموعه کاملی از نرم افزارهای صحیح و خدمات مشاوره Utopia ، مشتریان کلاس را قادر می سازد داده های یکپارچگی بالا را بسازند ، اصلاح و حفظ کنند که به عنوان پایه ای برای ابتکارات تحول دیجیتالی آنها باشد. به عنوان شریک جهانی SAP برای مدیریت داده های کارشناسی ارشد ، Utopia توسعه دهنده انحصاری برنامه های افزودنی راه حل برای SAP Master Data Governance است. نمونه کارها راه حل های Utopia به سازمان ها کمک می کند تا از طریق SAP S / 4HANA® MDG را به عنوان پل انتقال دهند و یکپارچگی داده ها را بین دوقلوهای دیجیتالی ، در چندین سیستم ضبط ، حفظ کنند. با بیش از 17 سال پیشرفت های خلاقانه ، Utopia قاطعانه معتقد است که “داده های کامل کاملاً ممکن است.” برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.utopiainc.com مراجعه کنید.

تمام عکس ها و فیلم ها تنها ویژگی Utopia Global، Inc. Utopia Global، Inc. رضایت صریح کتبی را برای استفاده یا توزیع این نسخههاست.

SAP ، SAP S / 4HANA و سایر محصولات و خدمات SAP ذکر شده در اینجا و همچنین آرم های مربوط به آنها علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده SAP SE (یا یک شرکت وابسته SAP) در آلمان و سایر کشورها برای اطلاعات و اطلاعیه های مربوط به علائم تجاری بیشتر ، لطفاً به https://www.sap.com/copyright مراجعه کنید.

سایر نامهای محصول و خدمات ذکر شده علائم تجاری شرکتهای مربوطه می باشد.

SOURCE Utopia Global، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.utopiainc.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.