رفتن به نوشته‌ها

PSST نامگذاری Mark Lattis مدیر اجرایی

رئیس PSST اظهار داشت: “مارك انتخاب طبیعی برای این نقش بود.” لو کاستلی. وی گفت: “وی به عنوان رهبر مالی این شرکت با نشان دادن نظم و انضباط و ریزه کاری – و هوش بازار مشتاق – مورد نیاز مدیرعامل رشد در حال ظهور بسیار زیاد از انتظارات ما بسیار فراتر رفته است. مارک نماینده استخر عمیق استعدادی است که در PSST داریم و با ارتقاء از درون ما به مشتریان خود از یکپارچه سازی و تداوم تجارت مطلوب اطمینان می دهیم. ما از مارک بخاطر تلاش های خستگی ناپذیر و کمک های چشمگیر وی تا به امروز تشکر می کنیم و می دانیم که PSST به عنوان مدیرعامل با او ایده آل است. “

او که یک تحلیلگر CPA و Chartered Financial (CFA) بود ، او قبلاً دستیار کنترل کننده یوم بود! برندها ، یک شرکت Fortune 500 با 43.500 رستوران در 135 کشور جهان است ، جایی که وی در رانندگی هم بهره‌وری عملیاتی و هم در پیشرفت حاشیه نقش موثری داشت. مارک همچنین به عنوان یک کارآفرین و مالک-اپراتور تجربه قابل توجهی دارد و MBA را از آن کسب می کند دانشگاه کنتاکی.

اظهار داشت: “من از اینكه با PSST در این نقش جدید قدم می گذارم ، هیجان زده ام و با تیم ستارگان ما در حال پیشروی هستیم.” مارک لاتیس. “در طی چند ماه گذشته ، ما در تقویت نقش رهبری خود در صنعت گامهای بلندی برداشته ایم – و فرصت گسترش شگرفی باقی مانده است. من از هر یک از روابط برجسته مشتری ما قدردانی می کنم ، و به عنوان مدیرعامل من مشتاقانه منتظر رشد و تقویت آن هستم. انجمن.”

درباره PSST
لوئیزویل ، کالیفرنیامبتنی بر PSST در سال 1990 با چشم انداز بهبود بهره وری برای K-12 و مدیران تجارت با راه حل های ادغام و انطباق تاسیس شد. طی چندین دهه ، PSST شهرت خود را برای خدمات مشتری محور و راه حل های ادغام و انطباق برقرار کرده است که باعث صرفه جویی در وقت ، پول و منابع برای ولسوالی های K-12 و مشاغل موجود در حوزه های منابع انسانی ، دارایی ، مالی ، حقوق و دستمزد و دولت می شود. اطلاعات بیشتر در www.psst.com.

SOURCE PSST، LLC

لینک های مربوطه

http://www.psst.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.