رفتن به نوشته‌ها

TCO و JPG موسیقی ارکسترال تایوانی را به جهانیان می رساند

کنسرت موسیقی بین شرق و غرب – کنسرت livestream TCO و JPG

TAIPEI، 13 مه 2020 / PRNewswire / – در طول، در حین تحولات اقتصادی فاجعه آمیز در بسیاری از کشورها به دلیل COVID-19 به سختی در هنرهای نمایشی قرار گرفته است. ارکستر چینی تایپه (TCO ، تایوان) وقتی دو کنسرت برگزار می شود ، پیش زمینه ای برای ارکسترهای حرفه ای محلی ایجاد کنید ، آرزوی نسیم بهار و به سلامتی تایواندر ماه مارس و آوریل از مخاطبان بیش از 6000 عاشق موسیقی در یوتیوب پخش می شود و از آن زمان تاکنون بیش از 100000 بازدید کننده را به خود جلب کرده است. اجرای سوم که TCO به همراه گروه Ju Percussion (JPG) در آن اجرا می شود ، شنبه 16 اردیبهشت ساعت 7:30 بعد از ظهر به طور زنده از سالن کنسرت ملی پخش می شود. به این ترتیب ، TCO و JPG به طور مشترک صدا و سیمای خود را در طول بحران Corona به گوش جهانیان می رسانند.

آقای Ju Tsong-Ching ، بنیانگذار و مدیر هنری گروه Ju Percussion گفت: “این همه گیری تأثیر بسیار زیادی در دنیای هنر دارد. JPG باید تجربه کند که چه تعداد اجرا لغو شده است ، از جمله برنامه های TCO ، به دعوت TCO. JPG این بار به آنها می پیوندد ، قطعات متعددی را اجرا می کند که آثار سنتی و مدرن سازهای کوبه ای را ادغام می کنند و در مرحله بعدی هنرهای نمایشی گزینه های بیشتری به آنها می دهند.

مدیر کل TCO ، چنگ لی پین خاطرنشان می کند که TCO و JPG هم توجه بین المللی زیادی را به خود جلب کرده اند. TCO در بیش از 20 کشور جهانگردی کرده است و در سالن های بیشماری کنسرت در سطح جهانی از جمله سالن کارنگی نیویورک اجرا کرده است ، جایی که این اولین ارکستری بود که اجرا کرد تایوان بازی کرد JPG دارای سابقه مشابه است و همچنین در بیش از 3000 مکان در 34 کشور جهان اجرا شده است. نکته خاص ، عملکرد خیره کننده هیت موسیقی است مولان در جشنواره بین المللی تئاتر چخوف 2017.

این کنسرت شامل تعدادی قطعه کوبه ای شگفت انگیز چینی و غربی از جمله می باشد پرکاشن – حمام Myna، که در آن شما می توانید تصور کنید که Beo هنگام پخش در آب بال هایش را پخش می کند ، طبل شماره 4، اثری از آهنگساز چونگ ییو کونگ ، کنسرت دوتایی توسط آهنگساز معروف فرانسوی امانوئل سجوره ، طبل سرعتبه طور خاص از آویزان Chien-hui ، آهنگساز در رزیدنت توسط JPG و سرانجام ملودی عامیانه قدرتمند و مالیخولیایی پرواز اژدها و پرش ببر. آویزان Chien-hui به طور خاص برای تهیه یک قطعه که منعکس کننده مبارزه با این بیماری همه گیر است و توسط ارکسترهای مضاعف پخش می شود ، دعوت شد. جزیره ما ، آهنگ ما این است که نمایانگر روحیه غیرقابل انکار مردم این ملت جزیره در مواجهه با بحران با ملودی های شگفت انگیز و مختصر خود باشد.

کنسرت به رایگان برگزار می شود کانال TCO پخش شده در YouTube (https://youtu.be/9JhFfvAYVuU). انتظار می رود که عاشقان موسیقی در سرتاسر جهان از این موسیقی پرهیجان لذت ببرند تایوان از اینکه در خانه می مانید لذت ببرید و در این مدت ، که با مبارزه با شیوع ویروس مشخص شده است ، قوانین فاصله را رعایت کنید.

لینک های مربوطه

https://www.tco.gov.taipei/

منبع: ارکستر چینی تایپه

منتشر شده در جدید ترین اخبار

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.