رفتن به نوشته‌ها

مقررات یورو NCAP و اتحادیه اروپا برای انتقال 19 میلیون محموله DMS و 502 میلیون دلار درآمد در سال 2022

لندن، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – درآمد سیستم نظارت بر راننده (DMS) از واحدهای تعبیه شده نصب شده در وسایل نقلیه خصوصی در مسیر پیشی گرفتن از درآمدهای پس انداز DMS در وسایل نقلیه عمودی در سال 2024 و رسیدن به 1.8 میلیارد دلار آمریکا تا سال 2030. افزایش درآمد توسط استانداردهای یورو NCAP و مقررات کمیسیون اروپا (EC) انجام خواهد شد که این فناوری را از سال 2022 موظف می کند ، و همچنین شورای امنیت ایمنی حمل و نقل ایالات متحده (NTSB) توصیه به استفاده از DMS در نیمه اتومبیل های خودمختار تا سال 2022 ، 19 میلیون محموله DMS تولید می شود 502 میلیون دلار آمریکا در درآمد ، مطابق با شرکت مشاوره در زمینه بازار جهانی ، تحقیقات ABI.

سالانه بیش از 1.25 میلیون نفر در حوادث جاده ای کشته می شوند. 95٪ موارد ناشی از خطای انسانی است. دستورات نظارتی DMS برای کاهش قابل توجهی خطاهای راننده ناشی از حواس پرتی و خواب آلودگی در نظر گرفته شده است. اظهار داشت: “با وجود مقررات آتی ، به غیر از جنرال موتورز ، هیچ OEM دیگری هنوز استقرار چشمگیر DMS را اعلام نکرده است.” مایته بزرا، تحلیلگر تحرک هوشمند با تحقیقات ABI. با مهلت فرا رسیدن ، تأمین کنندگان نرم افزار DMS با تجربیات بالاتر در پس زمینه فروش خودرو ، مانند Seeing Machines ، Eyesight ، SmartDrive و FotoNation (زیرمجموعه ای از اکسپری) ، به بهترین وجه برای کمک به نصب شده ها در رفع نیازهای اصلی کمیسیون اروپا در حداقل استفاده می شوند. هزینه “بنابراین ، ارائه دهندگان DMS باید یک استراتژی کوتاه مدت را برآورده کنند تا بتوانند تقاضای صعودی مورد انتظار را برآورده کنند و راهکارهای کم هزینه NCAP و EC برای OEM های موجود در بازار انبوه تهیه کنند.”

وقتی صحبت از وسایل نقلیه مسافری می شود ، فقط Cadillac CT6 (طراحی شده توسط ماشین آلات دیدن) ، آئودی A8 ، جنگل سوبارو، Nissan Skyline و چند مدل BMW در حال حاضر این فناوری را ارائه می دهند. با توجه به تنظیمات آتی و اعلامیه های نصب شده ، ABI Research پیش بینی می کند که محموله های DMS از 0.05 میلیون در سال 2019 به 18.9 میلیون در سال 2022 و در سال 2030 به 82.9 میلیون برسد. اروپا پیش بینی می شود که تا سال 2026 بیشترین فرصت درآمد DMS را داشته باشید و تقریباً به آن برسید 10 میلیون دلار آمریکا در سال 2020 و 487 میلیون دلار آمریکا در سال 2022 آسیا و اقیانوسیه دومین فرصت درآمد بیشتر در سال 2020 ، $ 2 میلیون دلار ، و پیش بینی می شود از سال 2027 با رسیدن به نزدیکی ، به سودآورترین بازار تبدیل شود. 100 میلیون دلار آمریکا در سال 2030

استفاده از DMS postmarket در وسایل نقلیه تجاری بخصوص ناوگان کامیون نسبتاً مناسب است. تقاضا با میل به کاهش هزینه های ناشی از تصادفات خطای راننده و در نتیجه از دست دادن بار و خرابی برنامه ریزی شده رانده شده است. ABI Research پیش بینی می کند محموله های جهانی DMS پس زمینه در این عمودی به 2.2 میلیون واحد در سال 2020 برسد. آسیا و اقیانوسیه به تنهایی 75٪ از این محموله ها را در سال 2020 عهده دار خواهد شد و به 1.6 میلیون فروش رسیده است. Bezerra توضیح می دهد: “تقاضای اساسی در منطقه با این اعتقاد ایجاد شده است که مقامات چین و ژاپن استفاده گسترده ای از DMS در کامیون های تجاری را در پی حوادث اخیر ناشی از حواس پرتی راننده اعمال می کنند.” در همین حال ، بازار اروپا رشد قابل توجهی درآمدی نزدیک به 6000٪ بین سال های 2019 و 2022 را تجربه خواهد کرد ، همچنین به دلیل قانونی که DMS را به یک ویژگی استاندارد در کامیون ها ، وانت ها و اتوبوس های جدید از سال 2022 تبدیل خواهد کرد.

“از آنجا که ویژگیهای ایمنی DMS ظرف سالهای آینده در سال استاندارد می شوند اروپا، ژاپنو ایالات متحدهویژگی های غیر ایمنی تفاوت اساسی بین مدل های اتومبیل و احتمالاً منبع اصلی درآمد DMS به OEM ها خواهد بود. بنابراین ، OEM ها باید ایمنی و راحتی را در همان سیستم ارائه دهند ، می گوید Bezerra. “به عنوان مثال ، با ردیابی نگاه راننده ، سیستم DMS می تواند در هنگام چک کردن آینه ، برف پاک کن شیشه جلو را شروع کند و اطلاعات را در مورد یا برجسته سازی تنظیم کند. سیستم infotainment.علاوه بر این ، می توان از تشخیص چهره برای تنظیم خودکار دمای دلخواه راننده ، موقعیت های آینه جانبی و تمایل صندلی یا ترجیحات سرگرمی مانند سطح صدا ، محتوای مورد علاقه ، لیست پخش ، مناطق مورد علاقه و حتی بازاریابی کارگردانی استفاده کرد. تأمین کنندگان DMS با تجربه فیوژن سنسور که می توانند نرم افزاری DMS را با ویژگی های عمومی پایین یا پایین قابل تقسیم بسازند ، به بهترین وجه برای کمک به نصب های نصب شده در جستجوی تمایز قرار خواهند گرفت. ”

این یافته ها از گزارش تجزیه و تحلیل برنامه کاربردی درایور مبتنی بر دوربین و سیستم نظارت بر مشاغل مبتنی بر ABI Research است. این گزارش بخشی از سرویس تحقیقات هوشمند تحرک و اتومبیل شرکت است که شامل تحقیقات ، داده ها و ABI Insights است. بر اساس مصاحبه های گسترده اولیه ، گزارش های تجزیه و تحلیل برنامه کاربردی تجزیه و تحلیل عمیق در مورد روند اصلی بازار و عوامل مربوط به یک برنامه خاص ارائه می دهد ، که می تواند در یک بازار یا جغرافیای شخصی متمرکز شود.

درباره تحقیقات ABI
تحقیقات ABI راهنمایی های استراتژیک را به بینندگان ارائه می دهد ، و اطلاعات عملی را در مورد فن آوری های تحول گرا که به طور چشمگیری در حال تغییر شکل صنایع ، اقتصادها و نیروهای کار در سراسر جهان هستند فراهم می کند. تیم جهانی تحلیلگران ABI Research ، مطالعات سالهای پیش رو را چندین سال پیش از سایر بنگاههای مشاوره فناوری منتشر می کند و به مشتریان ما این قدرت را می دهد تا از بازارها و رقبای خود جلوتر بمانند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ABI Research ، با شماره +1.516.624.2500 در آمریکا ، +44.203.326.0140 در تماس بگیرید اروپا، +65.6592.0290 در آسیا و اقیانوسیه یا به www.abiresearch.com مراجعه کنید.

اطلاعات تماس:

جهانی
دبورا پتارا
تلفن: +1.516.624.2558
[email protected]

SOURCE ABI تحقیقات

لینک های مربوطه

http://www.abiresearch.com

منتشر شده در جدید ترین اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

پاسخی بگذارید